Keystone logo
L'Ecole de Guerre Economique MBA specializovaná strategie a ekonomická inteligence
L'Ecole de Guerre Economique

MBA specializovaná strategie a ekonomická inteligence

Paris, Francie

1 Years

Francouzština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 12 500 / per year

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Vzdělávací referenční příručka ve Francii, která je od roku 2002 zařazena na první místo v oboru Eduniversal palmares, poskytuje strategii specializované ekonomické zpravodajské služby SIE také titul "Expert e) v oblasti ekonomické zpravodajství" , stupeň I registrovaný v Národním katalogu profesionálních certifikací (RNCP) ,

Pořádáno kolem výučního střediska (referenčního programu Strategie a ekonomické zpravodajství) a aplikovaného výzkumného střediska v IE, je tato průkopnická struktura v Evropě pevně zakotvena v transdisciplinárním přístupu k čtení rovnováhy moci. International.

Zatímco pojetí hospodářské války přineslo mnoho nejednoznačností, nikoliv epistemologických, ale ideologických, teoretický výzkum provedený v posledních letech má tendenci objasnit a potvrdit náš přístup k konkurenčním konfrontacím.

Program profesionalizace MercurIE

Profesionalizační program v ekonomické inteligenci

MercurIE je jednou z učebních odpovědí EGE, která umožňuje studentovi v počátečním školení "Strategie hospodářské inteligence EIS" pochopit strategické osy vyvinuté firmou.

Studenti pracují ve prospěch vedení velké skupiny, malého a středního podnikání nebo herce ve veřejném nebo soukromém sektoru, aby provedli studii, která vyžaduje dokonalou manipulaci s využitou metodikou.

Více než 8 měsíců, jeden den v týdnu, spolu s učitelem ze školy a vedoucími pracovníky z partnerské společnosti, studenti přehodnotili téma studie, vytvořili systém sledování a shromažďování informace, uskutečnit studii se zasedáním odborníků a terénních operací (veletrhy, návštěva?) a dokončit dokument se souborem doporučení.

Poté musí podpořit svou práci s prezentací v rámci příslušného oddělení.

Tento program MercurIE je mnohem více než stáž, protože dává studentům příležitost uplatnit celý nebo část vyučovaného programu a rozvíjí spolupráci v rámci prestižních struktur, jako jsou Innovation Works skupiny EADS, R&D of EDF, Strategické oddělení GDF Suez , odbor EI ministerstva ekologie, odbor EI Carrefour, odbor bezpečnosti skupiny Canal Plus, ESA, Prometheus.

Žebříčky

Výsledek programu

Ideální studenti

Osnovy

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy