Keystone logo
Kogod School of Business, American University Full-Time MBA
Kogod School of Business, American University

Full-Time MBA

Washington, Spojené státy americké

4 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline *

Aug 2024

USD 2 000 / per credit

Na kampusu

* 15. listopadu 2022 1. kolo | 15. ledna 2023 2. kolo | 15. března 2023 3. kolo | 15. května 2023 4. kolo | 1. července 2023 finálové kolo

Úvod

Program MBA na plný úvazek je navržen tak, aby vám pomohl rozvíjet vůdčí schopnosti, které vedou ke smysluplné, pozitivní změně. Získejte široký soubor dovedností v oblasti managementu, komunikace, podnikání a dalších vysoce prodejných oblastech. Rozšiřte svou síť a vybudujte své schopnosti týmové práce. Naučte se vést v rámci organizace nebo si najděte svůj vlastní podnik.

49 kreditů

A STEM-Designated Program

Programy STEM MBA jsou navrženy tak, aby harmonicky rozvíjely manažerské dovednosti a technické znalosti studentů a vytvářejí novou třídu bilingvních manažerů v oblasti obchodu a techniky.

21 měsíců

Jako student na plný úvazek

Obvykle dokončeno za 21 měsíců, přičemž většina základních kurzů absolvuje v prvním roce. Kurzy jsou nabízeny po celý den a večer.

19:1

Student: Poměr fakult

Naše malá velikost tříd MBA a poměr studentů a učitelů zajišťují, že si se svými vrstevníky a profesory vytvoříte celoživotní osobní a profesní síť.

Why an MBA at Kogod?

STEM-Designated Program

Kogod's STEM-určený MBA program je navržen tak, aby rozvíjel manažerské, technické a obchodní vůdcovské dovednosti, které potřebujete, abyste prosperovali v americké ekonomice. Toto označení také umožňuje zahraničním studentům žádat o 24měsíční prodloužení jejich volitelného praktického výcviku, což jim poskytuje schopnost pracovat v USA až na tři roky.

Globální perspektiva v kosmopolitním městě

Naše pobočka ve Washingtonu, DC, nabízí networking, stáže a pracovní příležitosti ve všech oblastech podnikání. Jeho pulzující mezinárodní komunita vás od prvního dne vystaví mezinárodnímu trhu. Navíc v rámci mezinárodního poradenského projektu získáte zkušenosti s prací s klienty v zahraničí.

Formát kohorty

Během studia budete součástí kohorty – kolaborativní studijní skupiny. Připojíte se k rozmanité, úzce propojené komunitě, která se stane vaší sítí, systémem podpory a nedílnou součástí vašeho vzdělávání. V roce 2020 naši třídu tvořilo 44 procent žen a 47 procent nedostatečně zastoupených amerických menšinových studentů.

Communication Skills

Vrcholní obchodní manažeři potřebují tvrdé i měkké dovednosti, aby řídili změny v organizacích. Náš program má rozsáhlou nabídku kurzů obchodní komunikace zakotvenou v učebních osnovách, které vám pomohou stát se nejúčinnějším vůdcem, jakým můžete být. Zaměřují se na ústní komunikaci, naslouchání, adaptabilitu, písemnou komunikaci a prezentační dovednosti.

Professional Certificates

Získejte náskok na tomto konkurenčním trhu práce absolvováním jednoho z našich odborných absolventských certifikátů. Vylepšete svůj titul certifikátem v oblasti forenzního účetnictví, islámských financí, analytiky nebo nemovitostí.

Program Highlights

Global Experience

Práce na mezinárodním konzultačním projektu s ostatními studenty MBA. Minulé týmy cestovaly do zemí jako Čína, Kolumbie a Indie, aby pracovaly na projektech pro Bloomberg, Cisco, Etihad Airways a místní organizace v celé řadě průmyslových odvětví.

STEM-Designated Program

Programy určené pro STEM vybaví studenty technologickými znalostmi a vůdčími dovednostmi, které jsou pro americkou ekonomiku zásadní. Toto označení také umožňuje zahraničním studentům žádat o 24měsíční prodloužení jejich volitelného praktického výcviku, což jim poskytuje schopnost pracovat v USA až na tři roky.

Stáže v hlavním městě národa

DC znamená přístup k výjimečným příležitostem pro letní stáže v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru. Mezi minulé stáže patří Demokratický národní výbor, FINRA, Indo-American Center, Mpower Financing, OP Works, Phone 2 Action, Sirius XM a další.

Obchodní vedení obědy

Nabízíme týdenní soukromé rozhovory s lídry v oboru a místními obchodními manažery. Mezi řečníky v minulosti patřili vedoucí pracovníci z Booz Allen Hamilton, IBM, Marriott International, Merck, PayPal a United Way Worldwide.

Case Competitions

Účastněte se místních, regionálních a národních soutěží případů pod vedením fakulty Kogod. Ukažte své analytické, finanční a strategické dovednosti a rozšiřte svou profesní síť.

Dedicated Faculty

Naše fakulta jsou renomovaní odborníci ve svém oboru a klíčoví hráči v ziskovém i neziskovém sektoru, státní správě a globálních organizacích. Jako mentoři jsou investováni do vašeho profesního a akademického úspěchu.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky