Keystone logo
© BIMM University
Kingston University – School of Business

Kingston University – School of Business

Kingston University – School of Business

Úvod

Fakulta podnikání a sociálních věd spojuje Kingston Business School a School of Law, Social and Behavioral Sciences. Společně pěstují kritické myšlení a přístup k řešení problémů k učení s mezinárodním rozhledem.

Během studia zde můžete prozkoumat největší otázky společnosti z různých perspektiv. Můžete získat přehled od profesionálů z průmyslu, veřejného sektoru a komunitních služeb, stejně jako od akademiků aktivních ve výzkumu se specializovanými oblastmi. Rozhodující je, že vám to umožňuje zapojit se do širšího obrazu a absolvovat s přenosnými dovednostmi potřebnými k úspěchu v náročných kariérách.

Kingston Business School získala prestižní mezinárodní akreditaci AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) jako uznání excelence našeho obchodního vzdělávání. Tuto akreditaci získalo pouhých 5 % světových obchodních škol. Mnoho kurzů je také akreditováno a uznáváno profesními orgány, včetně Asociace MBA a Chartered Institute of Marketing.

School of Law, Social and Behavioral Sciences nabízí řadu kurzů psychologie, které jsou akreditovány British Psychological Society (BPS). Můžete si také vybrat studium jednoho z mála titulů ve Spojeném království, které nabízí kvalifikaci specialisty forenzní psychologie. Naše kurzy o politice a lidských právech vyučují mezinárodní odborníci, včetně bývalého ředitele kampaní Amnesty International UK a současného ředitele Britského institutu pro lidská práva.

Neustále inovujeme způsob, jakým studenti obchodu a společenských věd myslí a řeší problémy, abychom vyhověli požadavkům našeho rychle se měnícího světa. Studujte zde a buďte součástí utváření tohoto světa.

Kingston Business School

Věříme, že profesionální úspěch je utvářen zdokonalováním a rozvojem osobních schopností a dovedností, stejně jako akademickým rámcem znalostí s cílem řídit rozvoj a dosáhnout úspěchu. Prostřednictvím profesně bohatých, zaměstnavatelem angažovaných a výzkumně informovaných kurzů spolupracujeme s našimi studenty, abychom jim pomohli splnit osobní cíle a kariérní ambice; a stát se uznávanými pro své odlišné přístupy a přístup k podnikání.

Akreditace

Kingston Business School získala prestižní mezinárodní akreditaci AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). Tuto akreditaci získalo pouhých pět procent světových obchodních škol a je uznáním vysoké kvality a standardu našeho obchodního vzdělávání.

Mnoho kurzů je také akreditováno a uznáváno profesními orgány, včetně Asociace MBA (AMBA), Evropské nadace pro rozvoj managementu (EFMD) EPAS, Chartered Institute for Professional Development (CIPD), Chartered Institute of Marketing (CIM) a Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).

137845_pexels-photo-1438072.jpeg

Proč si vybrat Kingston Business School?

Naši studenti jsou vyhledávanými lídry zaměřenými na budoucnost, kteří aktivně vyzývají, mění, tvoří a spolupracují s cílem přispět společnosti a ovlivnit ekonomiku jako ovlivňovatelé podnikání a tvůrci pracovních míst.

Výzva

Podporujeme naše studenty, aby zpochybňovali vnímání a perspektivy. Naším cílem je, aby naši studenti aktivně analyzovali, zpochybňovali, interpretovali a inovovali.

Změna

Kingston Business School neustále hledí dopředu, aby interpretovali budoucnost a podporovali lidi, aby čelili vznikajícím výzvám. Motivujeme studenty k řešení problémů a influencerů, kteří ze sebe i ostatních dokážou dostat to nejlepší.

Vytvořit

Vzhledem k tomu, že dopady digitalizace a IT na obchodní prostředí a změny nadále ovlivňují naši budoucnost, připravujeme studenty na kultivaci a podnikavé myšlení, aby mohli identifikovat a využít potenciální příležitosti.

Spolupracovat

Vybavujeme studenty, aby rozvinuli jejich tvůrčí schopnosti a přístup ke spolupráci k úspěšné práci v multidisciplinárních týmech a prostředích.

Ready for Business: naše kurzy

Naše kurzy navrhujeme společně s předními technologickými, výrobními, servisními a finančními organizacemi, abychom zajistili, že budou odpovídat problémům, výzvám a potřebám dnešního podnikání. Získáte porozumění, vhled, dovednosti a nástroje pro skutečné příležitosti na promoci.

Vize: Inovativní, podnikatelská a měnící život

Být celosvětově uznáván za inovativní a podnikatelský přístup ke vzdělávání a výzkumu, který vytváří a realizuje příležitosti, které mění život.

Poslání: Vedeno výukou na základě výzkumu

Vytvořit nejlepší možné prostředí pro zaměstnance a studenty, které je různorodé a inkluzivní, vedené učením, podnikáním a výzkumem.

Hodnoty: Excelentní zkušenosti zaměstnanců a studentů

Dokonalost: Oceňujeme dokonalost v oblasti zkušeností zaměstnanců a studentů, učení a výzkumu.

Inovace a kreativita: Ceníme si inovací, kreativity a podnikatelského myšlení při vytváření a realizaci nápadů.

Respekt: Ceníme si rozmanitosti, kolegiality a odpovědnosti.

Co nás odlišuje?

Kingston Business School má čtyři charakteristické rysy, které ji společně odlišují od ostatních univerzit:

Zaměstnatelnost

Studenti Kingston Business School jsou na pracovišti velmi žádaní. Relevance našich kurzů, naše úzké vazby s průmyslem, dokonalost našich služeb pro kariéru a zaměstnatelnost, networkingové akce s vedoucími podniky a pracovní stáže znamenají, že naši studenti mají dobrou pozici pro zaměstnání.

Podnikání

Podnikatelské myšlení je v naší DNA. Ať už se chcete stát součástí start-upu nebo řídit inovace v rámci organizace, na Kingston Business School se připojíte ke špičkové obchodní škole pro podnikání.

Jsme hodnoceni jako nejúspěšnější britská vysokoškolská instituce pro začínající absolventské společnosti (Higher Education Business and Community Interaction Survey 2020/21). QS TopMBA.com nás hodnotí jako jedničku na světě pro začínající absolventy MBA.

Od našeho Kingston Business Inkubátoru po naši práci se schématem Small Business Charter Award, na Kingston Business School jsme průkopníky ve výchově a rozvoji inovativního myšlení. Jsme také domovem mezinárodně uznávaného výzkumného střediska malých podniků.

Mezinárodní hodnocení, akreditace a členství

Kingston Business School je jednou z pouhých 5 procent světových obchodních škol, které jsou držiteli akreditace AACSB International - Asociace pro pokročilé vysokoškolské školy podnikání.

Jsme držiteli akreditace od řady největších a nejvlivnějších asociací pro akreditaci obchodních škol.

Vybavení

Naše účelová Business School v hodnotě 26 milionů GBP byla navržena a postavena s ohledem na udržitelnost, aby odrážela náš závazek inspirovat, vzdělávat a rozvíjet studenty, kteří své zkušenosti s udržitelným chováním převezmou do své budoucí práce a kariéry.

Máme špičková výuková zařízení, kde můžete uplatnit teorii v praxi. Naše moderní obchodní místnost Bloomberg je simulovaná obchodní místnost pro začínající finančníky. Náš zbrusu nový podnikatelský inkubátor Kingston je účelová místnost pro studenty pracující na podnikatelských nápadech.

Vaše studium je podporováno online výukovými nástroji, jako je studentský intranet a Canvas. A náš kampus se nachází 30 minut od srdce centra Londýna, což vám umožňuje přístup k přednímu světovému finančnímu a obchodnímu centru, a to vše v nejbezpečnějším a nejšťastnějším místě k životu v hlavním městě.

Mezinárodní čtrnáctidenní

Všichni studenti Kingston MBA se sejdou na našich každoročních International Fortnight. Koná se na akademické půdě, během International Fortnight budete studovat a stýkat se se studenty MBA a Executive MBA na našich místech v Kingstonu a Moskvě. Na základě znalostí, které jste doposud na svém kurzu získali, se ponoříte do výběru specializovaných volitelných modulů a vyslechnete si inspirativní hostující řečníky. Předchozí účastníci měli také možnost zúčastnit se zajímavých firemních návštěv.

Naše zařízení

Naši studenti využívají některá z nejlepších zařízení v zemi, včetně:

  • Obchodní místnost Bloomberg, která vám dá ochutnat práci na skutečné obchodní platformě (Kingston je jednou z mála univerzit, které toto nabízejí);
  • Vyhrazená apartmá a pracovní prostory, IT zařízení a sociální prostory pro naše postgraduální studenty;
  • Centrum pro obchodní výzkum, včetně našeho výzkumného centra pro malé podniky;
  • Kingston Business Incubator, prostor podnikatelského inkubátoru, se zařízením, které vám pomůže založit vlastní podnikání;
  • Centrum výukových zdrojů, otevřené 24 hodin denně během semestru, s přístupem do knihoven, studijních prostor a počítačových zařízení; a hlavní texty, periodika a počítačové učební balíčky, dostupné z více než 200 síťově propojených pracovních stanic.

Kampus Kingston Hill se nachází v Kingston Upon Thames, zvoleném nejbezpečnějším londýnském předměstí a nejšťastnějším místem pro život. Centrální Londýn je 30 minut od Kingston Upon Thames a nabízí studentům přístup k živosti, dynamice a kulturní rozmanitosti jednoho z předních světových obchodních hlavních měst.

Místa

  • Kingston upon Thames

    Kingston Hill, KT2 7LB, Kingston upon Thames

Otázky