Keystone logo
ISCTE Executive Education MBA v oblasti udržitelného managementu
ISCTE Executive Education

MBA v oblasti udržitelného managementu

Lisbon, Portugalsko

15 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 17 000 / per year *

Smíšené

* pro studenty mimo EU | 14.000€ pro studenty z EU

Úvod

Chcete řídit působivé změny s cílem zaměřeným na udržitelnost?

Program MBA v oblasti udržitelného řízení byl zcela vytvořen od nuly, aby poskytl jedinečný způsob, jak spojit silné, vědecký, a praktická součást v oblastech řízení a udržitelnosti. Cílem je přispět a poskytnout odpověď na problémy různorodé a stále více propojené povahy, kterým čelí manažeři, vedoucí pracovníci, a odborníci odpovědní za rozhodování v této souvislosti. V souladu s cíli udržitelného rozvoje, tento program si klade za cíl přispět k tomu, aby organizace a podniky posunuly Agendu 2030 kupředu.

Proč zvolit MBA v oblasti udržitelného řízení?

Zodpovědný rozvoj vedení

Integrací principů odpovědného řízení, tento program podporuje dovednosti potřebné ve stále složitějším a vyvíjejícím se globálním kontextu 21. století s rostoucími obavami o udržitelnost.

Holistický a kritický pohled na management

Podporuje holistickou a kritickou vizi integrace udržitelnosti ve způsobu strategického a provozního řízení organizací. Udělat to tak, program je založen na solidním teoretickém a praktickém pozadí základních oblastí řízení prostřednictvím čočky udržitelnosti.

Fakulta

Zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení akademici s příslušnými zkušenostmi. V celém programu, účastníci mají kontakt s mezinárodními referenčními akademiky a zkušenými odborníky, kteří pomohou intelektuálně stimulovat účastníky k diskusím na vysoké úrovni.

Mezinárodní studijní cesta

Zahrnuje zážitek na Rennes School of Business s přednáškami ve třídě a návštěvy společnosti.

Mezinárodní životní prostředí

Mezinárodní školení nabízené v oblasti organizačního managementu v kontextu rostoucích obav udržitelnosti rozvíjením interdisciplinárních odborných dovedností studentů v oblasti udržitelnosti.

Workshopy, semináře, setkání a akce

Zahrnuje soubor mimoškolních workshopů, semináře, schůzky, a události, které podporují kritický smysl a myšlení více zaměřené na udržitelnost zpochybňováním a zkoumáním hodnot, občanské a etické zásady, stejně jako předpoklady, které informují o osobním a profesionálním rozhodování.

Síťování

Podporuje příležitosti k vytváření sítí s diverzifikovanou skupinou účastníků, z hlediska akademického zázemí, odborné zkušenosti, provedené role, a průmyslová odvětví, stejně jako lektoři a profesionálové v této oblasti.

Stav techniky

Rozvíjí interdisciplinární přístup ke znalostem a dovednostem v oblasti řízení a udržitelnosti, doplněný o soubor iniciativ, které podporují myšlení udržitelnosti a schopnost kriticky uvažovat o nejnovějších trendech.

Poplatek za studium programu

Akreditace

O Škole

Otázky