Keystone logo
IPMI International Business School

IPMI International Business School

IPMI International Business School

Úvod

Teď je řada na TIME

IPMI International Business School, se sídlem v roce 1984 v Indonésii byl znám jako přední obchodní školy v přípravě vedoucích pracovníků pro mezinárodní trhy. IPMI je průkopníkem v oblasti výkonných a MBA vzdělávání v Indonésii; první v regionu provádět vzdělání zcela v anglickém jazyce; První dodat MBA programy v Indonésii; a první využívat Harvard případ přístup založený pedagogický v regionu. IPMI pyšní v tom, že úspěšné absolventů základnu více než 2500 vedoucích pracovníků v Indonésii a na celém světě.

IPMI International Business School Bakalářský studijní program poskytuje jedinečné zážitky pro studenty se v reálném životě mezinárodních projektů a zapojení komunity projektů jako součást jejich studia. High-výkonu žadatelé i absolventi budou mít možnost soutěžit na mezinárodní a indonéské stipendia. IPMI International Business School má vyčleněný kariéru vývojový tým zajišťující svou úspěšnou kariéru zrychlení.

IPMI International Business School podepsal MOU (Memorandum of Understanding) o spolupráci s těmito univerzitami:; Melbourne Business School v Austrálii (AACSB akreditované a MBA programu EQUIS akreditované); Burgundy School of Business v Dijon, Francie (AACSB akreditované), Audencia Nantes School of Management ve Francii (EQUIS, AACSB a AMBA akreditované); Catolica Lisabon School of Business a ekonomie v Protugal (EQUIS, AACSB a AMBA akreditovaných); a mnoho dalších. Studium v ​​zahraničí nabídnou skvělý zážitek, jedinečné učení a navazování kontaktů, kromě extra hodnoty, kterou přinese na něčí CV a profesního rozvoje.

Vidění

Aby se stal vedoucím prvotřídní obchodní škola, která produkuje transformační vůdce od roku 2020

Mise

Místo pro učení, hledání řešení a rozvíjení znalostí v oblasti managementu poskytovat strategické řízení, které se vztahuje na akademické přísnosti a podnikání, které jsou relevantní a mezinárodně uznávaný Podpora profesního rozvoje pro pracovníky v managementu a podnikání

Hodnoty

  • interaktivní Class
  • Passsionate Usnadnění
  • S vědomím Studium
  • bystrý Wisdom

Místa

  • Jakarta

    Jl Rawajati Timur I/1 Kalibata, Jakarta Selatan 12750, Indonesia

    Otázky