Keystone logo
International MBA Institute

International MBA Institute

International MBA Institute

Úvod

International MBA Institute ™ je nezávislý institut, který pomáhá organizacím a profesionálům získat akreditaci u renomovaných a uznávaných světových titulů MBA a prokázat jejich kompetence v doménách MBA. Umožňujeme profesionálům po celém světě budovat jejich kariéry a společnostem vytvářet a prodávat jejich vynikající produkty a služby.

Vaše tituly MBA Leadership ™, MBA Management ™, MBA Sales ™, MBA Human Resources ™, MBA Finance ™, MBA Marketing ™, MBA Business Strategy ™ a MBA Recruitment ™ prokázaly celosvětové přijetí a reputaci tím, že byly vybrány z více než 997 300 MBA profesionálů ve 143 zemích.

Vaše tituly MBA rezonují a fungují na trhu velmi dobře. Vytvářejí obrovské dovednosti a know-how pro naše studenty, jako jste vy. Tyto dovednosti a know-how jsou velmi důležité pro váš osobní růst i profesní rozvoj s vaší kariérou. Nejlepším důkazem tohoto globálního uznání a přijetí je, že: Každý den dostáváme příběhy o úspěchu od našich studentů, kteří si našli nové zaměstnání nebo zabezpečili povýšení. Kromě svého zaměření a ochoty uspět prokazují tyto ženy a muži důvěru v dovednosti a know-how, které jsme jim pomáhali učit se.

Místa

  • Wollerau

    Samstagernstrasse 57 8832, , Wollerau

    Otázky