Keystone logo
Institut für Management

Institut für Management

Institut für Management

Úvod

VÍTEJTE NA IFM - Institute of Management

Na částečný úvazek vzdělávání v Salcburku

IFM - Institut für Management je předním soukromým poskytovatelem v Rakousku na částečný úvazek ekonomického vzdělání a odborné přípravě se silnou praktické a akademické tituly BA, MBA a PhD. Jako partner pro společnosti, které IFM nabízí prvotřídní individuální koncepce rozvoje a odborné přípravy, které jsou individuálně přizpůsobené potřebám firmy.

Pro naši nabídku vzdělávání, čerpáme na mezinárodní síť prvotřídních vysokoškolských pedagogů a odborníků z oblasti průmyslu.

Akademické studium, kurzy a semináře

Zjistili jsme, že trénink se musí přizpůsobit žáka - a ne naopak! Sladění pracovního a soukromého života a vzdělávání je naším hlavním zaměřením a slouží jako vodítko pro navrhování našich studijních programů a kurzů.

Měsíční data vydání pro naše MBA a bakalářského studia, individuální termíny vyšetření a modulární design studie poskytují velkou flexibilitu a usnadnit uzavírání částečný úvazek studia. Naše kurzy a semináře jsou také přizpůsobeny požadavkům profesionálních - ideální pro ty, kteří chtějí pokračovat ve studiu v krátkém čase.

Pro firmy a společnosti, které chtějí investovat do dlouhodobých zaměstnanců, vyvíjíme řešení na míru in-house. Kromě toho můžete jako podnikatel odbornost IFM fakulty v konzultaci k dispozici.

Také najít tu správnou školení pro vaši kariéru a využít našich zkušeností pro váš úspěch!

Místa

  • Salzburg

    Administration: IfM - Institut für Management GmbH Birkenstrasse 2, A-5300, Salzburg

  • Salzburg

    Location of the training: Schloss Leopoldskron Leopoldskronstrasse 56-58, A- 5020, Salzburg

Otázky