Keystone logo
INCEIF University

INCEIF University

INCEIF University

Úvod

Co je to INCEIF?

INCEIF University byla zřízena Bank Negara Malaysia (Central Bank of Malaysia) v roce 2005 a byla pověřena rozvíjet a rozvíjet talenty a odborníky v islámském odvětví finančních služeb. Je známo, že je jedinou univerzitou na světě věnovanou islámským financím, jeho cílem je být lídrem v oblasti islámských financí poskytováním vynikající výuky, výzkum a myšlenkové vedení - překlenutí akademické obce i průmyslu.

Od přivítání své první kohorty studentů v červnu 2006, se INCEIF vyvinuly v přední vysokoškolskou instituci. Od počátků nabídky jediné online odborné kvalifikace, univerzita rozšířila své nabídky o 3 PhD programy, 5 Magisterské programy, 2 profesionální programy i aplikovaný výzkum zaměřený na průmysl, konzultační a poradenské služby.

Dnes, existuje 2 166 INCEIF absolventů z více než 83 zemí po celém světě. Někteří již významně přispívají k rozvoji islámského financování na všech úrovních, ať už jde o vývoj produktů, politický rámec a provádění, regulace a prosazování, a inovace. INCEIF UniversityPřesun do nového a většího kampusu je v souladu s jeho dlouhodobým strategickým plánem přizpůsobit rozšířenou komunitu, protože univerzita zůstává na kurzu, aby byla vůdcem znalostí a myšlenek v islámských financích. INCEIF chápe, že univerzita není jen místem pro hledání znalostí a dovedností; je také místem pro výchovu osobnosti svých absolventů.

Tak proč si vybrat INCEIF?

INCEIF (Mezinárodní centrum pro vzdělávání v islámských financích), je přední univerzita v islámských financích a je celosvětově uznávána pro svou vynikající výsledky ve vzdělávání, výzkum, a školení. Zde je několik důvodů, proč studium na INCEIF může být dobrou volbou pro vás:

  1. Specializace na islámské finance: INCEIF je jedinou univerzitou na světě, která se zaměřuje výhradně na islámské finanční vzdělávání. To je INCEIF ideální místo pro studenty, kteří se chtějí specializovat v této oblasti a získat odborné znalosti v islámských financích.

  1. Zkušená fakulta: Členové fakulty INCEIF jsou vysoce kvalifikovaní a mají zkušenosti ve svých oborech. Jsou odborníky na islámské finance a mají rozsáhlé zkušenosti s prací v oboru. Přinášejí do učebny znalosti a odborné znalosti ze skutečného světa, poskytuje studentům jedinečný zážitek z učení.

  1. Mezinárodní uznání: INCEIF je mezinárodně uznávána jako přední instituce v oblasti islámského finančního vzdělávání. Jeho programy jsou akreditovány Malajsijskou kvalifikační agenturou (MQA) a uznávány mezinárodními orgány, jako je Účetní a auditorská organizace pro islámské finanční instituce (AAOIFI) a Islámská rada pro finanční služby (IFSB).

  1. Průmyslová spojení: INCEIF má silné spojení s islámským finančním průmyslem, lokálně i globálně. To poskytuje studentům příležitost spolupracovat s profesionály v oboru, získat praktické znalosti, a budovat své profesionální sítě.

  1. Moderní areál INCEIFkampusu: Nejmodernější kampus je vybaven moderním zařízením, včetně knihovny, počítačové laboratoře, přednáškové sály, a modlitební síň. Areál se také nachází v samém srdci Kuala Lumpur, poskytuje studentům snadný přístup k vybavení města.

Celkově, studium na vám INCEIF může poskytnout jedinečnou vzdělávací zkušenost a pomoci vám rozvíjet dovednosti a znalosti nezbytné pro úspěšnou kariéru v islámských financích.

&AKREDITACE OCENĚNÍ

· 2020, 4hvězdičkové uznání MyRA, implementované ministerstvem vysokoškolského vzdělávání Malajsie (MOHE), se používá mimo jiné k měření výzkumných a inovačních schopností univerzit.

·2019, velmi konkurenceschopný (5-hvězdičkový) pro rok 2019 malajským systémem hodnocení kvality MOHE pro University and University College Excellence nebo SETARA zkráceně. SETARA měří kvalitu všech soukromých a veřejných univerzit a univerzitních vysokých škol, včetně kampusů zahraničních poboček.

·2018, AACSB akreditováno* (*INCEIF je jedinou postgraduální univerzitou zaměřenou na islámské finance s akreditací AACSB, která INCEIF umisťuje programy mezi 5% nejlepších obchodních programů po celém světě)

·2021, International Shari'ah Research Academy for Islamic Finance (ISRA), INCEIFCentrum pro řízení výzkumu, oceněno za" nejlepší výzkumný dům" hongkongského The Asset Triple A Islamic Finance

·2021, ISRA Consulting hlasovala jako nejlepší islámská poradenská firma již třetí rok v řadě v mezinárodním průzkumu vedeném předním islámským finančním zpravodajským portálem Islamic Finance News

·2021, ISRA Consulting ocenila" nejlepší poradenskou službu" hongkongským oceněním The Asset Triple A Islamic Finance Awards 2021, další trojletý rekord

Místa

  • Kuala Lumpur

    Lorong Universiti A , , 59100 , Kuala Lumpur

    Otázky