Keystone logo
INCAE Business School

INCAE Business School

INCAE Business School

Úvod

Vítejte v INCAE

117134_Ranking_FT.png

S více než 50 letou historií je INCAE mnohem víc než obchodní škola.

Tato škola vás považuje za konkurenceschopného globálního výkonného experta v rozvíjejících se ekonomikách, zejména v Latinské Americe. Je to zkušenost, díky které jste součástí vynikající sítě profesionálů a otevírá možnosti studovat dvojí titul v nejlepších špičkových univerzitách na globální úrovni, jako je například Yale School of Management, University of Michigan, St. Gallen, UCSD, mezi jinými.

117133_estudiantes2_keystone.jpg

Náš areál

INCAE Business School má dva moderní areály, umístěné v Alajuela (Kostarika) a Managua (Nikaragua). Budete mít možnost zažít středoamerickou biologickou rozmanitost a nejpestřejší krajiny rajských pláží a deštných pralesů .

Náš rozdíl

Jako nejlepší obchodní škola v Latinské Americe podporuje pokrok latinskoamerické společnosti prostřednictvím vzdělávání talentovaných vůdců s globálním výhledem a prostřednictvím aplikovaného výzkumu v centrech dopadu; zejména v oblastech konkurenceschopnosti a udržitelnosti, podnikání a rozvoje vedoucích žen.

117132_estudiantes2_keystone.jpg

Akreditace Triple Crown Accreditation

117131_accreditations_in_color.png

INCAE je akreditována hlavními mezinárodními akreditačními agenturami: AACSB, AMBA a EQUIS . To z něj činí součást exkluzivní skupiny univerzit po celém světě, protože pouze 1% má tuto "trojitou korunu" akreditací.

Jako důkaz kvality svých programů a odhodlání poskytovat vzdělání na základě vysokých standardů byla INCAE první školou mimo Severní Ameriku, která získala akreditaci v Jižní asociaci vysokých škol a škol (SACS) , jednoho ze sedmi subjektů katedry. školství, které oficiálně akredituje univerzity ve Spojených státech.

Mezinárodní žebříčky

Kvalita INCAE byla oceněna prestižními mezinárodními žebříčky. Mezi nejlepšími 100 MBA na světě podle QS Ranking 2018 a byl vybrán jako nejlepší škola v Latinské Americe a # 11 v Americe Financial Times v letech 2019 a 2018.

Výměny a dvojí stupně

Prostřednictvím INCAE, můžete si vzít dvojí tituly s prestižními školami, jako je škola managementu, University of Michigan a University of St. Gallen , mezi ostatními. Kromě toho budete mít možnost si vyměnit na nejlepších univerzitách ve více než 30 zemích, jako jsou Stern, Kellogg (USA) Fudan University (Čína), HEC Paříž (Francie), UBC Sauder School of Business (Kanada) a další.

Odborníci na rozvíjejících se trzích

90% naší fakulty má Ph.D. nebo doktorský titul z univerzit Ivy League . Profesoři patří k 16 různým národnostem, pracují ve více než 18 zemích a jsou členy představenstev uznávaných společností v Latinské Americe.

Mají široké znalosti o ekonomické, politické, sociální a obchodní realitě regionu, což se odráží v případových studiích, které řeší ve třídě. V důsledku toho absolventi INCAE znají nejnovější obchodní trendy a jsou schopni uplatnit nejinovativnější nástroje řízení pro rozvíjející se trhy .

117130_facultad.jpg

cena

55 000 USD - 77 000 USD

* Náklady se liší podle zvoleného programu. Cena zahrnuje školné, didaktické materiály, částečné stravování a ubytování.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Garita District, Alajuela

  INCAE Business School Campus Walter Kissling Gam, Provincia de Alajuela, La Garita, Costa Rica, , Garita District, Alajuela

  • Monte Tabor

   INCAE Nicaragua Monte Tabor, Nicarágua, , Monte Tabor

   Otázky