Keystone logo
Imperial School of Management

Imperial School of Management

Imperial School of Management

Úvod

Akreditovaný online MBA program

Císařská škola řízení (ISM) spolupracuje s předními univerzitami a renomovanými B-školami na celém světě. ISM si klade za cíl poskytnout studentům na Středním východě a v Africe vysoce kvalitní a mezinárodně akreditované programy.

Tyto programy jsou přizpůsobeny pro profesionální pracovníky, kteří z nich dělají cenově dostupné, flexibilní programy MBA se smíšeným módem učení. Naše cenově dostupné MBA programy nejsou v nejmenším kompromisu ohledně kvalitního vzdělávání a obsahu. Smíšený způsob doručování ISM poskytuje možnost online učení, což z něj činí Accredited Italian Online MBA ve Spojených arabských emirátech.

Program je dodáván prostřednictvím kurzů s obsahem, který je nezbytný pro firmy dnes v mezinárodním měřítku. Máme velmi kompetentní členy fakulty, kteří studenty zapojují do diskusí, případových studií, videí, simulací a prezentací prováděných individuálně nebo ve skupinách. Pomocná pomoc v reálném čase je poskytována studentům, kteří jim pomohou dokončit svůj kurz včas. Doba trvání našich programů je 12 měsíců, což z něj činí přední italský MBA ve Spojených arabských emirátech. Naše programy jsou schváleny italským ministerstvem školství, a tak vysoce kvalitních vládních programů MBA.

Škola je také pevně přesvědčena o dovednostech vytváření sítí a výměně názorů lidí s podobnými názory. ISM nabízí studentům a absolventům příležitosti k interakci s vedoucími pracovníky v rámci seminářů a konferencí. Základním cílem školy je vybudovat silnou komunitu vysoce profesionálních profesionálů a podnikatelů. Tato komunita dává přednost a motivuje budoucí generaci, aby se stala holistickou společností. ISM je registrován a licencován vládou Sharjah, SAE, s povolením č. 1701124 a zapsán jako společnost s ručením omezeným.

64376_Imperial-School-of-Management-logo.png

Místa

  • United Arab Emirates Online

    United Arab Emirates Online, Spojené arabské emiráty

  • Sharjah

    Sharjah, 85532, Sharjah

Otázky