Keystone logo
Imperial College Business School

Imperial College Business School

Imperial College Business School

Úvod

Inspirujeme brilantní mysli

Jako součást Imperial College London, globálního lídra ve vědě a technologii, řídíme globální obchodní a sociální transformaci prostřednictvím spojení obchodu, technologie a podnikatelského myšlení.

Spojujeme inovativní myšlení a vhled s novou technologií, abychom vyvíjeli řešení problémů skutečného světa, což je přínosné pro podnikání a zlepšuje společnost.

Naši přední světoví výzkumníci jsou průkopníky praktických řešení a jejich excelentní výzkum je základem našich postgraduálních programů a programů vzdělávání vedoucích pracovníků. O naše myšlenkové vedení usilují vlády, tvůrci politik a globální obchodní lídři, kteří s námi často spolupracují na výzkumných projektech.

Přitahujeme brilantní mozky a vytváříme prostředí pro podporu inovativního a podnikatelského myšlení, jehož výsledkem jsou průlomové nápady, které otevírají obchodní příležitosti.

Naše celoživotní služba profesionálního rozvoje a globální síť absolventů zajišťují, aby naši absolventi měli dlouhou a úspěšnou kariéru v různých průmyslových odvětvích po celém světě.

Inspirujeme brilantní mysli, abychom se stali budoucími vůdci světa v podnikání a společnosti.

Naše vize

Ve prospěch podnikání a zlepšování společnosti prostřednictvím síly inovativního myšlení.

Naše mise

Inspirujeme brilantní mysli, abychom se stali budoucími vůdci světa v podnikání a společnosti. Řídíme globální obchodní a sociální transformaci spojením obchodu, technologie a podnikatelského myšlení.

Imperial znamená Inteligentní podnikání

Akreditace

Imperial College Business School patří mezi pouhé jedno procento obchodních škol po celém světě, které byly akreditovány třemi největšími a nejvlivnějšími asociacemi pro akreditaci obchodních škol: AACSB, AMBA a EQUIS. Jsme také jednou z prvních obchodních škol, které získaly ocenění Bronze Athena SWAN na úrovni katedry od jednotky Equality Challenge Unit, jako uznání našeho závazku bojovat proti genderové nerovnosti ve vysokoškolském vzdělávání.

Ocenění

  • Univerzita roku a Univerzita roku pro studentské zkušenosti podle The Times a The Sunday Times Dobrý průvodce univerzitou 2022
  • V užším výběru na Business School of the Year na Times Higher Education Awards 2021

Místa

Místa
  • Exhibition Road, SW7 2AZ, South Kensington

Otázky