Keystone logo
International Graduate Center - Hochschule Bremen

International Graduate Center - Hochschule Bremen

International Graduate Center - Hochschule Bremen

Úvod

International Graduate Center (IGC) bylo založeno HSB Hochschule Bremen – City University of Applied Sciences jako interdisciplinární postgraduální škola pro management a vedení. Pro uchazeče s prvním vysokoškolským vzděláním nabízí IGC MBA a magisterské tituly v oblasti mezinárodního a evropského obchodu a managementu. Všechny programy jsou vyučovány v angličtině.

IGC garantuje postgraduální vzdělání, které ve stejné míře uspokojí akademické i pracovní požadavky. Týmově orientované přednášky a semináře v malých skupinách s maximálně 25 studenty usnadňují konstruktivní dialog mezi členy. IGC má v současné době asi 200 studentů z více než 40 zemí. Mezinárodní síť je posílena hostujícími lektory z mnoha našich mezinárodních partnerských univerzit, kteří nabízejí kurzy, přednášky a přispívají k interkulturní kompetenci našich studentů. Mnoho našich lektorů pochází z managementu špičkových společností v Evropě a poskytnou vám vhled do různých společností a oborů podnikání. IGC je součástí International Business School Alliance (IBSA) se čtyřmi partnerskými univerzitami (se sídlem v USA, Španělsku, Francii a Německu), které úspěšně nabízejí unikátní program duálního studia.

Proč studovat na IGC?

 • IGC je součástí HSB Hochschule Bremen – City University of Applied Sciences, veřejné německé univerzity s více než 200 letou tradicí.
 • Díky studentům z více než 40 zemí v našem kampusu IGC znamená žitou internacionalitu.
 • Brémy jsou živé studentské město, bohaté na tradice a historii, oddané vědě a výzkumu orientovanému na budoucnost, stejně jako průmyslu, obchodu a kulturní rozmanitosti.
 • Studium a pobyt – po absolvování můžete požádat o „vízum pro uchazeče o zaměstnání“, které vám umožní zahájit kariéru v Německu a Evropě.
 • Tým International Student Assistance (ISA) vás od samého začátku rád podpoří v záležitostech, jako je zápis, registrace města a hledání ubytování.
 • Mezinárodní MBA (duální titul) je program akreditovaný EFMD.

Život v kampusu a vybavení

Žít a studovat v jiné zemi je vzrušující i náročné. Zároveň to znamená spoustu organizační a administrativní práce. Hned od začátku vás Christian Frank a jeho tým z International Student Assistance (ISA) podpoří při hledání ubytování, poradí vám s žádostmi o víza, zdravotním pojištěním a mnoho dalšího. Začneme v Brémách!

Místa

 • Bremen

  International Graduate Center Hochschule Bremen Langemarckstr. 113, D-28199, Bremen

  Otázky