Keystone logo
ICADE Business School MBA (Master in Business Administration)
ICADE Business School

MBA (Master in Business Administration)

Madrid, Španělsko

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 25 579 / per year *

Na kampusu

* pokud jste absolventi, máte nárok na 10% slevu

Úvod

Co je oficiální magisterský titul v oboru Business Administration (MBA)?

Oficiální magisterské studium v ​​oboru Business Administration (MBA) je řízeno Fakultou ekonomiky a řízení podniku (ICADE) na Universidad Pontificia Comillas.

Program MBA otevírá dveře k úspěšné profesionální kariéře v managementu společností prostřednictvím praktické výuky základních pojmů pro udržitelné řízení podniků (řízení, strategie, inovace, finance, marketing, technologie, lidské zdroje a operace). Nabízí komplexní školení, které studenty vystaví realitě obchodního světa, který se neustále mění, a připraví je na ně.

Tento MBA nabízí možnost specializace na management, finance a marketing nebo technologie

Jde o program navržený tak, aby umožnil studentům získat a uvést do praxe dovednosti nezbytné k tomu, aby byli součástí rostoucího evropského podnikového investičního a inovačního ekosystému. Nabízí možnost specializace na Management, Finance a Marketing nebo Technologie s TechMBA , která zkoumá využití dat a příležitostí v digitálním sektoru. Případně mají kandidáti také možnost absolvovat Executive Program v Business Analytics .

Tento kurz nabízí zámořská studia a příležitost věnovat se skutečným konzultačním nebo podnikatelským projektům jako součást závěrečného projektu. V průběhu akademického roku je také možné absolvovat pracovní praxi .

Tech MBA

Technologie hluboce proměnila podnikový ekosystém. K překonání této „inovační mezery“ je nutné vyškolit nové lídry schopné kombinovat nové technologie s organizací lidí a kreativně podporovat talenty. Universidad Pontificia Comillas nabízí Tech MBA zaměřené na ty, kteří se chtějí vydat na profesionální kariéru založenou na inovacích a zároveň rozvíjet manažerské dovednosti v technologických prostředí.

Nový program poskytuje klíčové kognitivní, instrumentální a psychologické nástroje pro výkon na manažerských pozicích a v prostředí technologických inovací. Poskytuje také klíčové sociální sítě a zdroje. Úzké spojení mezi Universidad Pontificia Comillas a společnostmi na špici v mnoha odvětvích nabízí studentům TechMBA možnost skutečné zkušenosti s projektem, který zahrnuje technologické a obchodní dimenze.

Staňte se kreativním a inovativním lídrem, kterého nové podnikové a investiční ekosystémy potřebují

Úzká spolupráce mezi Comillas ICADE a Comillas ICAI dodává tomuto programu odlišnou a skutečně jedinečnou hodnotu. To vše v kontextu technologických, etických a sociálních hodnot Comillas, univerzity s více než stoletou historií a dlouhou tradicí inovací.

Co nás odlišuje

174257_Clipboard01.jpg

Ideální studenti

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky