Keystone logo
Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

Úvod

Studenti Humboldt státní vychutnat nevšední zážitek vysoké školy, přičemž malé třídy učili profesoři, kteří vědí, je jménem. Žijí a učit se v jednom z nejkrásnějších světových míst-poblíž starověké Borové lesy, horami a pláží. My se nachází 275 mil severně od San Franciska ve městě Arcata, který je uznáván jako jeden z Západu nejlepších univerzitních měst.

Humboldt State je veřejná instituce a část 23-areálu California State University systému. S plný úvazek pregraduální výuky pouhých $ 7.194 ročně, jsme jeden z nejlepších hodnot vysokých škol v národě.

Máme jen něco málo přes 8700 studentů a 570 členů fakulty. Nabízíme širokou škálu akademických možností, s 48 majorů a 12 programů absolventa ve 3 vysokých škol. Pracovníci fakulty jsou mezi nejlepší učitele a výzkumné pracovníky ve svých oborech. Programy v oblasti přírodních zdrojů a vědy jsou celonárodně známý, zatímco vizuální a divadelní umění jsou také populární oblasti studia. V celém osnov, studenti najít dlouhodobý závazek k sociální a environmentální odpovědnosti.

Byli jsme založena jako vysoká škola učitele v roce 1913. Během minulého století, jsme se rozrostli z instituce zaměřené pouze na vzdělávání učitelů, aby plně akreditované vysoké škole s rozsáhlými výzkumných zařízeních. Tam byly spousta změny názvu v průběhu let: Byli jsme povoláni Humboldt řekne normální školu, Humboldt státní učitele College, Humboldt State College, CSU Humboldt a, od roku 1974, Humboldt státní univerzita.

Naši studenti mají spoustu příležitostí k hands-na učení s profesory zabývajícími se výzkumem a veřejně prospěšných prací. The Coral Sea, například, je zaoceánský plavidlo používané primárně pro vysokoškoláka výzkum. Studenti mohou studovat s předním světovým odborníkem na mamutího stromů a s předními odborníky v udržitelných energetických systémů. V našem špici Fire Lab, studenti studovat vlastnosti lesních požárů, a ve studentských inženýry Schatz Výzkumné energetické centrum pracují na reálných problémů, jako je přinášet udržitelné osvětlení do rozvojového světa. Studenti vytvářet své vlastní divadelní představení, studovat mechaniku chůze v lidském Performance Lab, práci s malými dětmi v dětském Development Lab a více. Možnosti přetékají pro real-svět zkušeností k dispozici vysokoškolákům-něco málo jiných univerzit se může pochlubit výzkumu.

Mimo třídu, naši studenti těšit na bohatý akademický život. Jsou zapojeny do více než 180 areálu klubech a mají přístup k state-of-the-art rekreační zařízení. Každý rok, CenterArts přináší celostátně uznávané umělce a reproduktory do areálu, a máme 12 NCAA divize II atletické týmy.

Poslání, vize a hodnoty

Mise

Humboldt státní univerzita je komplexní, obytné kampus Kalifornské státní univerzity. Vítáme studenty z Kalifornie a světa, aby naše akademické půdě. Nabízíme jim přístup k cenově dostupné, vysoce kvalitní vzdělávání, které reaguje na potřeby rychle se měnícím světě. My sloužit jim tím, že poskytuje širokou škálu programů a aktivit, které podporují chápání sociálních, ekonomických a environmentálních otázek. Pomáháme jednotlivcům připravovat se být zodpovědnými členy rozmanité společnosti.

Vidění

Humboldt státní univerzita bude kampus volbou pro jednotlivce, kteří hledají především jinde zlepšit lidskou kondici a naše životní prostředí.

Budeme premier středisko pro interdisciplinární studium životního prostředí a jeho přírodních zdrojů. Budeme regionálním centrem pro umění. Budeme proslulý pro sociální a environmentální odpovědnosti a činnosti. Věříme, že klíčem k naší společné budoucnosti, bude jednotlivý občan, který jedná s dobrým svědomím a věnuje se informovaného akci. Budeme se zavázat ke zvýšení naši rozmanitost lidí a perspektiv. Budeme příkladnými partnery s našimi komunitami, včetně domorodých národů. Budeme správci učení, aby se pozitivní rozdíl.

Hodnoty

Humboldt státní univerzita hodnoty následující akademických principů, které reprezentují atributy akademicky integrované univerzity, a poskytne rámec pro naplňování naší kolektivní vizi a poslání.

Věříme, že naším hlavním úkolem je poskytovat nejlepší možné vzdělání pro dnešní svět. Jsme přesvědčeni, že výuku dokonalosti je nesmírně důležité, jak je učení dokonalosti. Věříme, že v prostředí svobodného zkoumání, kde učení se odehrává uvnitř i mimo třídu. Jako společenství učení, školní areál kurikulární a co-kurikulární prostředí podporuje intelektuální diskurs, estetické kreativitu a ocenění, a významné příležitosti pro zapojení a servis. Připravujeme studenty, aby se na základě závazků kritické otázky, sociální odpovědnosti a občanské angažovanosti nezbytné reagovat na výzvy 21. století. Věříme v intelektuálním růstu prostřednictvím stipendií, tvůrčí činnost a výzkum. Připravujeme jednotlivce být úspěšný v pokročilých akademické a profesní studijních programů; být ve vedoucí pozici; a být aktivní a produktivní členy společnosti. Věříme v důstojnosti všech jednotlivců, ve spravedlivého a rovného zacházení, a rovných příležitostí. Vážíme si bohatství a souhru rozdílů. Ceníme si inkluzivnost rozmanitosti, a respektujeme alternativní paradigmata myšlení. Věříme, že v kolegiátní dialog a diskusi, která vede k participativní rozhodování v rámci naší komunity studentů, zaměstnanců, správce, a fakulty studujících. Jsme přesvědčeni, že univerzita musí pomáhat při rozvíjení schopnosti jednotlivců přebírat iniciativu, a spolupracovat ve věcech vedoucích k odpovědné akci. Věříme, že jednotlivci musí být ekologicky, ekonomicky a sociálně odpovědný ve snaze o životaschopných a udržitelných společenství. Věříme, že naše místo je ekologicky a duchovně bohatstvím, které jsme přijali jako nedílnou součást našeho učící se komunity. Náš vzdělávací program je relevantní, spolupráce a reagovat na naší zeměpisné poloze. Věříme, že máme jedinečnou možnost učit se od Native amerických kultur, unikátní ekosystém a zvláštních obcích našeho regionu, a pro uplatňování těchto znalostí. Jsme přesvědčeni, že univerzita je nedílnou součástí našich místních a regionálních společenství. Jsme přesvědčeni, že univerzita je úložiště pro archivaci nahromaděné znalosti s všeobecný přístup pro naše akademické a širších komunit.

Místa

  • Arcata

    1 Harpst Street, Arcata, CA 95521

Otázky