Keystone logo
Henley Business School Finland

Henley Business School Finland

Henley Business School Finland

Úvod

Zapojení do podnikání. Spolupracovat s vámi.

Chceme vybavit naše studenty nástroji a kvalifikací pro rozvoj a úspěch v měnících se a náročných časech.

O nás

Společnost Henley Business School byla založena v roce 1945 a byla první obchodní školou ve Velké Británii a je jednou z nejstarších a nejuznávanějších škol v Evropě.

Společnost Financial Times a The Economist nás neustále řadí mezi 50 nejlepších obchodních škol na světě. Patříme také k několika málo obchodním školám - nejlepším 1% na světě - které mají trojnásobnou akreditaci kvality a schopnosti naší fakulty a produkce.

Henley Business School poskytuje přísné, náročné a kariérně orientované programy, které stanoví vysoké standardy učení. Jsou vám představeny stimulující koncepty a nové myšlení, které je okamžitě použitelné na pracovišti. Navíc získáte schopnost aplikovat znalosti v reálných situacích. Výsledek bude hmatatelný, významný a trvalý.

Henley Business School poskytuje Finsku kvalitní vzdělávací programy více než 30 let. Dnes naše portfolio ve Finsku zahrnuje světově proslulý program MBA společnosti Henley Executive, certifikát společnosti Henley Professional v programu Executive Coaching a přizpůsobené a otevřené vzdělávací programy pro manažery.

Naše ambice

Naším cílem je zmocnit jednotlivce, aby se stali skvělými profesionály a vynikajícími obchodními vůdci, kteří jasně a jednají s důvěrou a přesvědčením. Naše síla spočívá v našem přístupu. Umožňujeme lidem lépe porozumět sobě a svým povinnostem a současně prolínat praxi a teorie úspěšného podnikání.

Neustále se snažíme zlepšovat vše, co děláme, a být uznáváni:

 • Být skutečně mezinárodní obchodní školou
 • Dokonalost našich zkušeností s učením
 • Světový výzkum a myšlení
 • Náš smysl pro komunitu a odpovědnost
 • Síla našich sítí
 • Šířka a hloubka našich vztahů s průmyslem

Budeme poutavou, soustředěnou a výraznou obchodní školou.

119881_pexels-photo-1249158.jpeg

Staňte se vůdcem, kterého chcete být

Našim studentům poskytujeme hlubší a širší porozumění tomu, co je v podnikání aktuální, relevantní a správné - a tím jim umožní stát se vysoce schopnými a odpovědnými vůdci.

Spojením nejnovějších teorií, znalostí a postupů s vášnivým odhodláním pomáháme našim studentům být tím nejlepším, čím mohou být. Jsme všichni o podnikání, ale ještě více jsme o vás.

Každý z nás má jinou motivaci a jedinečný soubor schopností. Ve společnosti Henley děláme z našeho podnikání, abychom vám pomohli naplnit váš potenciál odemknutím skutečné a ještě schopnější osoby uvnitř. Budeme s vámi spolupracovat na všech úrovních, abychom vám poskytli důvěru, dovednosti a zaměření na řešení vašich výzev a dosažení vašich cílů.

Henley Experience

„Henley Experience spojuje rozvoj znalostí, osobních dovedností a chování s nejmodernějšími výukovými a studijními prostředími a dědictvím silného přesvědčení, že úlohou vytváření bohatství ve společnosti je zlepšovat každého spíše než jen pár. na všech úrovních se objevují lidé, jejichž hodnoty a postoje říkají o nich stejně jako o jejich schopnostech a kteří přispívají k budování lepší budoucnosti v každém životě. “

Profesor John Board, Dean, Henley Business School

Trojnásobně akreditovaná obchodní škola

Jsme hrdí na to, že jsme jedinou z 88 obchodních škol na světě, která má trojnásobně akreditovaný statut předních britských, evropských a amerických akreditačních orgánů: AMBA, EQUIS a AACSB.

Náš trojnásobně akreditovaný status nás řadí mezi přední 1% obchodních škol na světě a poskytuje našim studentům, členům programu a organizacím, se kterými spolupracujeme, jistotu kvality a vysokých standardů našich kurzů a fakult.

Každý z akreditačních orgánů existuje za účelem zvýšení standardů podnikového vzdělávání a s každým z nich procházíme přísným procesem, který zahrnuje aspekty, včetně zkušeností s učením, fakulty a výzkumu.

AACSB

„AACSB poskytuje mezinárodně uznávanou specializovanou akreditaci pro obchodní a účetní programy na úrovni bakalářských, magisterských a doktorských. Akreditační standardy AACSB jsou výzvou pro postsekundární pedagogy, aby ve svých obchodních programech usilovali o dokonalost a neustálé zlepšování.

Akreditační proces je komplexní přehled o poslání školy, kvalifikacích fakult a učebních osnovách. Součástí procesu je autoevaluace, vzájemné hodnocení, hodnocení výborů a vypracování podrobných strategických plánů. Akreditace zajišťuje, že studenti se učí studijním materiálům, které jsou nejvhodnější pro jejich studijní obor, a připravují je, aby po ukončení studia byli účinnými vůdci.

EQUIS

„Základním cílem systému EQUIS, který je spojen s posláním EFMD, je zvýšit celosvětovou úroveň vzdělávání v oblasti řízení.

EQUIS hodnotí instituce jako celek. Hodnotí nejen studijní programy, ale všechny činnosti a dílčí jednotky instituce, včetně výzkumu, e-learningových jednotek, poskytování manažerského vzdělávání a komunitního dosahu. Instituce musí být primárně věnovány manažerskému vzdělávání.

EQUIS hledá rovnováhu mezi vysokou akademickou kvalitou a profesním významem zajištěnou úzkou interakcí s podnikovým světem. Instituce, které jsou akreditovány EQUIS, musí prokázat nejen vysokou obecnou kvalitu ve všech dimenzích své činnosti, ale také vysokou míru internacionalizace. ““

AMBA

„Akreditace je jádrem závazku Asociace MBA vyvíjet standardy v globálním postgraduálním vzdělávání v oblasti řízení.

Naše přísná hodnotící kritéria zajišťují, že akreditaci Asociace MBA dosáhnou pouze ty programy nejvyššího kalibru, které prokazují nejlepší standardy ve výuce, kurikulu a interakci studentů.

Věříme, že akreditované programy by měly být na nejvyšší úrovni a odrážet měnící se trendy a inovace v postgraduálním vzdělávání v oblasti řízení. ““

Místa

 • Helsinki

  Pohjoisesplanadi 35 E, 00100, Helsinki

  Otázky