We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

HEC Paris in Qatar

HEC Paris in Qatar

HEC Paris in Qatar

Úvod

Katar: Řízení budoucnosti

Katar je jednou z nejrychleji rostoucích ekonomik na světě, a je tedy velmi atraktivní obchodní destinací.

Ekonomický růst Kataru byl založen především na jeho ropném a plynárenském průmyslu. Podle katarské národní vize 2030 je však hospodářská politika zaměřena na rozvoj neenergetických odvětví. Cílem je transformovat současnou ekonomiku založenou na uhlíku na vyspělou, konkurenceschopnou a znalostní ekonomiku.

HEC Paris in Qatar

HEC Paris se připojila k Katarské nadaci v červnu 2010 a přinesla do Dauhá a regionu špičkové vzdělávací programy a výzkumnou činnost. Jedná se o prvního evropského partnera v Education City.

V této souvislosti HEC Paris nabízí kompletní portfolio programů managementu, včetně prvního mezinárodního Executive MBA Kataru (v žebříčku Financial Times v roce 2019 zařazeného na 1. místo na celém světě), specializovaného magisterského titulu v oblasti strategického řízení obchodní jednotky a řízení bez titulu programy pro vedoucí pracovníky, ve formě krátkých výkonných programů. HEC Paris, jeden z předních světových poskytovatelů programů Executive Education za posledních 8 let, nabízí také programy navržené na míru pro jednotlivé společnosti.

Programy a výzkumné aktivity HEC Paris in Qatar budují konkurenceschopnost společnosti v rámci globální ekonomiky a jsou plně v souladu s katarskou národní vizí 2030 na podporu transformace Kataru na vyspělou, konkurenceschopnou a znalostní ekonomiku.

Sdílení našich akademických znalostí

HEC Paris provozuje výzkumnou kancelář v Kataru již několik let. Podporuje příspěvek HEC Paris k znalostní ekonomice v Kataru a obohacuje naše programy rozvoje vedení. Výzkumná kancelář vytváří nejmodernější poznatky a řešení v oblasti vedení, managementu a vzdělávání dospělých. Organizujeme akce zaměřené na myšlenkové vedení a vydáváme knihy, články, místní případové studie a další multimediální obsah, abychom účastníkům kurzu pomohli při jejich studijních cestách. Provádíme přísný i aplikovaný výzkum v Kataru s našimi místními odborníky a organizacemi. Rovněž spolupracujeme s našimi fakultními a výzkumnými partnery z celého světa, abychom společně vytvářeli odpovědi na výzvy dneška i budoucnosti. Tím zajišťujeme, aby náš výzkum byl vždy v souladu s potřebami a požadavky Katarské národní vize, Globálních kompaktních principů vzdělávání odpovědného managementu OSN (PRME) a Cílů udržitelného rozvoje (SDG). Další informace vám poskytne prof. Wolfgang Amann na adrese [email protected].

Zařízení

Nejmodernější prostory v oceněné 52patrové věži Tornado Tower ve West Bay-obchodním centru Dauhá.

Zařízení poskytuje pohodlné a snadno dostupné místo pro programy HEC Paris a nabízí nádherný výhled na město.

Partnerství

Založena v roce 1995 výnosem Jeho Výsosti šejka Hamada Bin Khalifa Al Thaniho, nadace otce Emira, Katarská nadace je soukromá nezisková organizace.

Posláním Katarské nadace je vychovávat budoucí vůdce Kataru. Nadace příkladem a sdílením svých zkušeností také přispívá k lidskému rozvoji na národní, regionální a mezinárodní úrovni. Ve všech svých aktivitách nadace prosazuje kulturu excelence v Kataru a posiluje svou roli v podpoře inovativní a otevřené společnosti, která usiluje o rozvoj udržitelné lidské kapacity, sociální a ekonomické prosperity pro znalostní ekonomiku.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Doha

    Tornado Tower, 16th Floor P.O Box 5825 , , Doha

    Otázky