Keystone logo
© TESS
HEC Paris -  Executive Education

HEC Paris - Executive Education

HEC Paris -  Executive Education

Úvod

HEC Paris - Executive Education: školení vedoucích pracovníků pro více než jedno století Koncept Grande Ecole byl poprvé zaveden do Francie s cílem poskytnout francouzské průmyslové, administrativní a vojenskou elitu s postgraduálního vzdělávání. Dnes HEC Paris (Hautes Etudes Commerciales) patří mezi třešničkou na Grandes Ecoles a školí studenty a vedoucí podniku ze všech oblastí života, které pocházejí z více než 30 různých zemí. HEC v Paříži byla založena v roce 1881 v Paříži komory obchodu a průmyslu (CCIP), za účelem vzdělávání studentů v oblasti řízení praxi vyrovnat se s růstem v průmyslu a prosperujících finančních trhů. V roce 2009, HEC v Paříži Executive Education je zařazen # 2 Worldwide pro vlastní navržených programů v kaluži 45 Top absolventa obchodní školy. HEC Executive Education je # 5 po celém světě pro všechny výkonné vzdělávacích programů, stejně: to se posunula až šest míst v celosvětovém žebříčku v loňském roce. HEC Paris - Executive Education Váš úspěch je naší ambicí. Naším úkolem je splnit vaše. Naše podnikání je pomoci vám a vaší společnosti rostou. Vzdělávací program by měl být navržen tak, aby odpovídaly vašim ambicím, a naše řešení vám dává přímo v srdci procesu učení. Vskutku, vezmeme své zkušenosti, přidejte ji k tomu z našich profesorů, odborníků a členů podnikatelské sféry, a vytvořit prostředí vzájemného učení. Chceme poskytovat spíše než hodnotu pouze o získávání vědomostí. K tomu jsme se začlenit tři základní hodnoty do našich kurzů:

  • Přímý přístup k "výrobců řízení" Konkrétně naše programy jsou provozovány profesorů, kteří rovněž provádějí výzkum a zveřejní své výsledky. My vám poskytne přístup k této práci, aby vám pomohou získat nové poznatky do své vlastní zkušenosti.
  • Udržovat otevřenou mysl Krok zpět, zkontrolovat přesvědčení a dát je do souvislostí. Vezměte rozmanitost ostatních účastníků a rostou jako osoba.
  • Úzké vazby na životě společnosti Ve studijních programech, můžete realizovat projekty vlastním designem, které splňují vaše osobní, stejně jako cíle vaší společnosti. Když se výsledky projektu vést k vytvoření nových trhů pro vaší společnosti nebo lepších provozních metod, návratnost investice je hladká pro všechny vidět! Vzhledem k tomu, ve francouzštině, angličtině a čínštině, naše studijní programy, Otevřené zápisu pro programy a vlastní programy jsou dodávány ve Francii a po celém světě. Výukové programy navzájem jsou mezinárodně uznávané, a to buď prostřednictvím akreditaci nebo jednoduché pověsti. Tam je proslulý AMBA, AACSB Equis a trojnásobný akreditace. Ale jsou tu i Financial Times žebříčky, které dal programy HEC mezi světovou špičku: Trium Global Executive MBA vytvořeného společně s NYU Stern a London School of Economics je zařadil číslo dvě po celém světě, a HEC v Paříži byl hodnocené číslo jedna European Business School, všechna kritéria dohromady.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Paris

    HEC Paris - Executive Education 1, rue de la Libération - 78351 Jouy en Josas cedex, , Paris

    Otázky