Keystone logo
Henley Business School Asia

Henley Business School Asia

Henley Business School Asia

Úvod

Henley Business School Asie - world-class obchodní školu v Hongkongu

Společnost byla založena v roce 1945, Henley Business School byla první obchodní škola být založena ve Velké Británii a je jedním z nejstarších a nejuznávanějších škol v Evropě. Henley patří mezi elitní skupiny nejlepších 1% obchodních škol na světě, držet triple-akreditované stav z hlavních Velké Británie, evropské a americké vydávajících subjektů (AMBA, EQUIS, AACSB).

Henley je široce uznávané pro svou rozmanitost a mezinárodní působností s 17 mezinárodními areály a kanceláře. Globální přítomnost a pověst jako přední mezinárodní obchodní školy Henley jsou odráží ve všech aspektech své práce. Z jeho velmi různorodé schopnosti, jak v pozadí a odborné znalosti, aby programy, které čerpají účastníků z více než 150 zemích světa, z mezinárodní síť spolupracovníků a spolupracujících partnerů do organizace absolventů představovat více než 56.000 členů ze všech koutů světa.

Došlo Henley přítomnost v Asii od roku 1985 spolupracuje s významnými společnostmi a jejich manažerům pomoci zlepšit jejich podnikání a manažerské výkonnosti. Od té doby generace vedoucích pracovníků mají prospěch z jedinečných kvalit Henley MBA. Ve všech oblastech obchodních, akademických a vládních život Henley absolventů vzrostl na vrcholu své profese a dodávají účinnou změnu, osvědčené postupy a vynikající výkon pro jejich organizace.

Místa

  • Hong Kong

    2501 Tai Tung Building, 8 Fleming Road, Wanchai, , Hong Kong

    Otázky