Keystone logo
Goodwin College

Goodwin College

Goodwin College

Úvod

Goodwin College je inovativní vzdělávací komunita, která umožňuje těžce pracující studenty, aby se stal vyhledávaným zaměstnanců.

My přizpůsobit naše programy, které se zaměřují na potřeby zaměstnavatelů a my tvar je, aby se vešly životy studentů. Třídy jsou vhodně nabízíme po celý rok - dní, večery, víkendy a online. Stupně mohou být flexibilně vrstvené přes certifikát, spolupracovník a bakalářských programů v různých oblastech v vyžádání.

Ještě lepší, my obklopují naše studenty s osobní podporu a odborné vedení, které potřebují - nejen získávat tituly, ale změnit život pro sebe, své rodiny a své komunity.

Goodwin College je nezisková instituce vyššího vzdělání a je akreditován New England Sdružení škol a vysokých škol (NEASC) prostřednictvím své komise o vysokých školách. Goodwin vysoká škola byla založena v roce 1999, s cílem podávat různorodou studentskou populaci s kariéry zaměřených studijních programů, které vedou k silným výsledkům zaměstnanosti.

Mise

The Posláním Goodwin College je vzdělávat různorodou studentskou populaci v dynamickém prostředí, které jde ruku v ruce vzdělávání, obchodu a komunita. Naše inovativní studijní programy připravují studenty pro profesionální kariéru a zároveň podporovat celoživotní učení a občanskou odpovědnost. Jako pečující vysoké školy komunity bychom vyzvat studenty, fakulty, personál a administrativu, aby plně realizovat jejich nejvyšší akademické, profesní i osobní potenciál.

účely:

 • Chcete-li vytvořit dynamické vzdělávací prostředí, které připravuje pro studenty a pokroky v profesní kariéře a zároveň rozvíjet smysl pro humanitních, umění a vědy.
 • Vzdělávat studenty v prostředí, které oslavuje různých kultur, stáří, zkušeností a názorů.
 • Chcete-li upřesnit metody, které podporují a udržet vysokoškoláka a postgraduální studenty.
 • Přizpůsobit naše programy k měnícím se potřebám našich studentů, zaměstnanců a společnosti.
 • Obohatit naše lokální i globální komunity tím, že tvoří a udržení spolupráce vztahy, které vytvářejí vzdělávací, hospodářské a kulturní výhody.
 • Chcete-li pomoci našim absolventům s identifikací a zajištění profesní příležitosti.
 • Poskytnout studentům rámců pro výrobu etické rozhodování a provádění se s profesní bezúhonnost.

institucionální Výstupy

V Goodwin College, věříme, že každý student, který Absolventi by měli mít určité schopnosti bez ohledu na jejich studijního programu. Nazýváme tyto klíčové schopnosti Institucionální výsledky.

Po promoci Goodwin Vysokoškoláků vůle:

 • Prokázat znalosti ve zvoleném oboru.
 • Mají účinnou komunikaci a analytické schopnosti.
 • Získávají touhu a dovednosti potřebné zapojit se do celoživotního učení.
 • Prokázat občanskou odpovědnost.

Klíčové hodnoty (přijatý 2012)

Goodwin akademie základní hodnoty jsou jeho hluboce zakořeněné přesvědčení, které představují nejvyšší priority akademie a základní hnací síly. Vymezují naše nadšení pro to, co děláme a jak volíme rezonovat s a apelovat na studenty, zaměstnance a větší Goodwin komunity.

Kdo jsme

Věříme, že každý by měl mít přístup ke kvalitnímu vzdělání. Jsme přesvědčeni, že byste měli mít šanci na úspěch, bez ohledu na to, kde jste byli, nebo pokud máte v plánu jet. Možná jste nenašli úspěch na jiném vysoké škole, nebo si jen si nemyslel, že jste měli čas, peníze, nebo podporu vidět školu projít. Goodwin je zde otočit kolem pro vás. Začněte svou budoucnost dnes na Goodwin.

Místa

 • One Riverside Drive East Hartford, 06118, East Hartford

Otázky