Keystone logo
GLC University

GLC University

GLC University

Úvod

O nás

Od svého založení v roce 2000 poskytujeme vysoce kvalitní vzdělání, které je akreditováno a uznáváno globálně a zároveň je dostupné prostřednictvím atraktivních poplatkových struktur.

Naše programy s přidanou hodnotou poskytují jednotlivcům velmi reálnou příležitost dosáhnout svých profesních cílů a cílů.

Co děláme

Nabízíme pravidelné kurzy, pět dní v týdnu, buď jako ranní nebo večerní sezení.

Kromě toho, s pokrokem v technologii, jsme schopni zajistit práci profesionály, kteří jsou zasaženi na nějaký čas tím, že dodává materiál prostřednictvím online vzdělávacích platforem spolu s předem naplánovanými konzultacemi.

Spolupracujeme s našimi partnerskými univerzitami ve Velké Británii a Malajsii. Poskytování kurzů a příprava a pomoc našim registrovaným studentům k dosažení prestižních titulů našich partnerských univerzit.

Spojené království zůstává světově proslulé svými vysokoškolskými kvalifikacemi a naším zaměřením je poskytovat tyto služby prostřednictvím našich nejmodernějších zařízení v Dubaji, což umožňuje pracovníkům v oboru, aby dosáhli velmi žádaného titulu MBA v pouhých 10 měsících.

Tyto programy navíc pomáhají našim studentům získat cenné body, které přidávají hodnotu jejich pověření k jejich žádostem o přistěhovalecké oddělení různých zemí.Dylan Gillis / Unsplash

Partnerské instituce GLC

ATHE

Jsme akreditovaným studijním centrem pro ATHE z Velké Británie pro jejich programy úrovně 3, úrovně 4, úrovně 5 a úrovně 7. Kvalifikace z ATHE je regulována OFQUAL.

Univerzita v Gloucestershire

Univerzita, která získala ocenění TEF Silver v roce 2017, poskytuje vysoce kvalitní výuku, která zajišťuje, že učení a výsledky jsou pro studenty konzistentní. Kromě toho trvale překračují „přísné národní požadavky na kvalitu“ pro vysokoškolské vzdělávání ve Spojeném království.

Universidad Azteca

Universidad Azteca je soukromá univerzita v mexickém městě Chalco, uznávaná oficiální platností studií, kterou udělil spolkový ministr školství (RVOE) a která je akreditována Federálním ministerstvem školství republiky.

Co je to Ofqual?

Úřad pro kvalifikace a zkoušky (Ofqual) je regulátorem kvalifikací, zkoušek a hodnocení v Anglii a regulátorem odborných kvalifikací v Severním Irsku. Je odpovědný za zajištění toho, aby všechny kvalifikace a hodnocení splňovaly standardy vysoké kvality tím, že budou monitorovat organizace, ocenění a zkoušky, a učiní nezbytná opatření k zajištění toho, aby kvalifikace odpovídaly potřebám studentů, institucí vysokoškolského vzdělávání a zaměstnavatelů. Ofqual je zodpovědný k parlamentu a shromáždění Severního Irska.

Co je ATHE?

Ocenění za vzdělávání a vysokoškolské vzdělávání poskytují širokou škálu kvalifikací, jako je například správní řízení a podnikání. Studenti ATHE mohou snížit množství času a peněz, které utratí za dosažení stupně o více než polovinu. Je to proto, že ATHE má speciální dohody s celou řadou univerzit, které umožňují studentům přeskočit celoroční studium stupně pro každou úroveň, kterou dosahují pomocí ATHE.

ATHE je regulována Ofqual (regulační orgán v Anglii) a schválena úřadem pro znalostní rozvoj člověka (KHDA). To umožňuje studentům řadu univerzit ve Velké Británii a na univerzitě v Dubaji, Spojené arabské emiráty.

Na koho se GLC zaměřuje?

Postaráme se o mladé absolventy středních škol, kteří by chtěli studovat na akademické půdě jako studenti na plný úvazek, absolventi škol nebo předčasně ukončující školní docházky a pracující dospělí.

Místa

Místa
  • 2nd Floor Almulla Plaza Iqra Management Consultancy, , Dubai

Otázky