Keystone logo
Gdansk Foundation for Management Development Mezinárodní Executive MBA
Gdansk Foundation for Management Development

Mezinárodní Executive MBA

Pomorska, Polsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

PLN 49 000 / per course

Na kampusu

Úvod

Program GFKM Executive MBA vás připraví na efektivní řízení ve světě VUCA, kde úspěch závisí na rychlých a přesných rozhodnutích v neustále se měnících podmínkách. Rozvíjí komplexní znalosti podnikových procesů, holistický pohled na organizaci a schopnost řídit složitou organizační strukturu. Poskytuje mimořádnou spokojenost a jistotu jednání vyplývající z absolvování prestižního náročného manažerského programu. Diplom Executive Master of Business Administration je součástí osobní značky profesionálního manažera. Je synonymem pro široké a praktické obchodní znalosti. Především však potvrzuje nejvyšší manažerské, manažerské a vůdčí kompetence.

Proč International Executive MBA program na GFKM?

  • Všechny třídy kladou důraz na praktické aspekty řízení, což účastníkům umožňuje efektivně implementovat nejnovější řešení do jejich každodenní práce. Lektoři mají bohaté obchodní zkušenosti a jsou praktiky a odborníky v různých oblastech managementu.
  • Program GFKM International Executive MBA je procesem komplexního rozvoje, který pokrývá široké spektrum moderních obchodních znalostí a rozvoje osobních manažerských a vůdčích kompetencí. Zkušenosti z tohoto cenného procesu umožňují účastníkům stát se ještě lepšími vůdci a čelit výzvám 21. století.
  • Atraktivní, rozmanité, interaktivní formy hodin vám umožní efektivně obohatit klíčové kompetence v optimálním čase. Dynamický vzorec účasti stimuluje hledání a testování inovativních řešení a nových metod provozu.
  • 100 % programu je vedeno v angličtině, např. zahraničními lektory vedoucími kurzy na předních evropských obchodních univerzitách (INSEAD, Rotterdam School of Management, Aalto University, Institut d'Administration des Enterprises Aix–Marseille – IAE Aix–Marseille)
  • Účastníci programu jsou zkušení manažeři z různých odvětví, což umožňuje výměnu zkušeností, poznávání osvědčených řešení a vzájemnou inspiraci. Networking poskytuje cenné individuální a firemní obchodní kontakty
  • Absolventi programu zastávají vysoké pozice v organizacích v Polsku i ve světě. Absolvování programu vám umožní připojit se k prestižní skupině absolventů programu GFKM Executive MBA a mezinárodní komunitě držitelů diplomu MBA.
  • Věcný rozsah programu International Executive MBA pokrývá současné otázky mezinárodního managementu. Je také možné zúčastnit se EMBA sezení na partnerských univerzitách v zahraničí.

Pozici programu GFKM Executive MBA potvrzuje prestižní International Quality Accreditation (CEEMAN IQA), mezinárodní titul Business School with Significant Impact (BMDA) a nejvyšší Master Class v SEM FORUM MBA Program Rating. Nejdůležitější jsou však názory absolventů Programu, kteří zdůrazňují jeho mimořádnou praktickou hodnotu, jedinečné věcné hodnoty a moderní výukové metody. Při výběru programu GFKM Executive MBA se více než 60 % kandidátů řídí doporučeními absolventů, kteří oceňují jeho dopad na profesní rozvoj kariéry a obchodní úspěchy.

Partneři

Program Executive MBA realizuje GFKM ve spolupráci s univerzitou v Gdaňsku a IAE Aix–Marseille jako ověřující institucí.

Institucí ověřující Executive MBA je Institut d'Administration des Enterprises Aix–Marseille.

Institut d'Administration des Enterprises Aix–Marseille – IAE Aix–Marseille (na Univerzitě Paula Cezanna v Marseille) je přední francouzská obchodní škola.

IAE se specializuje na postgraduální studium pro podnikání (20 % studentů tvoří zahraniční studenti z 50 zemí) a nabízí 3 programy MBA, včetně jednoho mezinárodního ve spolupráci s 5 evropskými univerzitami. Má 2 mezinárodní akreditace pro programy MBA - EQUIS vydané Evropskou nadací pro rozvoj managementu a akreditaci Asociace MBA.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky