Keystone logo
Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

Úvod

GCU London je profesionální postgraduální univerzitní kampus Glasgow Caledonian University (GCU), Který se nachází v ultra-moderním prostředí v centru Londýn, Nachází se v Spitalfields, jedné z londýnských nejatraktivnějších lokalit, GCU London je v blízkosti hlavních měst celosvětově uznávané finanční a módní průmysl. Areál nabízí celou řadu mba a MSc kurzy, Vysoká kvalita výuky a spojení s mezinárodními podniky. GCU London poskytuje studentům obohacující a rozmanité zkušenosti s učením, který bude podpořen živou mezinárodní, intelektuálního a kulturního života. My přilákat studenty z více než 56 zemí, z různých prostředí ze všech koutů světa.

Kariéra ostření Naše univerzita je instituce, která se domnívá, "kariéra jsou na prvním místě". Vynikající výsledky ve vzdělávání je jádrem naší mise; Proto se snažíme vybavit našim studentům s potřebnými schopnostmi, aby vyniklo v jejich zvoleném povolání tím, že nabízí vysoce kvalitní, flexibilní a dostupné učení.

Campus a vybavení Areál poskytuje vzdělávací prostředí špičkové, který využije všechny nejnovější technologie, a nabízí moderní vyučovací prostor pro přednášky, malé studijní skupiny, a sociální učení.

GCU Londýn je odhodlána poskytovat vysoce kvalitní studentů zkušenosti prostřednictvím oceněných podpůrných služeb, a podporuje zaměstnatelnost a globální občanství našich absolventů.

GCU London má ideální polohu jen kousek od vlakového nádraží Liverpool Street. Řada ubytování je k dispozici v blízkosti areálu.

Školní areál také nabízí:

Oceňovaná podpory studentů Mezinárodně uznávaní profesoři Moderní městský styl kampus nastavit na čtyřech podlažích Malé skupinové výuky pokoje Knihovna zařízení, včetně digitální přístup Breakout salonky Střešní terasa s výhledem 360 ° Londýna Skupina učení prostory Společenské místnosti Video konferenční místnosti Dosavadní stav techniky počítačového vybavení, včetně Apple Mac

Vlastnosti kampusu

Areál a zařízení

Areál poskytuje špičkové vzdělávací prostředí, který využívá nejnovější technologie a nabízí moderní výukový prostor pro přednášky, studium malých skupin, a sociální učení.

GCU London se zavazuje poskytovat vysoce kvalitní studentské zkušenosti prostřednictvím oceněných podpůrných služeb a podporuje zaměstnatelnost a globální občanství našich absolventů.

GCU London má ideální polohu kousek pěšky od stanice Liverpool Street. V blízkosti areálu je k dispozici řada ubytování.

Areál také obsahuje:

 • Oceněná podpora studentů
 • Mezinárodně uznávaní profesoři
 • Moderní městský styl kampus nastavit na čtyřech podlažích
 • Učebny pro malé skupiny
 • Knihovna, včetně digitálního přístupu
 • Breakout salonky
 • Střešní terasa s 360stupňovým výhledem na Londýn
 • Skupinové výukové prostory
 • Zasedací místnosti
 • Videokonferenční místnosti
 • State of the art počítačové vybavení, včetně Apple Mac

  Místa

  • London

   GCU London 40 Fashion Street Spitalfields,

   Otázky