Keystone logo
Fort Hays State University Graduate School Master of Business Administration
Fort Hays State University Graduate School

Master of Business Administration

0 Hours

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Dálkové studium, Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Master of Business Administration

Fort Hays nabízí obchodní třídy již více než 100 let. V roce 1977 jsme zahájili tradiční program Master of Business Administration (MBA) . Začali jsme nabídnout program zcela online v roce 2007. Od roku 2009 GetEducated.com jmenoval FHSU online MBA "Best Buy" pro regionálně akreditované tituly .

Online MBA byla zařazena do nejvyšší úrovně na národní úrovni pro vysoce kvalitní vzdělávání ve zprávách US News & World Reportu, které byly zveřejněny v lednu 2012. Program FHSU MBA je vysoce kvalitní program s jádrem učebních osnov, které podporují nejdůležitější aspekty podnikání. Dále nabízíme několik koncentrací relevantních pro kariéru, které umožňují studentům prohloubit znalosti v konkrétní oblasti obsahu.

Zaměřením programu MBA je produkovat vedoucí pracovníky, kteří jsou skutečně "Forward Thinking. World Ready. "Budeme vyzvat studenty, aby kriticky a hluboce přemýšleli o kurzech a pracovali v týmech, aby řešili obchodní problémy v reálném světě.


Kurzy MBA

Stupeň MBA se skládá z 34 kreditních hodin nebo 12 tříd v oblastech jako marketing, management, ekonomika a finance.

Pokud jste absolvovali postgraduální kurzy na jiné regionálně akreditované vysoké škole nebo univerzitě, mohou se počítat ke studiu MBA , s výhradou souhlasu výboru MBA . Obvykle se nepočítá o více než šest až devět kreditních hodin pro převodní úvěr.

Pokud nemáte vysokoškolské vzdělání, budete muset absolvovat další čtyři základní kurzy (v současné době nabízené pouze online) a připravit se na program MBA . Studenti, kteří chtějí nahradit nebo osvobodit od základních kurzů, by měli své žádosti podat prostřednictvím koordinátora postgraduálního studia ve výboru MBA pro hodnocení a schválení.


Získejte svůj MBA na kampusu

Chtěla byste posunout svou kariéru na střední nebo vyšší manažerskou pozici? Získejte titul Master of Business Administration na FHSU bez významného přerušení pracovního života. V pouhých čtyřech semestrech pro studenty na plný úvazek můžete být na cestě k větší odpovědnosti, lepší platě nebo nové kariéře.

 • Navrženo pro profesionální pracovníky, kteří mohou nebo nemají obchodní titul, MBA kombinuje základní kurzy MBA s výběrem koncentrací.
 • Náš program MBA rozvíjí dovednosti ve funkčních oblastech podnikání a učí vás, jak je aplikovat k dosažení organizačních cílů v globálním prostředí.
 • Učte se ve třídách se zkušenými obchodními profesory. Nebo pro maximální flexibilitu, využijte stejné kurzy, které vyučuje stejná fakulta, online.
 • Program postgraduálního studia se skládá z 34 kreditních hodin s dalšími 12 hodinami (čtyři nadací) pro studenty, kteří nemají vysokoškolské vzdělání.
 • K oběma základním a základním kurzům MBA se nabízí celoročně. Podívejte se na vstupní a registrační informace. Podívejte se také na naše školné.Získejte své MBA Online

Získejte svůj titul bez významného přerušení vaší kariéry. Koneckonců, víme, že pracujete. Víme, že potřebujete flexibilitu ke studiu, kdy - a kde - je to pro vás nejvhodnější.

V našem přísném programu MBA se tradiční učební výuka kombinuje s nejmodernějšími technologiemi. Dodáváme streamované videa všude, kde jste. Online diskusní fóra vám pomohou zůstat v kontaktu se svými spolužáky a instruktory.

MBA FHSU rozvíjí dovednosti ve funkčních oblastech podnikání a učí vás, jak je aplikovat k dosažení organizačních cílů v globálním prostředí.

Pro profesionální profesionály, kteří jsou motivovaní a nezávislí, používáme nejmodernější technologii, abychom zajistili, že se vaše vzdělání přizpůsobí vašim potřebám. Jsme odhodláni poskytovat vám nejvyšší kvalitu zdrojů a odpovědi, kdykoli budete potřebovat kontakt s námi.

Požadavky na přijetí

Přijatelný GMAT nebo jiný test na absolvování absolventa (GRE, LSAT, atd.) Před zápisem, 2 doporučené dopisy, osobní prohlášení o důvodech pro získání titulu Master of Business Administration včetně profesních a / nebo kariérních cílů a příslušné minulé práce Zkušenosti a aktuální životopis.


aplikace

Aplikace MBA jsou přijímány po celý rok a přijímání probíhá průběžně. Všechny materiály by měly být přijaty nejméně 60 dní před prvním přihlášením studenta. FHSU Graduate School a MBA Výbor přezkoumá pouze kompletní balíčky aplikací, které musí obsahovat následující:

 • Placená aplikace absolventa
 • Aktuální životopis
 • Oficiální přepisy ze všech vysokoškolských a postgraduálních kurzů (v angličtině)
 • Oficiální výsledky testu Admittance Management Graduate (GMAT) nebo jiného postgraduálního testu (např. GRE)
 • Dvě (2) doporučující dopisy
 • Osobní prohlášení od studenta, které uvádí důvody pro získání titulu Master of Business Administration včetně profesních a / nebo kariérních cílů a příslušných předchozích zkušeností
 • Další požadavky, jak jsou stanoveny ve Fort Hays State University Graduate School

O Škole

Otázky

Podobné kurzy