Keystone logo
© Uni.
Flanders Business School

Flanders Business School

Flanders Business School

Úvod

Business školství na křižovatce podnikání a managementu

Flanders Business SchoolSpolečnost byla založena v roce 1977, byl až doposud nezávislou instituci. To nám umožňuje, v naprosté svobodě, osobní trénink a podivné pojetí vyvinout na míru našim studentům. Jsme hrdí, že jsme blízko našim obchodním partnerům a kteří jsou schopni pružně reagovat na jejich potřeby, a to i v případě, že změna.

V roce 2013 Flanders Business School byl blízkým partnerem - krajina s KU Leuven. To znamená, že FBS Campus práce nyní zcela integrovány do přilehlého areálu KU Leuven v Korte Nieuwstraat. Úzká spolupráce s University nabízí naši studenti možnost vychutnat podél blízkosti přední výzkumné instituce s světem - široká síť a bohatými zkušenostmi v téměř všech oborech. Mohou použít knihovnu na akademické půdě, výzkumných databází, počítačové kurzy a dalších state-of-the-art univerzitní výpočetních prostředků. Neseme toto partnerství jsou rádi v našem loga a firemní identity.

Dále FBS je mezinárodně orientované; jak pracujeme s Kellogg School of Management (Chicago) a Indian Institute of Management Kalkaty (IIMC).

Flanders Business School ano, z našeho zaměření na podnikání, místo otevřené diskuse o strategii, řízení a inovace jako klíče k pokroku v sociální oblasti.

Jako obchodní škole nabízíme našim studentům vzdělání, které je založeno na kombinaci vysoce kvalitního vědeckého výzkumu a uznávaných osvědčených postupů, doporučujeme osobní iniciativu a kritické reflexe v kultuře konzultací, spolupráce, solidarity a svobody. Proto FBS je vysoce interdisciplinární a multidisciplinární orientované a aktivně spolupracovat s partnery v tuzemsku i v zahraničí.

FBS znamená aktivní účast v sociální a ekonomické debaty, a k rozvoji společnosti založené na znalostech.

poslání

Podnikatelé veden a umožní obchodních lídrů.

vidění

Firmy a podnikatelé jsou důležitou součástí naší hospodářské struktury. Flanders Business School přeje, aby je aktivně podporovat.

Na FBS vidíme fakt, jako výzvu k vytvoření hodnoty pro oba partnery a naše studenty.

Jsme přesvědčeni, že důkladná obchod (nebo řízení) vzdělávání s důrazem na praktickou dimenzi podnikání může dělat rozdíl - tedy: podnikatelské vzdělání na křižovatce podnikání a managementu. To je také důvod, proč jsme v našich programech kombinují znalosti a dovednosti z běžných obchodních kurzů s případy, že naši studenti - jsou vyrobeny - Téměř ve všech podnikatelů samotných.

S námi si vyjít s diplomem, podnikatelského přístupu a plán!

hodnoty

  • Dokonalost ve všem, co děláme
  • Zapojení účastníků a jejich případu
  • Mezinárodní Oblast spolupráce

Místa

  • Antwerp

    Flanders Business School Sint-Katelijnevest 26-28 , 2000 , Antwerp

    Otázky