Keystone logo
Fachhochschule der Wirtschaft FHDW MBAgenerální management
Fachhochschule der Wirtschaft FHDW

MBAgenerální management

0 Months

Němec

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Kurz General Management na částečný úvazek vede k získání titulu Master of Business Administration (MBA). Je akreditován FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation). MBA je svým obsahem mezinárodně orientovaný a více než 30 procent veškerého materiálu vyučuje v angličtině.

Obsah zprostředkovávají lektoři z pohledu generálního ředitele. Musí rozpoznat strategické výzvy, převést je do cílů a vizí a nadchnout pro ně zaměstnance. Kurz MBA předává potřebné odborné znalosti (obchodní dovednosti) v oblastech podnikového managementu, personálního managementu, podnikové administrativy a práva, ale především poskytuje uznání a zvládnutí kontextových znalostí pro podnikový management (rozvoj managementu, řízení podniku).

Kurz MBA na FHDW kombinuje zavedené prvky MBA s důležitými oblastmi, jako je osobní rozvoj, vedení a globalizace, stejně jako intenzivní zpětná vazba. Moderní metody učení, jako je akční učení a obchodní simulace, nastavují nové standardy. Týdenní exkurze do Šanghaje v Číně a do Hyderabadu v Indii umožní účastníkům zažít globalizaci zblízka a osobně.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy