Keystone logo
Exeed College MBA v energetice a udržitelnosti
Exeed College

MBA v energetice a udržitelnosti

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

AED 32 000 *

Dálkové studium

* flexibilní splátkový kalendář

Úvod

Energetický management je funkcí plánování a provozu jednotek výroby a spotřeby energie. Energetický manažer je zodpovědný za zachování zdrojů, ochranu klimatu a úspory nákladů. Udržitelná energie je energie, která uspokojuje potřeby současných generací, aniž by byla ohrožena schopnost budoucích generací uspokojovat své vlastní potřeby. Udržitelná energie je o hledání čistých, obnovitelných zdrojů energie – zdrojů, které se obnovují, spíše než zdrojů, které lze vyčerpat. Specializace Pathway v oblasti energetiky a udržitelnosti je určena pro majitele firem a energetické manažery, kteří zavádějí nebo řídí udržitelnou energii pro své organizace. Specializace Pathway v oblasti energetiky a udržitelnosti se zaměří na energetický management, alternativní zdroje energie, energetickou transformaci, udržitelné technologie a ekonomiky, vyvažování a skladování energie, právní a regulační prostředí energetického podnikání.

Jednoletý MBA (Master of Business Administration) v energetice a udržitelnosti je komplexní program určený pro profesionály, kteří chtějí získat znalosti v oblasti udržitelné energie a energetického managementu. Po absolvování programu budou studenti oceněni postgraduálním rozšířeným diplomem v oboru energetiky a udržitelnosti z Cambridge International Qualifications, UK a MBA v oboru energetiky a udržitelnosti z Universidad Catolica de Murcia, UCAM.

Studenti, kteří se zapíší na MBA v oboru energetika a udržitelnost, provedou v první části základní moduly mezinárodních lidských zdrojů, řízení strategických změn, strategického řízení a vedení a řízení provozu a specializované moduly energetického managementu, udržitelného energetického managementu a globalizace 21. ve druhé části studenti absolvují modul Socio-ekonomicko – právní prostředí a diplomovou práci.

Doručení – online

Program bude poskytován prostřednictvím nejmodernějšího online vzdělávacího systému a všichni studenti budou mít přístup k mezinárodním časopisům a knihám. Všechny programy budou zajišťovat zahraniční fakulta a studenti mohou po přihlášení do systému navštěvovat živé přednášky z vyšších mezinárodních fakult. Všechny přednášky budou nahrávány a studenti mohou ve svém volném čase poslouchat přednášky. LMS má možnost vysvětlování pochybností a online aktivity ve třídě. Výuka bude probíhat dvakrát týdně (neděle a úterý) po třech hodinách.

Přijímací řízení

O Škole

O Škole

Otázky