Keystone logo
Exeed College

Exeed College

Exeed College

Úvod

O Exeed College

Exeed College, předpokládaný v roce 2016, je prestižní podnik Westford Education Group poskytující špičkové on-line a částečný úvazek akademické programy. Prvotřídní poskytovatel správy vzdělávání se sídlem ve Spojených arabských emirátech,Exeed College usnadňuje doktorské programy v oblasti obchodní administrativy a vzdělávání, specializované programy MBA, magisterské programy ve vzdělávání, a různé kvalifikační programy učitelů díky své rozsáhlé přítomnosti v GCC, Afričan, Asijský, Jihovýchodní a evropské země. Výjimečné vzdělávací programy nabízené předními mezinárodními univerzitami a oceňujícími organizacemi umožňují studentům znovuobjevovat se a vyniknout ve svých odborných oblastech.

Nabídnout tituly světové úrovně,Exeed College zasáhla ten správný akord s špičkovými globálními univerzitami, které se zavázaly nabízet výjimečné studentské zkušenosti, vysoce kvalitní výuka, průlomový výzkum a rozsáhlá spolupráce se špičkovými organizacemi.

Univerzita Católica de Murcia, Španělsko, Městská univerzita, Malajsie, Liverpool John Moores University, University of South Wales a Plymouth Marjon University ve Velké Británii, Acacia University a Carolina University v USA jsou hlavní univerzity v partnerstvíExeed College s.

Mise

Naším posláním je poskytovat celosvětově uznávané a akreditované magisterské studijní programy v obchodních a manažerských doménách a kvalifikacích pro vzdělávání učitelů, abychom zmocnili pracující profesionály 21. století rozsáhlými znalostmi, aby vyhověli jejich akademickým potřebám a přenositelným dovednostem. Pevná platforma pro pracující profesionály k získávání znalostí, získat hluboké poznatky a zvládnout uplatňování těchto učení na pracovišti; přispíváme k budování skvělých organizací, udržitelné komunity, a tím progresivní národ podporující etiku a integritu.

Vize

Exeed College předpokládá, že bude jedním z předních globálních poskytovatelů uznávaného a akreditovaného vysokoškolského vzdělávání, výkonného vzdělávání a dalšího vzdělávání pracujícím profesionálům a odborníkům z praxe s cílem vybavit, obohatit a zmocnit je, aby se stali odborníky a lídry ve svých oblastech praxe.

Místa

 • Sharjah

  Suite 704, City Gate Tower, AL Ittihad Road, 515000, Sharjah

 • Oman Online

  Oman Online, Omán

  • Saudi Arabia Online

   Saudi Arabia Online, Saúdská Arábie

   • Singapore Online

    Singapore Online, Singapur

    • India Online

     India Online, Indie

     • Dubai

      Exeed School of Business and Finance, Al Nahda, , Dubai

      • Nigeria Online

       Nigeria Online, Nigérie

       • Abu Dhabi

        Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

        • Malaysia Online

         Malaysia Online, Malajsie

         Otázky