Keystone logo
Exeed College

Exeed College

Exeed College

Úvod

O společnosti Exeed College

Exeed College , předpokládaná v roce 2016, je prestižní podnik Westford Education Group poskytující vysoce hodnocené online/na částečný úvazek akademické programy. Exeed College , prvotřídní poskytovatel řízení vzdělávání se sídlem ve Spojených arabských emirátech, umožňuje doktorandské programy v obchodní administrativě a vzdělávání, specializované programy MBA, magisterské programy ve vzdělávání a různé programy kvalifikace učitelů prostřednictvím své rozsáhlé přítomnosti v GCC, Africe, Asii a jihu. Východní a evropské země. Výjimečné vzdělávací programy nabízené předními mezinárodními univerzitami a udělujícími organizacemi umožňují studentům znovu se objevit a vyniknout ve svých oblastech odborných znalostí.

Aby Exeed College tituly světové úrovně, udeřila na správnou strunu s předními světovými univerzitami, které se zavázaly nabízet výjimečné studentské zkušenosti, vysoce kvalitní výuku, převratný výzkum a rozsáhlou spolupráci se špičkovými organizacemi.

Universidad Católica de Murcia, Španělsko, City University, Malajsie, Woolf, Malta, Plymouth Marjon University ve Spojeném království a Acacia University v USA jsou hlavními univerzitami spolupracujícími s Exeed College .

Exeed, silný zastánce překlenutí propasti v poskytování kvalitního vzdělání masám prostřednictvím digitalizace, využil sílu technologie a vytvořil digitální ekosystém integrací nejmodernější platformy virtuálního vzdělávacího prostředí (VLE), včetně robustní Learning Management System (LMS) schopný poskytovat synchronní a asynchronní výuku. Použití nejmodernějších pedagogických nástrojů, plně naskládaných výukových programů a online knihovny zajišťuje bezproblémové poskytování akademických titulů světové třídy a profesionálních programů náročným studentům po celém světě.

Exeed College zprostředkovatel špičkového vzdělávání vedoucích pracovníků, školení učitelů a kvalifikací, se vyznačuje mezinárodními učiteli vzdělanými na renomovaných univerzitách s desítkami let zkušeností v průmyslu a akademické sféře.

Exeed College prosazuje inkluzi, rovnost a rozmanitost a je hrdá na svou bohatou a rozmanitou demografii studentů z více než 50 národností a více než 10 průmyslových odvětví.

Mise

Naším posláním je poskytovat celosvětově uznávané a akreditované magisterské studijní programy v obchodních a manažerských oblastech a kvalifikaci učitelů, abychom mohli pracujícím profesionálům 21. století poskytnout rozsáhlé znalosti, aby splnili jejich akademické potřeby a přenositelné dovednosti. Solidní platforma pro pracující profesionály, aby získali znalosti, získali hluboké vhledy a zvládli aplikaci těchto poznatků na pracovišti; přispíváme k budování skvělých organizací, udržitelných komunit, a tím i progresivního národa prosazujícího etiku a integritu.

Vidění

Exeed College si klade za cíl patřit mezi přední světové poskytovatele uznávaného a akreditovaného vysokoškolského vzdělávání, vzdělávání vedoucích pracovníků a dalšího vzdělávání pracujících profesionálů a praktiků, aby je vybavili, obohatili a zmocnili, aby se stali odborníky a vůdci ve svých oblastech praxe.

Místa

 • Sharjah

  Suite 704, City Gate Tower, AL Ittihad Road, 515000, Sharjah

 • Oman Online

  Oman Online, Omán

  • Saudi Arabia Online

   Saudi Arabia Online, Saúdská Arábie

   • Singapore Online

    Singapore Online, Singapur

    • India Online

     India Online, Indie

     • Dubai

      Exeed School of Business and Finance, Al Nahda, , Dubai

      • Nigeria Online

       Nigeria Online, Nigérie

       • Abu Dhabi

        Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

        • Malaysia Online

         Malaysia Online, Malajsie

         Otázky