Keystone logo
EU Business School Online

EU Business School Online

EU Business School Online

Úvod

EU Business School online

EU Business School (EU), založená v roce 1973, je mezinárodní, profesionálně akreditovaná, vysoce postavená obchodní škola s kampusy v Barceloně, Ženevě a Mnichově. Poskytujeme malé, dynamické kurzy angličtiny s tím nejlepším ze severoamerických i evropských akademických osnov. Náš pragmatický přístup k obchodnímu vzdělávání připravuje studenty na kariéru v dnešním rychle se vyvíjejícím a globalizovaném obchodním světě.

EU nabízí nadační, bakalářské, magisterské, MBA a doktorské programy na akademické půdě i online s obchodní administrativou, komunikací, správou cestovního ruchu, mezinárodními vztahy, sportovní správou, správou digitálních médií, mezinárodním obchodem, marketingem, financemi, podnikáním a člověkem řízení zdrojů, mimo jiné.

Prostřednictvím naší globální sítě akademických partnerů mohou studenti získat státem uznávané tituly na univerzitách EU s University of Roehampton v Londýně, University of Derby ve Spojeném království a Universidad Católica de Murcia (UCAM) ve Španělsku. Partnerství s Pace University v New Yorku, University of California v Riverside, Fisher College v Bostonu a Shinawatra University v Bangkoku nabízí studentům možnost získat druhou kvalifikaci při studiu v rozmanitých a obohacujících prostředích. Programy EU Group jsou akreditovány Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP) a Mezinárodním shromážděním pro vysokoškolské obchodní vzdělávání (IACBE), které uznává Rada pro akreditaci vysokoškolského vzdělávání (CHEA). Jsme také držiteli mezinárodní akreditace kvality (IQA) udělené Central and East European Management Development Association (CEEMAN). Skupina EU je také akreditována EduQua, první švýcarskou značkou kvality zaměřenou na další vzdělávání dospělých.

Kampusy EU se nacházejí na pobřeží Středozemního moře, mezi švýcarskými Alpami a v ekonomickém hlavním městě Německa a nabízejí studentům příležitost žít ve čtyřech odlišných a obohacujících prostředích. Studenti se mohou přesouvat mezi kampusy a prozkoumat rozmanitost Barcelony, Ženevy a Mnichova. To poskytuje skvělou záminku k tomu, abyste se naučili jazyk a setkali se s různými lidmi a zároveň zažili nové obchodní příležitosti. Kromě toho se studenti mohou účastnit výměnných pobytů s našimi partnerskými institucemi mimo jiné v USA, Číně, Velké Británii, Španělsku, Thajsku, Malajsii, Tchaj-wanu, Mexiku, Brazílii, Kazachstánu, Kanadě a Rusku.

Objevte EU Digital

Digitální učení

Vzdělávání se neustále vyvíjí a digitální studium je nyní považováno za vynikající alternativu k programům na akademické půdě. Prostřednictvím nejmodernějších technologií a stále více propojeného světa je EU Business School v popředí obchodní výuky a nabízí flexibilní a personalizované programy s výhodami a svobodou digitálního učení.

Naši studenti Digital Campus se učí prostřednictvím živých interaktivních webinářů, skupinových projektů a obchodních simulací. Programy jsou podporovány na snadno použitelných webových platformách a poskytují je uznávaní lektoři, kteří nabízejí personalizované doučování v reálném čase z celého světa.

Týdny v kampusu

Mimo online výuku studenti uplatňují své dovednosti a vytvářejí spojení prostřednictvím networkingu s kolegy během týdnů na akademické půdě, které se konají jednou za semestr: Ženeva v prosinci; Mnichov v březnu; a Barceloně v červnu. Tento kontakt s kolegy a učiteli pomáhá zajistit dlouhodobé vztahy a je skvělou příležitostí k networkingu.

Týdny EU na akademické půdě jsou plné mnoha aktivit, včetně budování týmů, networkingových akcí, kulturních zážitků, přednášek hostů, zkoušek a návštěv firem. Studenti zažijí firemní kultury a dozvědí se o výzvách spojených s provozováním různých typů podniků a získají přehled o nejnovějších tématech v podnikání.

Vlastnosti kampusu

Svět podnikání je nyní propojenější než kdykoli předtím. Aby EU uspokojila obchodní potřeby budoucnosti, zaměřuje se na poskytování aktuálního a mezinárodního vzdělávání odborníkům budoucnosti.

EU Business School má čtyři kampusy ve Španělsku, Švýcarsku, Německu a Digital. Kampusy EU lze nalézt na slunném pobřeží Středozemního moře, na úpatí švýcarských Alp, v ekonomické metropoli Německa a na internetu a nabízejí studentům příležitost žít ve třech odlišných a obohacujících evropských městech nebo se věnovat své kariéře. studium online.

Objevte EU Digital

Digitální kampus

Studium digitálně na EU Business School okamžitě připojí studenty k síti kolegů, lektorů a obchodních expertů z celého světa. Prostřednictvím našich flexibilních a cenově dostupných programů mohou studenti uspořádat své studium podle jiných závazků a stále těžit ze všech klíčových funkcí vzdělávání na akademické půdě. Naše digitální programy odrážejí své protějšky na akademické půdě a využívají směs tradičních výukových technik a moderních metod. Třídy jsou hostovány na snadno použitelných platformách a nejnovější technologie zajišťují inovativní výuku.

Programy zajišťují uznávaní a zkušení lektoři z průmyslu i akademické sféry. Náš učební plán zahrnuje přednášky pro hosty a živé webináře a také tři týdny na akademické půdě v Ženevě, Mnichově a Barceloně.

  Přijímací řízení

  Přijímací proces na EU Business School je jednoduchý. Studenti se mohou přihlásit online nebo poslat svou přihlášku poštou.

  Kandidáti jsou hodnoceni na základě síly jejich uplatnění s ohledem na vůdčí potenciál studenta, akademické úspěchy, výkon ve standardizovaných testech, mimoškolní aktivity a osobní zkušenosti.

  Zápis probíhá po celý rok s využitím celoročních dat zahájení našeho programu. Studenti nadace a bakalářského studia mohou začít studovat v říjnu, lednu, květnu a červenci, zatímco naše magisterské a MBA programy začínají v říjnu, lednu a březnu. Tato flexibilita umožňuje studentům začít studovat co nejdříve.

  Náš přijímací tým je k dispozici, aby vám pomohl s jakýmikoli dotazy nebo dotazy, které byste mohli mít. Chcete-li se dozvědět více o EU, doporučujeme vám také navštívit naše kampusy, setkat se s našimi současnými studenty a zúčastnit se našich kurzů a dnů otevřených dveří.

  1. Vyplňte svou žádost a připravte si dokumenty.
  2. Napište nebo natočte doprovodnou motivační esej.
  3. Odešlete dokumenty potřebné pro program.
  4. Přihlášku posoudilo přijímací oddělení.
  5. Počkejte na potvrzení, že vaše místo je zajištěno.
  6. Začněte studovat na EU Business School.

  Žebříčky

  • Hodnoceno jako #1 ve třídě a fakultní rozmanitosti podle QS Top MBA 2021
  • Program MBA na 3. místě ve Španělsku podle časopisu Forbes
  • Společnost QS Stars získala čtyři hvězdičky za vynikající výsledky v oblasti obchodního vzdělávání
  • Online MBA v EU se umístila na 20. místě na světě podle QS Top MBA
  • América Economía uznává MBA EU jako číslo 23 na světě
  • Na 42. místě v evropském žebříčku QS MBA 2021
  • Na pátém místě v QS MBA Guide Return on Investment Report pro zvýšení platů v Evropě
  • Časopis Capital umístil na šestém místě jako nejlepší obchodní školu pro studentky
  • Umístěn v top 100 na celém světě pro profesní specializaci (MBA v podnikání)
  • Umístěn v top 100 na celém světě pro profesní specializaci (MBA v marketingu)
  • Umístěn v Top 140 v QS Global MBA Rankings 2021
  • EU Online MBA se umístila na špičce v online globálním žebříčku CEO Magazine po dobu sedmi let
  • Časopis CEO, zařazen do Top Tier pro globální a evropské programy MBA
  • Výkonný MBA EU zařadil Tier One do globálního žebříčku MBA výkonného ředitele časopisu Magazine
  • Hodnocený program Premier DBA generálním ředitelem časopisu
  • Výpis jako top 20 obchodní školy časopisem China Economic Review
  • Uvedena jako 30 nejlepších evropských vysokoškolských institucí pro podnikání od EU-Startups

  Místa

  • Barcelona

   EU Business School c/ Diagonal 648 Bis, Barcelona, 08017, Barcelona

  • Geneva

   Rue Kléberg, 6, 1201, Geneva

  • Munich

   Theresienhöhe, 28, 80339, Munich

  Otázky