Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST MBA ve velkém managementu dat
European School of Data Science and Technology - ESDST

MBA ve velkém managementu dat

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 9 000 / per year

Na kampusu

Úvod

MBA ve velkém managementu dat

MBA v oboru Big Data Management se po celém světě postavilo na vrchol. Bez ohledu na povahu odvětví si velká data vypěstovala zcela nekonvenční způsoby nahlížení a práce s daty, které se řídí standardními statistickými a matematickými principy. Fascinující jsou hluboké vhledy, které tímto získáváme – „Data jsou nové palivo“ – jak je obecně známo. Ať už jde o průmysl nebo akademickou sféru, hlavním cílem je správa velkých dat a analytika. Důvodem je, že data rostou mílovými kroky. V důsledku toho podniky stále více potřebují kandidáty, kteří dokážou rychle analyzovat a pochopit důsledky obrovského množství informací.

Tento program by studentům umožnil třídit a analyzovat data a získávat z nich cenné organizační poznatky. Aplikace analýzy velkých dat se rozšiřuje do mnoha oblastí podnikání včetně financí, marketingu, dodavatelského řetězce a dalších. Postgraduální program v oblasti analýzy velkých dat zahrnuje multidisciplinární přístup, ve kterém je zvláštní pozornost věnována vznikajícím nástrojům pro velká data, jako je Hadoop a Cloud Architecture. Tento program je vše, co by člověk potřeboval k efektivnímu posunu kariéry a ponoření se do světa analýzy velkých dat. MBA ve správě velkých dat je zážitkový studijní program, jehož cílem je přeměnit vás v praktického manažera velkých dat, strategického manažera velkých dat nebo specialistu na velká data v dnešní ekonomice založené na datech. Poskytuje výhodu každému profesionálovi tím, že je vybaví lepšími rozhodovacími schopnostmi a seznamuje je s holistickými oblastmi řízení, aby mohl být na nejvyšší úrovni.

Datové sady používané pro výuku budou skutečná data založená na různých průmyslových odvětvích, jako jsou biotechnologie, energetika, finanční služby, hry, pohostinství, vláda, výroba, farmacie, telekomunikace, cestování a cestovní ruch atd. Projekt Capstone umožňuje studentům pracovat na skutečných obchodních problémech . Díky tomu jste zaměstnatelní téměř ve všech odvětvích a ve všech vertikálách.

Po skončení tohoto programu budou studenti:

  • Schopnost rozvíjet schopnost číst a rozumět obrovskému množství dat.
  • Schopnost porozumět různým metodologiím pro čištění/analýzu dat z různých zdrojů.
  • Schopnost vybudovat schopnost zpochybnit platnost a použití přijatých dat a jejich relevanci pro řešení daného problému.
  • Schopnost rozvíjet schopnost přijmout různé nástroje/technologie/platformy používané ve scénáři velkých dat.
  • Schopní budovat pozitivní perspektivy a dovednosti, které vytvářejí produktivní manažerské lídry a obchodní sítě k vytváření týmů světové třídy.

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky