Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

Úvod

ESDST je datová škola Rushford Business School akreditovaná Jamesem Lindem Institute. Škola nabízí vyšší studijní programy v oboru Data Science and Technology, jehož stupeň uděluje Rushford Business School.

Naše fakulta a mentoři jsou datoví vědci a pracují na renomovaných pozicích v oboru. Učíme pomocí aplikované metodiky se skutečným datovým souborem a titul je zakončen konzultačním projektem. Děje se to s cílem podpořit naše studenty, aby byli špičkovými manažery a datovými vědci na světové úrovni.

Naše flexibilní akademické doručování umožňuje studentům vybrat si naše programy na základě jejich časového závazku. Naše 100% online programy jsou vhodné pro studenty z celého světa. Naše programy jsou navrženy tak, aby poskytovaly online rovnocennost s běžným univerzitním programem využitím špičkových technologií, mezinárodní odborníci na datovou vědu, a nejkvalitnější vzdělání.

Cílem ESDST je podporovat technické vzdělávání a výzkum v oblasti datové vědy, obchodní analytika, a špičkové technologie. Programy v ESDST poskytují významnou výhodu studentům managementu a techniky tím, že jim umožňují využívat data a technologie k efektivnímu a efektivnímu řešení problémů v reálném světě. Data a technologie se staly nedílnou součástí života člověka, proto, ocenění těchto dvou je nezbytné ve všech segmentech lidského života - ať už je to osobní nebo profesní život.

Programy jsou nabízeny v obou, online i smíšený režim. Studenti mají možnost zvolit režim na základě jejich pohodlí. Pro všechny smíšené komponenty, je také k dispozici online ekvivalent, proto, v jakékoli části světa, ve které žijete, jste schopni vybrat své programy a studovat u nás.

Uznáváme obojí; předchozí tituly a předchozí zkušenosti nashromáždené studenty na všech úrovních. V době přijetí se bere v úvahu v závislosti na typu a délce trvání programu.

Proč je ESDST vynikající volbou pro vás!

Výhoda ESDST

ESDST se zaměřuje na přístup založený na výsledcích, kde je důsledné úsilí zmocnit studenty k dosažení výsledků učení, díky nimž budete připraveni na průmysl. ESDST skutečně věří v udržitelné akademické pracovníky, kteří připravují studenty na život a nejen na základní pozici, kterou většina obchodních škol dělá

Naše MOTTO spočívá v RIIL, který zmocňuje svého nadšence, aby nenechal kámen na kameni, aby se vychovával jako profesionál a jako lidská bytost.

Zodpovědní akademici

 • Kvalitní vzdělávání - Jako průkopníci v kvalitním vzdělávání, udržujeme úroveň studia, která zajistí, že studenti absolvují požadované dovednosti na požadované úrovni. Naše partnerské univerzity jsou již akreditovány nejlépe pro své kvalitní vzdělání, jako je Swiss EduQua, a jejich sdružení s mezinárodními akreditačními orgány.
 • Flexibilní akademické doručování - Náš online a smíšený akademický model doručování s adekvátní kombinací synchronních a asynchronních vstupů vám umožňuje naplánovat vaše vzdělávací iniciativy. Obsah je k dispozici 24X7 prostřednictvím vašeho e-kampusu.

Informační technologie

 • Rozhodnutí založená na datech - Data a informační technologie se staly nedílnou součástí osobního a profesního života každého. ESDST vás připravuje na rozhodování založená na datech, díky čemuž vaše doporučení vynikají ve srovnání s vašimi kolegy.
 • MS Excel - Každý student ESDST bude odborníkem na MS Excel, což je jeden z bezplatných nástrojů pro zvýšení produktivity vaší práce.
 • Kódování a nástroje - Podle toho, který program si vyberete, naučíte se kódování v R nebo Pythonu, a další různé nástroje, například k vytvoření řídicích panelů.

Průmyslová integrace

 • Mentorství - Každému studentovi ESDST bude přidělen průmyslový mentor, s kým budete moci naplánovat svou osobní kariérní dráhu.
 • Služby umisťování - Kromě dovedností, které jsou vyžadovány pro umístění, ESDST vám poskytuje akademického trenéra, který vám pomůže s životopisem, Profil LinkedIn, budování dovedností pohovoru. Spolu s tím, naše průmyslová buňka poskytuje platformu pro zlepšení viditelnosti vašeho profilu v tomto odvětví. S dovednostmi a příležitostmi k pohovoru, jsme si jisti, že vás máme k dispozici.
 • Průmyslové síťové události - Nedílnou součástí tohoto programu je učení od odborníků z oboru. Budou organizovány pravidelné návštěvy hostů, kde budete mít příležitost vyrazit a diskutovat s hostem. Síťování bude klíčovým hlediskem během smíšených programů. Dokonce i mnoho modulů bude společně vyučováno odborníky z oboru, což vám umožní různé platformy učit se od odborníků v oboru, a ano, nezapomenout na mentoring zmíněný dříve.
 • Consulting Capstone Project - Co takhle pracovat na skutečném obchodním problému, načítání dat, a doporučení řešení společnosti jako obchodního konzultanta? Existující, že jo. Toto je doporučená část studijních programů. Na rozdíl od jakékoli jiné obchodní školy, která vám právě poskytuje příležitost k diplomové práci, ESDST vám poskytuje příležitost spolupracovat se společností na řešení jejich obchodních problémů.

Životní dovednosti

 • Mezikulturní prostředí - ESDST je mezinárodní institut, kde budou všichni studenti po celém světě studovat společně. Představte si, že pracujete na běžeckém projektu, učení bude obrovské. Společnosti utrácejí miliony dolarů za mezikulturní senzibilizaci, ale budete to mít pouze ze studia.
 • Vedoucí dovednosti - Váš studijní plán je ve vašich rukou. Pracujete při studiu, proto, plánování dopředu pro všechny složky akademického doručení i vaši pracovní frontu. Tyto organizační schopnosti zvyšují vaše plánovací a sebemotivační dovednosti.
 • Měkké dovednosti a komunikace - Díky komunikaci se vůdce odlišuje od ostatních profesionálů. Vaše písemná komunikace se zlepší s každým postupujícím modulem, a vaše verbální komunikace bude postupovat s diskusními příležitostmi na fóru.

Místa

Místa
 • Geneva, Švýcarsko

Otázky