Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

Úvod

O ESDST:

European School of Data Science & Technology (ESDST) se specializuje na nabídku vzdělávání v technické oblasti, jako je datová věda, umělá inteligence, strojové učení, robotika, kybernetická bezpečnost, cloud computing atd.S námi se nejen učíte, ale získáváte uznávané certifikace a tituly a posilujete CV budováním portfolia pomocí naší projektové hybridní učební metodologie!

201353_Technology-3.png

ESDST partneři nabízejí tituly akreditované RNCP, francouzské ministerstvo práce, Francie. Kromě toho je European School of Data Sciences & Technology (ESDST) švýcarskou certifikovanou institucí EduQua s certifikačním číslem CH23/00000103. Certifikace EduQua je důkazem kvality vzdělávání nabízeného ESDST. Naše kurzy navíc vybavují studenty hlubokými znalostmi a umožňují jim získat oborové certifikace od AWS, Microsoft, Databricks, Google a dalších. Každý z našich magisterských programů nabízí příležitost získat titul uznávaný francouzským ministerstvem práce a čtyři certifikované švýcarské certifikáty Eduqua a referenční dopis od vašeho oborového mentora.

Na základě 15+ let zkušeností naší skupiny se vzděláváním dospělých s více než 5400 absolventy z 80+ zemí jsme vylepšili hybridní metodologii výuky určenou výhradně pro dospělé studenty. Pečlivě jsme vytvořili tříúrovňový přístup k designu kurzů, který zahrnuje spolupráci profesionálů z oboru a akademických profesorů při formování obsahu kurzu a jeho poskytování prostřednictvím našeho špičkového e-kampusu. Navíc každého studenta spárujeme se specializovaným manažerem studentských úspěchů, abychom podpořili konzistentní komunikaci. Naše živé bootcampy a mentorství umožňují studentům komunikovat s profesionály z oboru, aby se naučili provádět koncepty.

Tato výše uvedená dynamická synergie zaručuje, že naše kurzy dosahují harmonického spojení akademické přísnosti a praktického praktického vzdělávání. Naše andragogika vám umožňuje učit se 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a přitom těžit z mentorství ze strany akademických i průmyslových profesionálů.

201354_Technology-2.png

Upřednostňujeme projektové učení, které vám umožňuje používat koncepční rámce k řešení problémů v reálném světě. Každý kurz je hodnocen prostřednictvím projektů, které vyvrcholí významným konzultačním projektem Capstone. Tento přístup vám umožňuje vyvinout komplexní portfolio nebo životopis s minimálně 13+ projekty po dokončení programu. Představte si dopad životopisu obohaceného o pestrou škálu projektů.

Jste připraveni změnit svou cestu jako datový expert!

Kontaktujte nás ještě dnes a prozkoumejte vzrušující příležitosti, které na vás čekají!

Proč je pro vás ESDST vynikající volbou!

Odemkněte svůj potenciál s ESDST – vaše cesta ke kvalitnímu vzdělání!

Evropská škola datové vědy a technologie (ESDST) nabízí příležitost pro personalizované vzdělávání nejvyšší kvality v režimu, který preferujete. Nabízíme vzdělávání ve 2 modelech – online a na akademické půdě. Pro pracující profesionály, kteří si nemohou vzít volno, mohou soutěžit o své vzdělání v online režimu.

Ti, kteří dávají přednost prostředí ve třídě, se mohou rozhodnout studovat v našem nejmodernějším kampusu ve Francii, který je vybaven nejmodernějšími počítačovými laboratořemi, jazykovým vybavením a vynikajícím sportovním vybavením, které podporuje příznivé vzdělávací prostředí.

Náš didaktický model:

Jsme průkopníky v online vzdělávání s více než 15letou existencí naší skupiny v oblasti vzdělávání dospělých. Věříme ve zvyšování kompetencí, které je možné díky strategiím aktivního učení, kdy jsou studenti zapojeni do procesu učení. Abychom toho dosáhli, přizpůsobili jsme 3úrovňový přístup k návrhu kurzu a akademickému poskytování, které lze přizpůsobit a je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Naše osnovy jsou navrženy odborníky z oboru a odborníky na vzdělávání společně, aby zajistily praktický obsah kurzu a akademickou přísnost. Všichni studenti si přizpůsobují své studium prostřednictvím našeho e-campusu. Aby byla zajištěna včasná reakce, je každému studentovi přidělen manažer úspěchu studentů. Pořádáme pravidelná setkání pro hosty a Live Boot Camps, vše nahrané pro vaše pohodlí.

Podrobný učební plán

Jako specializovaná technická škola jsme odhodláni poskytovat hloubkové vzdělávání a výzkum v oblasti technologií. Naše osnovy jsou navrženy tak, aby vás připravily na úspěch v oboru, ať už hledáte změnu v kariéře nebo usilujete o postup ve vaší organizaci. Naše osnovy byly prověřeny odborníky z oboru, aby bylo zajištěno, že budou v souladu se současnými požadavky trhu práce.

Jsme hrdí na to, že máme naše osnovy prověřené profesionály z oboru, abychom nabízeli vzdělání, které je nutné pro vstup do zaměstnání.

Programy pro přípravu špičkových manažerů a profesionálů v oboru!

Nabízíme řadu programů, které vyhovují potřebám všech studentů. Typické cílové skupiny pro naše programy jsou následující:

201358_Technology-5.png
 • Vedoucí managementu: Kdokoli z manažerského prostředí nebo chce být manažerem na nejvyšší úrovni ochotný učit se rozhodování na základě dat může zvážit následující programy, v těchto programech se naučíte (nástroje pro správu + data a jejich aplikace)
  • Obchodní analýza MBA
  • MBA Big Data Management
  • MBA Data Science, AI & ML
 • Manažeři, kteří jsou ochotni naučit se provádět hloubkový výzkum ve svých oblastech činnosti, mohou zvážit následující programy, v těchto programech se naučíte (Management + Management Specializations + Data tools a jejich aplikace), například příprava krásných dashboardů, doporučení pro rozhodování pomocí dat, atd)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (finanční analýza)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (analýza lidských zdrojů)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (Sports Analytics)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (Marketingová analýza)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (analytika zdravotnictví)
 • Technologickým odborníkům, kteří jsou ochotni pracovat v oblasti technologií, rolím v oblasti dat, umělé inteligence a komukoli z manažerského prostředí, který se již chce naučit hloubkové technologické aplikace, doporučujeme zvážit následující programy:
 • MSc Big Data & Business Analytics
 • MSc datová věda, strojové učení a umělá inteligence
 • MSc Umělá inteligence pro robotiku

Uvědomujete si, že manažeři, kteří jsou schopni činit rozhodnutí založená na technologiích, jsou v průměru placeni výše? Podle nedávného průzkumu, dat shromážděných z různých zdrojů, je průměrná mzda vedoucího pracovníka Data Analytics vyšší než 400 000 USD.

Věděli jste, že manažeři, kteří jsou schopni činit rozhodnutí založená na technologiích, mají v průměru vyšší platy? Podle nedávných průzkumů vydělávají například vedoucí pracovníci analýzy dat průměrnou mzdu přes 400 000 USD.

Jste připraveni vyniknout a postoupit ve své kariéře?

Připojte se k nám v ESDST, vaší důvěryhodné instituci, která vás vybaví, abyste zazářil ve stále se rozšiřujícím technologickém prostředí!

Ohlasy studentů

Vlastnosti kampusu

European School of Data Science & Technology (ESDST) má 2 kampusy – Online Campus a France Campus.

Online Campus vám umožňuje studovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, přizpůsobit si studium a učit se svým vlastním tempem. Výzkumy říkají, že si člověk pamatuje pouze 30–40 % výuky ve třídě, ale s naším online kampusem si můžete profesorovy nahrávky pozastavit, znovu si je poslechnout, znovu se učit a procvičovat znovu a znovu, abyste své učení zdůraznili.

Náš francouzský kampus se nachází v Châteauroux, uhnízděný v srdci Francie, může se pochlubit pulzující komunitou 60 000 obyvatel a má výhodnou polohu jen 2 hodiny jízdy vlakem od Paříže. Tato strategická poloha otevírá svět příležitostí prozkoumat vyhlášené francouzské destinace a být na bezpečném místě.

Výukové prostory jsou výjimečné: plně vybavené učebny, jazyková laboratoř jedinečná v Evropě, počítačové učebny, ošetřovna atd. Infrastruktura je prostě jedinečná: restaurace s kuchyní a možností pro studenty zakoupit si měsíční kompletní stravovací službu (3x den), profesionální fotbalové hřiště používané městským týmem, tenisové, badmintonové, volejbalové a basketbalové hřiště, pingpongové stoly, bar s kulečníkem a velkoplošnou TV, vše přístupné pro studenty a umístěné v areálu kampusu. Studia budou sloužit k hostování 200 sportovců během olympijských her v Paříži v roce 2024 a mají velmi vysokou úroveň (úklid, ručníky a povlečení v ceně). Pro studenty je k dispozici bezplatná autobusová hromadná doprava do centra města a nákupních oblastí a zpět a k dispozici je také cyklostezka s možností zapůjčení kol.

  Přijímací řízení

  Podrobné požadavky na přijetí naleznete na našich webových stránkách.

  Pokud si chcete s někým promluvit, podívejte se, zda se můžete zúčastnit našeho příštího Dne otevřených dveří. Den otevřených dveří pořádáme s naší partnerskou školou Rushford Business School, která nabízí manažerské vzdělání.

  Pro registraci na Den otevřených dveří klikněte prosím zde:

  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZIkduygpz4rGdOYXLrCaaDWJaJf0a4s4d1q#/registration

  Pokud se nemůžete dočkat dalšího dne otevřených dveří, napište prosím email na adresu [email protected]

  Stipendia a financování

  European School of Data Science & Technology (ESDST) zve přihlášky z celého světa. Abychom pomohli studentům, jejichž měna země není tak silná, abychom motivovali akademické a výzkumné pracovníky atd., nabízíme různá stipendia v různých časech.

  Jsme soukromá obchodní škola, a proto musíme účtovat poplatek, nicméně v minulosti mohli studenti ze zemí s nižšími příjmy získat až 40% stipendia.

  Prosím, podejte žádost o stipendium spolu s nezávaznou bezplatnou žádostí. Náš přijímací tým bude moci zkontrolovat a vrátit se s nabízeným stipendiem.

  Místa

  • Châteauroux

   Voici l'adresse 2 chemin de Beaumont, , , Châteauroux

   • Baar

    Blegistrasse 15, 6340, Baar

    Otázky