Keystone logo
Euroinnova International Online Education Master MBA v oboru Business Management a administrativa
Euroinnova International Online Education

Master MBA v oboru Business Management a administrativa

Atarfe, Španělsko

1500 Hours

Španělština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 380 / per course

Dálkové studium

Úvod

Získejte tento evropský magisterský titul MBA v oboru Business Management and Administration a staňte se odborníkem na Business Management and Administration, díky tomuto Master with Multiple Qualifications with 10 ECTS Credits that you can determine in Public Administration Oppositions and Job Exchanges.

Veškerá změna začíná akcí

Máte zájem o magisterský titul v oboru Business Administration? Tisíce lidí studují ADE a snaží se vstoupit do světa podnikání nebo řízení podniku. V rámci společnosti je nezbytné mít kvalifikované odborníky, kteří ji řídí, aby organizovaně a optimalizovaně dosáhli maximálního přínosu. Tento magisterský titul v oboru obchodní administrativa vám nabízí znalosti a profesionální dovednosti k dosažení úspěchu vaší společnosti při práci v různých oblastech společnosti, jako je ekonomika, finance, marketing, lidské zdroje atd.

Pokud chcete obecnější školení o řízení podniku, doporučujeme vám absolvovat tento magisterský titul MBA v oboru řízení a administrativa podniku, i když na Euroinnova máme také širokou škálu souvisejících kurzů, kde můžete své znalosti specializovat na specifičtější oblast podnikání. společnosti.

Co je obchodní administrativa?

Obchodní administrativa je sociální, ekonomická a technická věda, jejímž hlavním cílem je provádět řadu technik a nástrojů k dosažení maximálního přínosu pro společnost. Toho je dosaženo pomocí zásad:

 • Organizace;
 • Plánování;
 • Řízení a kontrola zdrojů ve všech oblastech, jako jsou lidské, ekonomické, technologické atd.

Stručně řečeno, snaží se obecným způsobem kontrolovat všechny oblasti společnosti, aby výsledky co nejvíce optimalizoval. Aby bylo možné tuto práci provádět ve společnosti, je nutné mít řadu odborných dovedností, jako je týmová práce, organizace, vedení atd .; Všechny tyto znalosti a dovednosti lze získat absolvováním tohoto magisterského titulu v oboru obchodní administrativa.

Důvody ke studiu Master in Business Administration

Existuje mnoho důvodů ke studiu tohoto Master in Business Administration, toto jsou některé z nejčastějších:

 • Vytvořte si vlastní společnost.
 • Podnikatelský duch.
 • Široká nabídka pracovních příležitostí.
 • Maximalizace zisku.
 • Větší odpovědnost a vedení v rámci společnosti.

To jsou některé z důvodů, proč je pro vás výhodné absolvovat tento magisterský titul online, kromě toho, že budete moci využít výhod toho, že budete moci úkol plnit odkudkoli a bez rozvrhu, což vám umožní pokračovat v osobním i profesním růstu současně s růstem společnosti.

Pokud vás zajímá obchodní svět a chcete lépe porozumět nejefektivnějšímu způsobu řízení společnosti, doporučujeme vám absolvovat tento magisterský titul v oboru obchodní administrativa. Kromě toho vám tento magisterský titul nabízí pečeť kvality naší společnosti, která vám pomůže v procesu umístění do zaměstnání, jakmile dokončíte studium, využijte této příležitosti k provádění průběžného školení.

Obnovte svůj profesionální profil a rozvíjejte svou profesionální kariéru!

Obecná charakteristika

Shrnutí profesních příležitostí pro magisterský titul v oboru obchodní administrativa:

Na konci magisterského MBA budou studenti schopni převzít obecné vedení organizace a také ovládat její finanční řízení; převzít odpovědnost za strategická rozhodnutí přijatá v rámci Organizace; optimálně řídit pracovní týmy v jejich různých oblastech a plnit úkoly motivace, managementu, řízení změn a navíc rozvíjet specifické dovednosti pro personální management. Nakonec se seznámí s různými způsoby profesionálního odměňování a budou moci také provádět úkoly, které umožňují auditování řízení lidských zdrojů interně i externě.

Cíle mistra v obchodní správě:

Jako obecný cíl můžeme stanovit poskytnout studentům potřebné znalosti pro organizaci, řízení a řízení obchodních organizací. Na konkrétnější úrovni je určen:

 • Rozvíjejte manažerské dovednosti účastníka a prohlubujte globální vizi společnosti.
 • Převezměte vůdčí role v globalizovaných, konkurenčních a specializovaných podnicích.
 • Rozvíjet strategické myšlení, inovace a podnikatelské schopnosti.
 • Podporujte komunikaci a týmovou spolupráci.

Profesionální příležitosti pro mistra v obchodní správě:

Podnikatelské prostředí obecně.

Na co vás mistr obchodní správy připravuje:

Na konci magisterského MBA budou studenti schopni převzít obecné vedení organizace a také ovládat její ekonomicko-finanční řízení. Budete plně připraveni převzít odpovědnost za strategická rozhodnutí učiněná v rámci Organizace.

Kdo je mistrem v obchodní správě zaměřené na:

Master MBA v oboru Business Management and Administration byl navržen pro specializaci absolventů vysokých škol z jakékoli oblasti, kteří chtějí svou kariéru orientovat na tuto pracovní aktivitu.

Oficiální povaha školení:

Toto školení není zahrnuto v rozsahu oficiálních regulovaných školení (vzdělávání v raném dětství, primární vzdělávání, střední vzdělávání, oficiální odborné vzdělávání FP, bakalář, vysokoškolský titul, oficiální vysokoškolský magisterský a doktorský titul). Jedná se tedy o doplňkové a / nebo specializační školení, zaměřené na získání určitých dovedností, schopností nebo vloh profesní povahy, které lze hodnotit jako zásluhu na pracovních radách a / nebo konkurenčních zkouškách, vždy v sekci Školení. a / nebo průběžné školení, je vždy nezbytné přezkoumat konkrétní požadavky na posouzení konkrétní veřejné banky práce, na kterou se chceme ucházet.

O Škole

Otázky