Keystone logo
© Carrianna Field
ESIE

ESIE

ESIE

Úvod

ESIE je konstituována jako obchodní škola významného CES Cardenal Cisneros, založená s cílem přetvořit vzdělávací model s flexibilní a inovativní metodikou, aby byl ještě dostupnější z hlediska zdrojů a času.

Znovu objevíme vaši profesní budoucnost

Otočíme vaši profesionální kariéru o 180º, rozšíříme všechny vaše dovednosti a schopnosti, abyste byli schopni činit ta nejlepší rozhodnutí v reálném čase, vyhodnocujeme výsledky v oblasti HR, financí, marketingu a technologických operací.

Exponenciální znalost

V ESIE přeměňujeme lidi na další lídry obchodní budoucnosti a pomáháme zlepšovat jejich dovednosti a schopnosti díky naší skvělé fakultě, 100% praktickým lekcím, našemu inovativnímu virtuálnímu kampusu, vynikajícím kariérním službám a našim intenzivním pohlcujícím sezením v našich areálech. Madrid.

V ESIE věříme, že nejlepší způsob, jak se učit, je prostřednictvím emocí a vystavujeme vás obchodním případům, ve kterých se musíte rozhodovat. Každé učení je spojeno s emocí.

Každý předmět se skládá z 10 lekcí po 90 minutách, ve kterých je teorie vysvětlena pomocí různých reálných obchodních případů a analyzována pomocí Case Method.

Aby studenti vytěžili z hodin co nejvíce, musí si případy sami předem připravit.

Osobně-profesionální domluva

Dokonale se přizpůsobíme osobním a profesním potřebám studenta. Kurz, který trvá 1 rok, má celkem 3 výzvy k přístupu, a to díky online metodice, kombinované a s živými lekcemi, díky nimž naše školení nabízí nejdostupnější výuku.

Vysoce kvalitní postgraduální školení

Máme specializované MBA, které z vás udělá aktivní předmět v různých praktických scénářích, kde se naučíte vést a motivovat svůj tým, zvyšovat obrat společnosti, zavádět nové produkty, uzavírat a otevírat nové divize, vstupovat na nové trhy, pracovat s různými kulturami a optimalizovat produktivní operace společnosti, kromě mnoha dalších situací, které z vás udělají opravdového obchodního lídra.

Dvojitý stupeň prvního stupně

Naše obchodní škola je spojena s CES Cardenal Cisneros v Madridu, takže po odevzdání závěrečného magisterského projektu získáte dvojitý diplom.

Místa

  • Madrid

    Calle del General Díaz Porlier, 58, 28006, Madrid

Otázky