Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University

Embry-Riddle Aeronautical University

Embry-Riddle Aeronautical University

Úvod

Objevte naši historii

Embry-Riddle Aeronautical University kterou dnes známe, je produktem dlouhé a prestižní historie.

V roce 1925 se barnstormer John Paul Riddle setkal s podnikatelem T. Higbee Embrym a společně založili společnost Embry-Riddle Company, aby naučili dobrodružné létat. Toto partnerství bylo počátkem vize, která vyprodukovala více než 137 000 absolventů, kteří řídí inovace a zajišťují bezpečný a produktivní provoz leteckého a souvisejícího průmyslu.

Poznejte naše kampusy

Embry-Riddle nabízí prvotřídní vzdělání pro nedávné absolventy středních škol, pracující dospělé, aktivní členy služeb, veterány, studenty ve třídě a studenty online.

Naše kampusy v Daytona Beach na Floridě a Prescott v Arizoně nabízejí tradiční rezidenční zážitek, který zahrnuje učebny a laboratoře, koleje a kluby, sportovní akce a představení.

Embry-Riddle Online a náš Worldwide Campus jsou vybaveny nejmodernější online technologií, která vám nabízí flexibilitu učení kdykoli a kdekoli chcete.

Učení se od vedoucích

Ve společnosti Embry-Riddle jsou naši odborní profesoři lídry v oboru. Sdílejí s našimi studenty znalosti, které získali během desetiletí průmyslu a zkušeností s vysokoškolským vzděláváním, aby zajistili absolventům konkurenční výhodu v pracovní síle.

Pro nás je důležitá rozmanitost

Embry-Riddle Aeronautical University se zavázala být světovým lídrem v rozmanitosti a začlenění do vysokoškolského vzdělávání.

Neustále se snažíme rozpoznávat, respektovat a oslavovat rozdíly a kulturní identity mezi jednotlivci při náboru, podpoře a obejmutí naší rozmanité komunity. Pracujeme na zajištění bezpečného prostředí, kde je vítáno sebevyjádření. Naším cílem je vytvořit kampus bez diskriminace, aby byly prostřednictvím vedení, integrity, péče a respektu podporovány sítě, partnerství a kulturní kompetence. Jsme Embry-Riddle.

Je to všechno v tom, koho znáš

Bez ohledu na to, jaký kampus nebo program si vyberete, potkáte celoživotní přátele ve třídách, kolejích a studentských organizacích. Naši absolventi pracují pro některé z největších světových společností, takže vztahy, které navazujete na akademické půdě, mohou pokračovat po celou dobu vaší kariéry.

Když získáte titul z Embry-Riddle, stanete se součástí sítě více než 137 000 absolventů, kteří vás budou podporovat po celý váš pracovní život.

Kdysi orel, navždy orel.

Místa

  • Daytona Beach

    Daytona Beach Campus 1 Aerospace Boulevard Daytona Beach, Florida 32114, , Daytona Beach

  • Prescott

    3700 Willow Creek Road Prescott, AZ 86301, , Prescott

    Otázky