Keystone logo
EGADE Business School

EGADE Business School

EGADE Business School

Úvod

Vyzvěte přítomnost, utvořte budoucnost.

EGADE Business School na Tecnológico de Monterrey si vybudovala celosvětově uznávanou reputaci jako přední latinskoamerická obchodní vzdělávací instituce, která se zavázala posilovat vůdčí osobnosti všeho druhu, kteří vytvářejí sdílenou hodnotu a transformují společnost.

EGADE Business School je postgraduální obchodní škola Tecnológico de Monterrey, pozoruhodná univerzita proslulá profesionály v oblasti řízení s příslušným vedením v Mexiku a Latinské Americe. Samotná obchodní škola nabízí široké portfolio postgraduálního vzdělávání na více místech. S pobočkami v Mexico City (Santa Fe), Monterrey a Guadalajara , stejně jako letmým MBA programem v Queretaru a dalšími neomezenými možnostmi, jako jsou plně digitální postgraduální programy a online kurzy pro manažerské vzdělávání, které jsou průkopníkem rozvoje globální výkonný talent.

Inovativní akademický model a kultura učení školy, světově uznávané programy, vynikající učitelé světové třídy, vynikající globální komunita absolventů a přísné zaměření na uplatnění znalostí pro dopad, přispěly k jejímu postavení jako nejlépe hodnocené latinskoamerické školy. obchodní škola několika mezinárodními žebříčkovými organizacemi, včetně QS, Eduniversal, Financial Times a The Economist. Postgraduální studijní programy EGADE zahrnují MBA pro profesionály, EGADE MBA na plný úvazek, EGADE - WP Carey Executive MBA, EGADE MBA Online, stejně jako magisterský titul v oboru Finance, magisterský titul v oboru Finance online, magisterský program Business Analytics, magisterský titul v oboru Business Management, magisterský titul ve strategickém marketingu a doktorské programy ve finanční vědě a řízení podniku.

EGADE Business School nabízí inovativní portfolio otevřeného celoživotního učení a přizpůsobené programy pro vedoucí obchodní a organizační vedení. EGADE Business School je členem elitní skupiny pouhých 1% obchodních škol po celém světě, která je držitelem uznávané „ trojité korunycelosvětové akreditace, která uznává excelenci obchodního vzdělávání : Americká asociace vysokých škol a škol (AACSB), Asociace MBA (AMBA) a evropský systém zvyšování kvality (EQUIS). Škola je členem globální sítě pro pokročilé řízení , přední sítě 30 předních obchodních škol z různých regionů, zemí, kultur a ekonomik v různých fázích rozvoje, která se zavázala přispívat prostřednictvím podnikového vzdělávání k řešením hlavních výzvy, které jsou obvykle komplexní a globální.

Co vidíme u našich vůdců

V EGADE Business School věříme, že budoucnost podnikání závisí na vizionářských vůdcích, kteří se odváží zpochybňovat a transformovat svá odvětví prostřednictvím mocných nápadů. Proto s touto filozofií navrhujeme a realizujeme naše celosvětově proslulé postgraduální programy.

Jsme komunita uznávaných inovátorů složená z nadané fakulty, talentovaných studentů, úspěšných absolventů, významných obchodních vůdců a mezinárodních akademických partnerů, kteří se věnují mocné myšlence: Vyzvěte přítomnost, utvářejte budoucnost.

Trojitá koruna globální akreditace

EGADE Business School získala trojnásobnou korunu mezinárodní akreditace jménem tří nejvlivnějších organizací v globálním obchodním vzdělávání: AACSB, AMBA a EQUIS. Pouze 1% obchodních škol po celém světě, jako je EGADE, získalo trojnásobnou korunu mezinárodní akreditace AACSB, EQUIS a AMBA.

Vynikající globální dosah

EGADE Business School vlastní více než 50 mezinárodních akademických partnerství s předními univerzitami a obchodními školami pro duální a společné studijní programy , což představuje různé příležitosti k získání mezinárodních certifikací a také možnost studia na různých kontinentech. Tato partnerství jsou také nezbytná pro naše programy rozvoje fakulty a pomáhají při propagaci mezinárodních akademických projektů a výzkumu.

Co odlišuje EGADE?

Aktivní podnikatelské myšlení

Jednou z hlavních hodnot společnosti EGADE je povzbuzovat inovativní vůdce v rámci kultury podnikání, která se stala výraznou vlastností jejích vynikajících studentů a absolventů.

Naše globální vize a zkušenosti

Klíčovým rozlišovatelem v EGADE je jeho proslulé globální zaměření a dosah. Díky partnerství s nejprestižnějšími univerzitami a obchodními školami po celém světě poskytuje EGADE svým lídrům, studentům a vedoucím pracovníkům jedinečný přístup a zkušenosti týkající se budoucnosti globálních podniků.

Významná mezinárodní fakulta

Hlavním rysem akademické zkušenosti EGADE je přítomnost celosvětově uznávaných členů fakulty, kteří jsou současnými i bývalými řediteli, konzultanty, publikovanými autory a výzkumníky. Tato fakulta přináší své rozsáhlé odborné znalosti do třídy, která transformuje naše vyučování, výzkum a myšlení do smysluplného a vlivného vzdělávání.

Inovativní akademický model

Odbornost vynikajících učitelů spolu s vedoucími vedoucími pracovníky v našich akademických programech vede k ideální rovnováze mezi teoretickými a praktickými znalostmi. Našim studentům připravujeme na úspěšnou kariéru spárováním toho, co se učí ve třídě, se skutečnými obchodními zkušenostmi, kde je teorie okamžitě uvedena do praxe.

Vyvážený a flexibilní formát

Naše exekutivní programy a magisterské programy na částečný úvazek, které byly navrženy pro studenty, kteří pracují na plný úvazek, poskytují správnou rovnováhu mezi studiem, prací a osobními závazky. Naším cílem je, aby naši studenti dosáhli osobních i profesionálních úspěchů.

Pozoruhodné akademické vedení

Pokud jde o přední obchodní vzdělání, EGADE je # 1 obchodní škola v Latinské Americe z několika důvodů. Relevance a inovace našich akademických programů podporují nejen celosvětově renomovaná hodnocení, ale i přední světové akreditační asociace.

Zjistěte více o programech EGADEzde a spojte se se školou na LinkedIn , Twitteru , YouTube a Facebooku.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

 • Mexico City

  Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX, 01389, Mexico City

  • Monterrey

   Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L., 66269, Monterrey

   • Guadalajara

    Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal., 45138, Guadalajara

    • Santiago de Querétaro

     Epigmenio González 500, San Pablo, 76130 Santiago de Querétaro, Qro., 76130, Santiago de Querétaro

     Otázky