Keystone logo
EDHEC Business School - MBAs

EDHEC Business School - MBAs

EDHEC Business School - MBAs

Úvod

74582_Untitled.png

Proč EDHEC

Vytvořeno a pro podnikatele,

Pracuje z kampusů v Lille, Nice, Paříži, Londýně a Singapuru. EDHEC je jednou z 15 nejlepších evropských obchodních škol. Plně mezinárodní a přímo spojený s podnikatelským světem, EDHEC je škola pro podnikání, nikoliv obchodní škola, kde se špičková výuka a výzkum zaměřuje na inovace, které stimulují podnikání a kreativitu. Pro podnikání od narození a věnovaný podnikání, EDHEC dělá podnikatele po celý život, schopný přetvořit nebo vytvořit úspěšné podniky kdekoli pracují.

EDHEC funguje jako skutečná laboratoř myšlenek a vytváří inovativní řešení, která jsou ceněná podniky. Učitelská filozofie školy, inspirovaná oceňovanými výzkumnými činnostmi, se zaměřuje na "učení dělat".

Mysl, která nás nastavuje

Vytvořená a pro podnikatele, EDHEC ztělesňuje základní hodnoty podnikání již více než století.

Naším cílem je předat klíčům k úspěchu podnikání novým generacím manažerů a podnikatelů a šířit přesvědčení, že společnosti mohou mít pozitivní dopad na ekonomiku a společnost jako celek.

Nezávislost

S cílem chránit svou nezávislost v akci za posledních 110 let se společnost EDHEC spoléhá na své vlastní zdroje na financování a vedení svého vývoje. Plní také autonomii ve své akademické a vědecké strategii.

Pragmatismus

Od svého založení v roce 1906 vybudoval EDHEC svou pověst o pragmatismu a výukovém přístupu zaměřeném na podnikání. Klíčové nástroje, znalosti a chování podniku jsou předávány generacím manažerů.

Nekonformismus

Prostřednictvím svého neobvyklého modelu, obsahu programů a hodnoty výzkumu EDHEC rozvíjí své rozdíly a povzbuzuje studenty a učitele, aby si mysleli mimo krabici a posilovali své vůdčí schopnosti.

Podnikatelský duch

Podniková škola pro podnikání EDHEC trénuje generace rychlých myslících, vynalézavých a vynalézavých podnikatelů a manažerů, kteří mohou změnit pravidla hry, aby získali další týmy a projekty, které jim byly svěřeny.

Otevřená mysl

Vzhledem k tomu, že efektivita v podnikání je potvrzena jedinečností, EDHEC kladí velký důraz na rozmanitost a kombinaci kultur, profilů, postupů a disciplín ve výuce a operacích.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

Místa
  • 393, Promenade des Anglais - BP3116 06202 Nice Cedex 3 - France, , Nice

  • 16-18 Rue du 4 septembre, 75002 Paris, France, 75002, Paris

  • Avenue Gustave Delory, 24, 59057, Roubaix

Otázky