Keystone logo
© TESS
Digital College

Digital College

Digital College

Úvod

V Digital College jsme přesvědčeni, že rovné příležitosti jsou klíčem k tomu, abyste se dostali daleko

Elitu nerekrutujeme, my je trénujeme,“ za touto mantrou se skrývá celá duše ducha DC, kterou tak rádi sdílíme s našimi studenty. Více než jen škola, posláním Digital College je podporovat vás v kariéře, která vám vyhovuje. Především škola rozmanitosti a skutečné místo výměny, uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli dosáhnout jakékoli vaší cesty, díky odlišné sociální zkušenosti a velmi konkrétní výuce.

Elitu nenabíráme, my je trénujeme

Naše drzost je ztělesněna v inovaci projektové metody výuky, kterou jsme zavedli. Náš cíl: poskytnout vám konkrétní zkušenosti očekávané společnostmi v oboru, připravit vás dnes na práci zítřka.

vstoupit do nové éry

Příchod digitálních technologií změnil náš každodenní život: náš vztah k ostatním as časem, naše způsoby informací a komunikace, náš profesní život a způsob práce. Profese se vyvíjejí, jiné vznikají. Startupový duch a flat management se objevují jako nové, volnější pracovní kodexy.

Vytvoření nové generace digitálních expertů

Ukotvení v této nové éře v sobě nosíte tuto citlivost k digitálu a chuť na nové technologie. Digital College přemění váš talent na dovednosti a měkké dovednosti, abyste se stali digitálními odborníky, operativními a adaptabilními pro profese budoucnosti.

Experimentujte, abyste se lépe přizpůsobili

Organizace obchodních her, výukové expedice ve Spojených státech, mistrovské kurzy, soutěže... Jsou to zkušenosti z terénu a hraní rolí, které každého z našich studentů tlačí k tomu, aby překonal sám sebe, byl kreativní, vynalézavý a proaktivní. Tolik základních kvalit pro zvládnutí profesních výzev budoucnosti.

Všechna naše školení vedou k získání státem uznávané kvalifikace registrované v Národním adresáři profesních certifikací na úrovních 6 a 7.

Přijímací řízení

Místa

 • Puteaux

  1 Parvis de la Défense - Grande Arche Paris La Défense , 92044, Puteaux

  • Puteaux

   1 Parvis de la Défense - Grande Arche Paris La Défense , 92044, Puteaux

   Otázky