Keystone logo
© TESS
De Vinci Higher Education Group

De Vinci Higher Education Group

De Vinci Higher Education Group

Úvod

Vítejte v De Vinci Higher Education Group

De Vinci Higher Education je vysoce uznávaná soukromá instituce vysokoškolského vzdělávání se sídlem v Paříži. De Vinci se skládá ze tří škol, které udělují vysoce kvalitní akreditované tituly: EMLV (Business School), ESILV (Engineering School) a IIM (Digital School).

Jedinečná nabídka předmětů vyučovaných na tomto kampusu vytváří stimulující interdisciplinární a interkulturní atmosféru. Školy vyvinuly průřezový vzdělávací přístup, který spojuje různé specializace a umožňuje studentům pracovat v multidisciplinárních týmech (manažeři, inženýři, designéři) a zároveň postupovat ve studiu a získávat digitální znalosti.

De Vinci Higher Education je založeno na sdílených hodnotách, jako je hybridizace, profesionalizace, internacionalizace, sociální povědomí, sport a kultura. Více než 7 500 jedinečných studentů zaměřených na úspěšné dokončení studia a na profesní život.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Paris

    12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie, 92400, Paris

Otázky