Keystone logo

Dalhousie University

A logo

Úvod

Vítejte na jedné z předních kanadských univerzit. Od roku 1818 přitahuje Dalhousie studenty z celého světa a poskytuje vzdělání světové úrovně. Jsme uznáváni za vynikající akademickou kvalitu, vynikající fakultní a vzdělávací a výzkumné příležitosti, které nemají konkurenci. Dalhousie je domovem více než 18 000 studentů a vystudovalo 91 rhodských učenců, což je šesté nejvyšší místo na světě. Poskytujeme jedinečné interaktivní a spolupracující a kariérně orientované příležitosti. Inspirujeme naše studenty, vyučující, zaměstnance a absolventy, aby významně přispěli našemu regionu, Kanadě a světu.

Statistika

Studenti se zapsali na Dalhousie University přes 20 000 Z provincie 62 % Mezinárodní studenti 24 % Průměrný vstupní ročník studentů prvního ročníku 87,6 % Počet studentů prvního ročníku, kteří obdrželi vstupní ocenění 1 400 Počet učenců z Rhodu 92 Počet zastoupených zemí Více než 115

  Vízové požadavky

  Mezinárodní žadatelé

  • Mezinárodní (nebo vízoví studenti) jsou povinni požádat o studijní vízum a zajistit si ho, a pokud kooperativní pracovní povolení dokončit firemní rezidenci mimo kampus.

  Statistiky absolventů

  Akreditace

  Ohlasy studentů

  Místa

  • South Street,6299, B3H 4R2, Halifax Regional Municipality

  Otázky