Keystone logo
Fondazione CUOA

Fondazione CUOA

Fondazione CUOA

Úvod

Fondazione CUOA Business School

CUOA (wide Ya) Business School byla založena v roce 1957

V Itálii je CUOA jednou z předních obchodních škol a aktivním centrem pro rozvoj a modernizaci řízení soukromého a veřejného sektoru a podnikových dovedností.

Jedním z nejvýznamnějších rysů CUOA School of Business Administration je jeho dlouhá historie a hluboké geografické vztahy, které přispívají k podpoře významných podnikatelů a režisérů v severovýchodní Itálii.

CUOA je nejen úspěšná v poskytování mezinárodních vzdělávacích kurzů (spolupráce se zahraničními partnery), ale také v práci s více než 3 500 místními společnostmi. Studenti účastnící se tohoto kurzu pocházejí z 50 různých zemí a vedou 15 globálně rozmanitých rozvojových projektů.

CUOA School of Business Administration je národním a mezinárodním lídrem v oblasti korporátních a manažerských kurzů. Tato vysoká škola pomáhá studentům rozvíjet jejich individuální potřeby a schopnosti.

CUOA vede jednotlivce, společnosti, soukromé i veřejné organizace k novému modelu řízení společnosti, jehož cílem je dosahování firemních cílů.

Tato škola nabízí magisterský titul v oboru podnikové správy, krátkodobý exekutivní kurz a kurz přizpůsobený všem potřebám. V Itálii, oddělení pro nábor lidských zdrojů každé společnosti považuje studenty COUA za manažerského managementu za důležitý vstup.

CUOA Business School je majestátní budova z 18. století, která se nachází ve vile Valmarana Morosini ve městě Vicenza, na italském okraji. Tato palladiánská stavba z 18. století byla navržena architektem Francescem Muttonim a má všechna školská zařízení pokrývající historickou kulturu a akademické aktivity.

Valmarana Morosini se nachází hned vedle vily a je konkrétním příkladem moderní obchodní školy. Tato rezidenční oblast je umístěna v travnaté kůlně a chalupě uprostřed raných vil a má více než 50 pokojů s vlastním sociálním zařízením a dalšími službami.

Fondazione CUOA Business School

CUOA (wide Ya) Business School byla založena v roce 1957

Villa Valmarana Morosini

103, G. Marconi

Altavilla Vicentina, Vicenza, 36077 IT

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Altavilla Vicentina

    CUOA Business School Villa Valmarana Morosini 103, G. Marconi, 36077, Altavilla Vicentina

    Otázky