Keystone logo
© CU Marketing Department
Caucasus University

Caucasus University

Caucasus University

Úvod

Caucasus University ( CU ) založená v roce 1998 se může pochlubit historií, která má kořeny v partnerství mezi Caucasus School of Business (CSB) a Georgia State University (GSU) v Atlantě v USA. Univerzitní status CU získala v roce 2004 a soustavně nabízí komplexní vzdělání na třech úrovních: bakalářském, magisterském a doktorském programu. Caucasus University , známá v Gruzii a regionu jižního Kavkazu, je přední institucí vyššího vzdělávání.

CU v současné době zahrnuje 11 škol: Obchod, ekonomika, právo, média, informační technologie, Governance, humanitní vědy, cestovní ruch, lékařství a management zdravotnictví, vzdělávání a architektura. V rámci těchto 11 škol probíhá dohromady 55 bakalářských, postgraduálních a doktorských programů dostupných v gruzínštině i angličtině. Kromě toho se CU pyšní 8 iniciativami dvojího stupně, které jsou vedeny ve spolupráci s váženými americkými a evropskými univerzitami. V současné době je univerzita domovem přibližně 10 000 studentů.

Od roku 2004 sídlí CU mimo areál Grenoble Ecole de Management GEM (Francie), který usnadňuje její program Executive MBA. Univerzita udržuje národní institucionální autorizaci se všemi programy akreditovanými EQE Georgia. CU dosáhla pozoruhodného uznání tím, že v roce 2020 získala certifikát TedQual od Akademie Světové turistické organizace a v roce 2023 získala mezinárodní akreditaci od Královského institutu britských architektů (RIBA) pro svou školu architektury. CU je v procesu získávání akreditace AACSB, čímž se stává výhradní institucí akreditovanou AACSB v regionu.

Univerzita je uvedena na seznamu WHO a její studenti medicíny mají nárok na zkoušku ECFMG. Kromě toho je lékařská škola uznávána NMC v Indii. Globální zapojení CU aktivně usnadňuje studentské a fakultní výměny, programy dvojího a společného studia, mezinárodní projekty, grantové iniciativy a společný výzkum s 90 partnerskými univerzitami. Univerzita je hrdým členem různých mezinárodních sítí a profesních organizací, včetně EUA, PRIME, CEEMAN, IAUP, IAU, NIBES, ELFA, AACSB a BITSENTINEL

Místa

  • Tbilisi

    Paata Saakadze Street, 1, 0102, Tbilisi

Otázky