Keystone logo
CTBC Financial Management College

CTBC Financial Management College

CTBC Financial Management College

Úvod

O NÁS

Vysoká škola finanční správy CTBC Byla financována v roce 2015 společností CTBC Financial Holding Company, jedné z největších soukromých bank na Tchaj-wanu, a soustředíme se na oblasti bankovnictví, financí a managementu. Tím, že společnost CTBC Financial Holding je naším průmyslovým partnerem, je plně zapojen do praktického učení a výuky prostřednictvím integrace znalostí a konceptů do praktických zkušeností s fakultou z bankovnictví a finančního průmyslu.

Jsme boutique obchodní školy se nachází v Tainan, historické jižní město Tchaj-wanu. S podporou bankovního sektoru jsou naši studenti nabízeni s vyučovací příležitostí na domácí nebo zahraniční pobočce banky a další první obchodní školy na světě.

Akademické programy

Katedra bankovnictví a financí zdůrazňuje praktické aplikace a interdisciplinární integraci s cílem kultivovat studenty do budoucích pilířů finančních odborníků. Katedra podnikové správy usiluje o kultivaci odborníků v oblasti podnikové správy prostřednictvím rozvoje nezávislého myšlení studentů, profesionality a inovací a schopností zvládat mezinárodní a zahraniční záležitosti.

Absolventská škola finančního managementu se zaměřuje na výzkumné metody, praktické a odborné dovednosti a analýzu případů na podporu mezinárodních manažerských profesionálů v oblasti financí.

Program zámořského studia

Práce s různými špičkovými obchodními školami po celém světě nabízí akademie sponzorství kvalifikovaným studentům, kteří studují v zahraničí, aby maximalizovali efektivitu učení a učí se různým kulturám a bankovnímu průmyslu jiných zemí.

Stipendium a granty

Připojte se k programu výměny jazyků a kultury a mluvte v rodném jazyce, abyste se s tchajwanskými studenty spojili. Tím, že spolupracujeme s místními studenty, poskytneme bezplatnou školní docházku, bezplatnou kolej na koleji a stravování pro každý semestr.

Mezinárodní studentský Služby

Mandarin Lekce

Věříme, že učení nového cizího jazyka je nezbytné pro posílení vašeho studia v zahraničí, a proto nabízíme bezplatnou výuku mandarínů všem zahraničním studentům.

Na koleji na koleji

Nedávno vybavená studentská noclehárna nabízí přístup na internet, klimatizace a vlastní koupelnu v každém pokoji. K dispozici je také veřejná prádelna a společenská místnost pro studenty k použití.

Kariérní poradenství

CTBC si klade za cíl kultivovat mezinárodní finanční experty pro společnost CTBC Financial Holding Company a jejích 106 mezinárodních prodejen ve Spojených státech, Japonsku, Indonésii, Filipínách, Hongkongu a dalších zemích. Finanční kariérové ​​poradenství a doporučení pro pohovory jsou nabízeny mezinárodním studentům, aby dále rozvíjeli svou profesní dráhu a inspiraci.

Místa

  • Tainan

    No. 600, Section 3rd, Taijiang Boulevard, Annan District, Tainan, 709, Taiwan, , Tainan

Otázky