Keystone logo
Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Úvod

e

Krakowská obchodní škola na Krakowské ekonomické univerzitě (CSB CUE) působí od roku 1991 na trhu vzdělávacích služeb. Škola nabízí MBA studia, postgraduální kurzy a poskytuje výzkumné konzultační a vydavatelské služby. CSB CUE neustále zlepšuje svou nabídku a přizpůsobuje ji požadavkům dnešního trhu. Dynamický vývoj a uspět vedou k vysoké pozici školy v polských žebříčcích jsou způsobeny stále více a více uznáním na mezinárodní scéně. Krakowská obchodní škola CUE udržuje neustálou spolupráci s podniky, kulturními centry, vysokými školami, vysokoškolskými a vysokými školami v Polsku iv zahraničí. Je součástí mezinárodního společenství, která poskytuje příležitost k setkání s obchodními partnery z celého světa, aby si vyměnili zkušenosti a kompetence, přístup globální síť vzdělávacích institucí, organizací veřejného sektoru a poradenských firem.

Partneři školy jsou: St. Gallen Business School (Švýcarsko), Ecole de Management de Normandie, ESC Clermont Graduate School of Management / Groupe ESC Clermont (Francie), Univerzita Clark, Univerzita v Suffolku, Sawyer Business School, Univerzita Roosevelt, Heller College of Business, Velká obchodní univerzita v USA, Stockholm Business School (Švédsko), Univerzita v Johannesburgu (Jižní Afrika), Akademie ekonomických studií Moldavska (Moldavsko), Bankovní univerzita (Ukrajina).

Od roku 2011 je CSB CUE členem EFMD - Evropské nadace pro rozvoj managementu.

Hlavním cílem školy je zaměřit se na rozšíření spolupráce s podnikatelským světem. Dbá na to, že poznatky byly přeneseny na studenty byla silně souvisejících s obchodní praxí, protože jedině tak, že absolventi budou mít silnou pozici na trhu práce a bude vyvíjet polského podnikání.

Místa

  • Kraków

    Rakowicka 27, , 31-510, Kraków

Otázky