Keystone logo
COPPEAD Graduate School of Business

COPPEAD Graduate School of Business

COPPEAD Graduate School of Business

Úvod

Latinskoamerická obchodní škola celosvětově uznávaná

COPPEAD Graduate School of Business na Federální univerzitě v Rio de Janeiru je obchodní škola mezinárodně známá pro svou vynikající kvalitu ve výuce a výzkumu.

Škola absolvovala více než 10 000 manažerů , 1300 magisterských a 60 doktorandů v kurzech specializace podnikání. Náš program MBA na plný úvazek , veřejný i bezplatný, je podle údajů The Financial Times jediným v Latinské Americe, který se již zařadil mezi 100 nejlepších na světě.

V COPPEADu jsou výzkum a znalosti ústředními osami všech činností. Při každodenních interakcích se studenty, společnostmi a jinými účastníky trhu řídí znalosti, které vytváříme, povahu naší dodávky ve třídě a interakci se společností. To je základ našeho poslání a vize a věříme, že je to náš přínos pro společnost .

Mise

Transformovat lidi prostřednictvím podpory hodnot a generování a šíření znalostí, integrováním teorie řízení a praxe, pro lepší organizace a společnost.

Vidění
Být důležitým brazilským střediskem pro transformaci vedoucích pracovníků, podnikatelů a výzkumných pracovníků.

Centrální hodnoty

 • Dokonalost: To je naše podstata, co řídí náš růst , výzkum, nábor fakulty, navrhování nových programů, mimo jiné akce.
 • Integrita: Mezi hodnoty COPPEAD patří nasazení etického a společensky odpovědného chování v manažerské profesi . Chápeme, že integrita je nejlepší způsob, jak může škola plnit své poslání, a lépe sloužit Brazílii.
 • Služba v Brazílii: COPPEAD byla třetí škola v Brazílii a první v Rio de Janeiro, která nabídla doktorský program; první v Brazílii, který nabídl mezinárodní standard MBA na plný úvazek, a byl to průkopník v oblasti manažerského vzdělávání v oboru podnikání a managementu v Brazílii. Abychom mohli rozvíjet naši zemi, musíme rozvíjet lidi a organizace.

Úspěchy

 • 10krát v žebříčku nejlepších 100 programů MBA na plný úvazek po celém světě zveřejněných Financial Times.
 • Executive MBA byl dvakrát uveden v žebříčku Financial Times EMBA Ranking jako jeden ze 100 nejlepších na světě.
 • Člen EFMD (Evropská nadace pro rozvoj řízení), mezinárodní členské organizace s více než 850 členskými organizacemi z akademické a obchodní sféry.
 • Člen AACSB (Association for Advance Collegiate School of Business), mezinárodní asociace s více než 1500 členy v 90 zemích, včetně nejlepších obchodních škol po celém světě.
 • Od roku 2007 je certifikován brazilskou akademií managementu ANPAD, což dokazuje, že vyučovací praxe je založena na standardech kvality.
 • Hodnocení jako úroveň 6 (ze 7) v CAPES (Koordinace zlepšování pracovníků vysokoškolského vzdělávání, napojeno na ministerstvo školství)
 • 10 výzkumných židlí
 • Partnerství se 42 obchodními školami po celém světě

Akreditace, certifikace a asociace

132663_Untitled-1.jpg

Federální univerzita v Rio de Janeiro

Federální univerzita v Rio de Janeiro byla založena v roce 1920 a je první a největší federální univerzitou v Brazílii. Jedním z největších center excelence ve výuce a výzkumu v zemi a v Latinské Americe je posláním univerzity poskytnout brazilské společnosti prostředky k ovládání, rozšiřování, kultivaci, uplatňování a šíření univerzálního dědictví lidských znalostí, k působí jako transformující síla.

Místa

 • Rio de Janeiro

  Rua Pascoal Lemme, 355 Cidade Universitária Rio de Janeiro - RJ, 21941-918, Rio de Janeiro

  Programy

  Otázky