Keystone logo

COPPEAD Graduate School of Business

A logo

Úvod

Latinskoamerická obchodní škola celosvětově uznávaná

COPPEAD Graduate School of Business na Federální univerzitě v Rio de Janeiru je obchodní škola mezinárodně známá pro svou vynikající kvalitu ve výuce a výzkumu.

Škola absolvovala více než 10 000 manažerů , 1300 magisterských a 60 doktorandů v kurzech specializace podnikání. Náš program MBA na plný úvazek , veřejný i bezplatný, je podle údajů The Financial Times jediným v Latinské Americe, který se již zařadil mezi 100 nejlepších na světě.

V COPPEADu jsou výzkum a znalosti ústředními osami všech činností. Při každodenních interakcích se studenty, společnostmi a jinými účastníky trhu řídí znalosti, které vytváříme, povahu naší dodávky ve třídě a interakci se společností. To je základ našeho poslání a vize a věříme, že je to náš přínos pro společnost .

Mise

Transformovat lidi prostřednictvím podpory hodnot a generování a šíření znalostí, integrováním teorie řízení a praxe, pro lepší organizace a společnost.

Vidění
Být důležitým brazilským střediskem pro transformaci vedoucích pracovníků, podnikatelů a výzkumných pracovníků.

Centrální hodnoty

 • Dokonalost: To je naše podstata, co řídí náš růst , výzkum, nábor fakulty, navrhování nových programů, mimo jiné akce.
 • Integrita: Mezi hodnoty COPPEAD patří nasazení etického a společensky odpovědného chování v manažerské profesi . Chápeme, že integrita je nejlepší způsob, jak může škola plnit své poslání, a lépe sloužit Brazílii.
 • Služba v Brazílii: COPPEAD byla třetí škola v Brazílii a první v Rio de Janeiro, která nabídla doktorský program; první v Brazílii, který nabídl mezinárodní standard MBA na plný úvazek, a byl to průkopník v oblasti manažerského vzdělávání v oboru podnikání a managementu v Brazílii. Abychom mohli rozvíjet naši zemi, musíme rozvíjet lidi a organizace.

Úspěchy

 • 10krát v žebříčku nejlepších 100 programů MBA na plný úvazek po celém světě zveřejněných Financial Times.
 • Executive MBA byl dvakrát uveden v žebříčku Financial Times EMBA Ranking jako jeden ze 100 nejlepších na světě.
 • Člen EFMD (Evropská nadace pro rozvoj řízení), mezinárodní členské organizace s více než 850 členskými organizacemi z akademické a obchodní sféry.
 • Člen AACSB (Association for Advance Collegiate School of Business), mezinárodní asociace s více než 1500 členy v 90 zemích, včetně nejlepších obchodních škol po celém světě.
 • Od roku 2007 je certifikován brazilskou akademií managementu ANPAD, což dokazuje, že vyučovací praxe je založena na standardech kvality.
 • Hodnocení jako úroveň 6 (ze 7) v CAPES (Koordinace zlepšování pracovníků vysokoškolského vzdělávání, napojeno na ministerstvo školství)
 • 10 výzkumných židlí
 • Partnerství se 42 obchodními školami po celém světě

Akreditace, certifikace a asociace

Federální univerzita v Rio de Janeiro

Federální univerzita v Rio de Janeiro byla založena v roce 1920 a je první a největší federální univerzitou v Brazílii. Jedním z největších center excelence ve výuce a výzkumu v zemi a v Latinské Americe je posláním univerzity poskytnout brazilské společnosti prostředky k ovládání, rozšiřování, kultivaci, uplatňování a šíření univerzálního dědictví lidských znalostí, k působí jako transformující síla.

Místa

 • Rua Pascoal Lemme, 355 Cidade Universitária Rio de Janeiro - RJ, 21941-918, Rio de Janeiro

Otázky