Keystone logo
Copenhagen Business School The Copenhagen Full-time MBA
Copenhagen Business School

The Copenhagen Full-time MBA

Copenhagen, Dánsko

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

DKK 330 000

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Staňte se lídrem budoucnosti s MBA v Kodani.

Copenhagen MBA pro vás bude výzvou, změní vás a posílí váš profesní profil. Díky skandinávským hodnotám, inovativním a udržitelným obchodním praktikám a intimním metodám výuky se naučíte vést a transformovat podniky a něco změnit.

Připojte se k další třídě talentovaných mladých profesionálů.

Proč si vybrat The Copenhagen MBA?

 • Více než 90 % zahraničních studentů
 • Vynikající post-MBA víza a pracovní příležitosti
 • Malá velikost třídy s intimním vzdělávacím prostředím
 • #26 evropských obchodních škol (Financial Times 2021)
 • TOP 100 globálního žebříčku MBA (Financial Times 2021)
 • 24. globální MBA (QS 2022)

Získejte MBA skandinávským způsobem.

Průběžně se snažíme poskytovat zpětnou vazbu a hodnocení žádostí.

Prostřednictvím Copenhagen MBA získáte mezinárodně uznávanou kvalifikaci, která je respektována po celém světě. Ale víc než to, získáte kritický vhled do obdivovaného skandinávského obchodního modelu - modelu, který se pyšní etickým rozhodováním, společenskou odpovědností a zelenou agendou.

Proč si pro své MBA vybrat CBS?

MBA v Kodani je investicí do vaší budoucnosti. Studium na světově proslulé univerzitě, jako je CBS, která staví odpovědné řízení do popředí agendy, vás promění a připraví na to, abyste se stali takovým lídrem, který naše budoucí potřeby potřebují. Ponořením se do zeleného, inovativního a progresivního města, jako je Kodaň, zajistíte, že ze svého ročníku vytěžíte maximum, ve třídě i mimo ni.

CBS patří mezi exkluzivní skupinu obchodních škol po celém světě, které jsou držiteli trojité koruny mezinárodních akreditací: AMBA, EQUIS a AACSB. Je to prestižní pocta, kterou nebereme na lehkou váhu.

Připojte se k rozmanité směsice studentů

Začněte budovat svou síť od prvního dne, když poznáte své nové spolužáky. Záměrně sdružujeme talentované mladé profesionály z různých prostředí, průmyslových odvětví a národností, protože to vše přispívá k bohatství vašich studijních zkušeností. Poskytne vám úžasný globální výhled a cennou mezinárodní síť do budoucna.

Intimní vzdělávací prostředí

Díky záměrně malé velikosti třídy budete mít čas zazářit, čas prozkoumat své chápání předmětů a příležitost vyjádřit své názory v podpůrné komunitě. Náš prvotřídní učitelský sbor s vámi bude úzce spolupracovat a inspirovat vás, abyste co nejlépe využili svůj talent a potenciál.

Podpora a mentorství pro úspěch v další fázi

Proměňte své ambice v úspěch. Ať už chcete pracovat na strategičtější úrovni ve svém předchozím odvětví nebo chcete prozkoumat kariérní posun, budete těžit z našich dlouhodobých vazeb s dánskou obchodní komunitou a mnoha mezinárodními firmami. Během svého MBA najdete spoustu příležitostí k interakci s potenciálními zaměstnavateli a náš personalizovaný kariérní tým MBA vás bude inspirovat, zapojovat a koučovat na každém kroku.

Příjem říjen 2022

Blížící se uzávěrky přihlášek:

 • 10. ledna 2022, 10. dubna 2022, 10. června 2022 (kandidáti mimo EU)
 • 10. července 2022 (američtí kandidáti)

Ale snažíme se poskytovat zpětnou vazbu a hodnocení žádostí průběžně.

Vaše MBA zkušenosti

Neustále kontrolujeme a přizpůsobujeme náš program, abychom vytvořili hodnotnou zkušenost se studiem MBA, která vám dodá sebevědomí, abyste se prosadili ve světě podnikání. Nenaučíme vás pouze teorii, dáme vám spoustu příležitostí, jak ji uvést do praxe v reálných scénářích, a zajistit tak, abyste ze své cesty MBA vytěžili maximum.

Kodaňský MBA zážitek

Pokroku se dosáhne, když budete čelit výzvám, a proto budete od prvního dne testováni různými způsoby. Vytlačíme vás z vaší komfortní zóny a budeme vás povzbuzovat, abyste mysleli kreativně, reflektovali niterně a inovovali – všechny dovednosti, o kterých věříme, že jsou životně důležité pro budoucí úspěch.

Přijďte připraveni otevřít se příležitostem a spolupracovat s lidmi kolem vás a rychle se vám bude dařit v naší rozmanité komunitě talentovaných, angažovaných a zkušených mezinárodních studentů.

Struktura programu

Kurikulum MBA v Kodani, rozložené na jeden intenzivní rok, vyučují lektoři světové třídy a obchodní experti, kteří podporují neformální vzdělávací atmosféru s malými třídami. Setkáte se se směsí stylů výuky včetně přednášek, hostujících řečníků, případových studií, pohlcujících zážitků a skupinové práce.

Udržitelné řízení je ústředním tématem a zjistíte, že o tom budete přemýšlet, jak budete postupovat programem.

Vedle svých základních kurzů se zúčastníte procesu zjišťování vedení, který vám pomůže odhalit váš osobní styl vedení. Prostřednictvím našeho personalizovaného modulu Kariéra určíte své cíle a způsob, jak jich dosáhnout. Program Advisory Board vám umožní uplatnit své nové MBA dovednosti v praxi tím, že poradí start-up a pomůže firmě růst. Rok MBA zakončíte svým projektem Integrated Strategy Project, který vám umožní oživit celý váš soubor dovedností MBA.

Jak budete hodnoceni

Hodnocení každého kurzu se liší, ale obvykle zahrnuje domácí úkoly a písemné a ústní zkoušky. Testovaný materiál mísí směs teorie a praxe, která pokrývá klíčovou akademickou práci až po aktuální dění. Projekt integrované strategie vyvrcholí skupinovou prací, individuální obhajobou práce a prezentací ve firmě.

Co budete studovat

Kurikulum MBA v Kodani bylo navrženo tak, aby postupně budovalo vaše dovednosti a znalosti v průběhu roku, testovalo a vyzývalo vás.

Nabízíme také týdenní volitelný pre-MBA kurz, který vám umožní seznámit se s obchodními předměty, které vás zajímají, ať už jste z humanitního prostředí, nebo jste jen trochu mimo praxi.

Přizpůsobte si svůj MBA

Můžete se vydat MBA (a svou kariéru) směrem, kterým chcete, když se rozhodnete studovat jednu ze čtyř klíčových oblastí, Koncentrace, do hloubky.

Udělejte si svůj MBA podle svého

Kromě vašich základních kurzů budete pozváni, abyste se ponořili hlouběji do oblasti, která vás obzvláště zajímá, nebo cítíte, že to bude přínosem pro vaši kariéru. Vyberte si ze čtyř koncentrací: Digitalizace, Podnikání, Finance nebo Governance & Sustainability – všechna důležitá témata pro lídra budoucnosti.

A co víc, tyto koncentrace budou sdíleny s našimi studenty Executive MBA, což vám umožní dále rozšiřovat vaši síť.

Prozkoumejte níže uvedené koncentrace a zjistěte o nich více.

Koncentrace

Digitalizace

Poskytujeme vám praktické nástroje pro podporu změn v digitální ekonomice.

Naučte se přijímat inovace a využívat schopnosti digitální technologie k tomu, abyste utvářeli své strategické myšlení a transformovali každou oblast podnikání.

Budete diskutovat o hrozbách narušení, nově vstupujících na trh a globálních platformových společnostech a také se naučíte, jak používat data k tomu, abyste byli kupředu, jak motivovat a řídit digitální pracovní sílu a jak jednat, abyste předcházeli škodám a kontrolovali je. kybernetické útoky, jaké jsme v posledních letech viděli zasáhnout velké podniky.

Příklady kurzů: Digitální platformy, Inovační strategie v digitálním světě, Řízení digitální pracovní síly, Digitální modely poskytování

Podnikání

Cenné nástroje pro začínající i zavedené společnosti čelící transformaci.

Pochopte klíčové aspekty podnikatelské cesty spolu s rámci a metodami, které vám pomohou zvládnout nevyhnutelnou nejistotu.

Dozvíte se, jak používat designové myšlení, které vám pomůže formulovat a zmapovat vaši podnikatelskou vizi, a také jak vytvořit obchodní model založený na hodnotách, zapojit do procesu zúčastněné strany a vybudovat strategii platformy pro utváření trhu kolem vaší inovace. Využijeme aplikované, praktické projekty a propracujeme společné výzvy se začínajícími podniky založenými na inovacích v podnikatelské laboratoři.

Příklady kurzů: Tvorba podniku: Podnikatelský proces, narušení platformy a obchodní modely založené na platformě, Entrepreneurship-Lab, Zdroje pro škálování: Zapojte se do inovačního ekosystému

Finance

Pochopte, jak společnosti financují své operace a investice, a zároveň kontrolujte rizika a naplňujte očekávání svých akcionářů.

Podíváme se na to, jak podnikatelé financují začínající podniky a jak organizace získávají finanční prostředky na organizovaných trzích i mimo ně; způsoby kontroly strategických a finančních rizik; jak ocenit vlastní nebo jinou společnost; a jak můžete využít příležitostí, které nabízejí mezinárodní finanční trhy.

Příklady kurzů: Private Equity & Venture Capital, Strategické řízení rizik, Oceňování a M&A, Mezinárodní finanční management

Správa a udržitelnost

Pochopte důležitost správy a udržitelnosti společnosti pro lídra budoucnosti.

Prozkoumáme potřebu silného vedení při pochopení obchodních rizik a příležitostí ve věku udržitelnosti; řízení shody a význam etického přístupu; potřeba navrhnout systémy výroby a dodávek udržitelnějším způsobem, stejně jako potřeba využít finance a investice k rozšíření dlouhodobých obchodních příspěvků k udržitelné ekonomice.

Příklady kurzů: Leadership & Corporate Governance, Compliance & Risk Management, Cirkulární ekonomika a udržitelné dodavatelské řetězce, Sustainable Finance

Tvoje kariéra

S kurzem „Řízení vaší kariéry“ vám usnadníme příležitosti k zaměstnání a podpoříme vás v procesu hledání zaměstnání.

Kariérní služba na míru

Od samého začátku své cesty MBA budete těžit z naší kariérní služby MBA. Kurz „Řízení vaší kariéry“ je individuální cesta šitá na míru, která vám umožní zamyslet se nad vašimi cíli po MBA a vašimi osobními silnými stránkami a talentem, stejně jako vaší ideální pracovní situací a minulými zkušenostmi.

V průběhu roku zažijete návštěvy společností, přivítáte hostující řečníky a budete se účastnit akcí – to vše je navrženo tak, aby vám pomohlo na cestě k dosažení vašich kariérních cílů.

Váš osobní kariérní mentor

Jako součást našeho závazku vůči vaší kariéře vám představíme naši cennou síť absolventů MBA, největší síť MBA ve Skandinávii, která vám poskytne řadu příležitostí k interakci s absolventy CBS MBA, a to jak formálně, tak méně formálně.

A pokud máte, stejně jako mnoho našich absolventů, zájem zůstat v Dánsku po MBA, spojíme vás s absolventem, který bude vaším osobním kariérním mentorem ve třetím trimestru. Váš mentor vám nejen pomůže s vytvořením plánu potřebného k dosažení vašich kariérních cílů, ale pomůže vám lépe porozumět odvětví, které jste si vybrali, a také vám poskytne cenný přehled o dánském trhu práce.

Váš kolega MBAS

Studium MBA je více než jen teorie. Je to o lidech, které cestou potkáte. Pokud se rozhodnete studovat MBA na CBS, vytvoříte jedinečnou a hodnotnou síť, která vám bude ku prospěchu nejen během vašeho času u nás, ale po zbytek vaší kariéry.

Dlouhotrvající dluhopisy

Vy a vaši kolegové studenti kodaňského MBA se podělíte o intenzivní, náročnou a obohacující zkušenost a vytvoříte dlouhotrvající přeshraniční vazby. Naše zkušenosti nám říkají, že to pro vás bude přínosem nejen při studiu, ale po mnoho let.

Vždy se snažíme o rozmanitost, abychom stimulovali dynamické, inovativní myšlení a vytvořili pro vás tu nejlepší vzdělávací zkušenost. Více než 90 % účastníků má tendenci pocházet ze zemí mimo Dánsko a obvykle mají více než pět let pracovních zkušeností z různých odvětví a organizačních funkcí, což do výuky přináší jedinečné obchodní perspektivy.

Všichni účastníci jsou talentovaní, motivovaní a inteligentní jedinci, kteří mají potenciál změnit svět globálního obchodu. Jsme si jisti, že do toho přesně zapadnete.

Staňte se součástí něčeho zvláštního

CBS MBA Alumni Society je síť absolventů Full-time a Executive MBA. Síť zahrnuje více než 80 národností a více než 1 600 absolventů z celé řady průmyslových odvětví. Společnost se pravidelně schází, aby udržovala aktuální informace o vývoji v podnikání, rozšiřovala síť a jednoduše spojila bývalé studenty MBA.

Kromě toho, že je MBA centrem pro vytváření sítí, společnost MBA Alumni Society také pořádá obchodní akce, aby byli absolventi informováni o nejnovějších trendech a vývoji v akademické sféře a podnikání. Absolventi mají přístup ke zdrojům knihoven a mnozí se zavázali zůstat v kontaktu s komunitou CBS.

Absolventi jsou průběžně informováni prostřednictvím naší skupiny LinkedIn, měsíčního zpravodaje MBA Insight a webu Alumni Society. Pro mezinárodní networking máme regionální skupiny, kde absolventi řídí akce a příležitosti k networkingu.

Hodnocení a uznání

Jsme hrdí na to, že jsme jednou z vybraného počtu obchodních škol s „trojí korunou“ akreditací. Toto vyhledávané vyznamenání je další zárukou, že titul MBA od CBS je uznáván, respektován a odměňován po celém světě.

Zajištění kvality

Naše trojnásobná akreditace od AACSB, AMBA a EQUIS nás odlišuje od všech ostatních univerzit v Dánsku a řadí nás do jednoho procenta nejlepších obchodních škol po celém světě. Jsme také potěšeni, že jsme byli oceněni ACE a PIMS v Dánsku jak za kvalitu školy, tak za program. Každá akreditace je stručně popsána níže. Chcete-li se dozvědět více, navštivte příslušné webové stránky.

Kromě trojité akreditace:

Copenhagen MBA patří mezi 100 nejlepších celosvětových programů v prestižním žebříčku Financial Times Global MBA Ranking 2021. Copenhagen Business School je také na 30. místě mezi evropskými obchodními školami v žebříčku Financial Times European Business School 2020 a celosvětově na 64. místě v The Economist Which MBA žebříčku 2020. Kodaňský MBA je také celosvětově na 24. místě v žebříčku QS MBA 2020.

Asociace MBA, AMBA

V roce 2007 se CBS stala první univerzitou v Dánsku, která získala akreditaci od AMBA, což podtrhuje její mezinárodní důvěryhodnost a status. Počet MBA kvalifikací dostupných po celém světě je nyní v tisících, ale pouze malé procento z nich by získalo akreditaci, pokud by byly podrobeny přísným mezinárodním kritériím AMBA. Akreditace Asociace MBA označuje programy za nejlepší. Na přeplněném a složitém trhu poskytuje akreditace AMBA spolehlivý seznam pečlivě testovaných programů a zajišťuje, že investice studentů budou odměněny tím nejlepším dostupným obchodním vzděláním.

Evropský systém zlepšování kvality, EQUIS

CBS je akreditována EQUIS od roku 2000. Akreditace EQUIS je udělována obchodním školám na základě obecné kvality, s přihlédnutím k úrovni internacionalizace obchodní školy. EQUIS posuzuje instituce jako celek. Posuzuje nejen studijní programy, ale všechny aktivity a dílčí jednotky instituce, včetně výzkumu, e-learningových jednotek, poskytování vzdělávání vedoucích pracovníků a komunitního dosahu.

Asociace pro pokročilé vysokoškolské školy podnikání, AACSB

V srpnu 2011 byla CBS první školou ve Skandinávii, která získala akreditaci AACSB. Akreditační standardy se používají jako základ pro hodnocení poslání, provozu, kvalifikace a příspěvků fakulty, programů a dalších kritických oblastí obchodní školy. Akreditace AACSB zajišťuje studentům a rodičům, že obchodní škola poskytuje vysoce kvalitní vzdělání. Zajišťuje také zaměstnavatelům, že absolventi obchodních škol s akreditací AACSB jsou připraveni vystupovat v první den. Akreditace AACSB navíc poskytuje fakultě a zaměstnancům jejích akreditovaných škol mnoho výhod tím, že přitahuje kvalitnější studenty, poskytuje větší možnosti výzkumu a umožňuje celosvětové uznání.

Globální aliance vzdělávání v oblasti managementu, CEMS

CEMS je strategická aliance předních obchodních škol a nadnárodních společností. Jeho prvním posláním je stanovit globální standard excelence pro zkušeného mistra v managementu. CEMS, založená v roce 1988 v Evropě, poskytuje globální ligu lídrů na trhu pre-zkušenosti Master's a nemůže se rovnat, pokud jde o pověst jejích členů: 28 akademických institucí světové úrovně spolupracuje s více než 70 firemními partnery a 4 nevládními organizacemi nabídnout mezinárodním postgraduálním studentům jedinečnou kombinaci vysoce kvalitního vzdělání a odborných zkušeností.

Partnerství v mezinárodním managementu, PIM

PIM, Partnership in International Management, je konsorcium předních mezinárodních obchodních škol, které bylo založeno v roce 1973. Každá členská instituce představuje nejvyšší stupeň excelence v oblasti podnikové správy a managementu, prokazuje vedoucí postavení ve svém geografickém regionu a poskytuje titul MBA nebo absolventský titul v oboru managementu.

Přijímací kritéria

Investovat rok do své kariéry studiem MBA je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, které kdy uděláte. Takže jsme si jisti, že máte spoustu otázek ohledně jemnějších detailů. Zde najdete informace o přijímacích kritériích, které vám pomohou učinit správné rozhodnutí.

Podpora rozmanitosti, podpora ambicí

Nehledáme žádný konkrétní profil kandidáta, ale každý rok jsme hrdí na to, že budujeme třídu studentů s různorodým zázemím, ať už jde o vzdělání, profesní, kulturní, národnostní, náboženský nebo sociálně ekonomický. A také hledáme rovnováhu mezi muži a ženami. Protože víme, že nejlepších výsledků dosáhnete, když budete vyzváni, abyste se na věci podívali z perspektivy ostatních, kteří se od vás liší.

Vaše motivace a hodnoty jsou však stejně důležité jako vaše zázemí, stejně jako vaše touha být aktivním účastníkem našeho prostředí pro spolupráci. Chceme porozumět osobě, která stojí za vašimi akademickými úspěchy a zkušenostmi, proto nám prosím řekněte o svých zájmech a vášních a cílech, které v životě máte.

Výběrové řízení

Kandidáti, kteří mají potřebnou kvalifikaci, jsou posuzováni na základě kombinace pracovních zkušeností, akademických pracovníků, motivace, doporučení a dalších faktorů budou pozváni k pohovoru.

Člen naší přijímací komise povede pohovor telefonicky nebo osobně, i když důrazně doporučujeme mezinárodním kandidátům, aby přijeli do Kodaně na pohovor.

Uchazeči budou informováni e-mailem s pozvánkou na pohovor.

Kritéria způsobilosti

 • Bakalářský titul nebo ekvivalentní akademická kvalifikace*
 • Minimálně 3 roky praxe na plný úvazek po ukončení studia
 • Konkurenční skóre GMAT (průměr třídy je 650) nebo skóre GRE (průměr třídy je 320)

V rámci přihlášky musíte napsat 3 eseje, poskytnout nám dvě reference a nahrát své přepisy, CV a skóre GMAT/GRE a IELTS/TOEFL. Budete také pozváni na pohovor se zástupcem naší přijímací komise (další informace viz níže v části „Postup pro výběr pohovoru“).

* Přijímán HD/graduální diplom v oboru Business Administration

Termíny přihlášek

Uzávěrky přihlášek pro rok 2022 máme po celý rok: 10. ledna 2022, 10. dubna 2022, 10. června 2022 (kandidáti mimo EU) a 10. července 2022 (kandidáti z EU) , ale snažíme se poskytovat zpětnou vazbu a hodnocení žádostí na průběžně.

Ohlasy studentů

"Kodaň MBA nabídla příležitost ponořit se do severské kultury, kde jsou normy nízké úrovně hierarchie, CSR a odpovědné styly řízení. Zkušenost s touto pracovní kulturou na vlastní kůži mi pomohla rozhodnout se, zda zůstat a hledat práci v Dánsko."Johannes Frank, třída 2018, Němec, obchodní analytik v oblasti strategie skupiny a rozvoje společnosti ve společnosti SimCorp, Dánsko„Program nabídl fantastickou síť, která mi pomohla přejít do mezinárodní role. Nesmírně jsem si také vážil podpory a péče ze strany fakulty a zaměstnanců MBA.“Wynne Lewis, třída 2017, manažer globálního komerčního rozvoje, Digital, Chr. Hansen

Přijímací řízení

Osnovy

Žebříčky

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky

Podobné kurzy