Keystone logo
Concordia University Wisconsin - Ann Arbor Master of Business Administration
Concordia University Wisconsin - Ann Arbor

Master of Business Administration

Wisconsin Township, Spojené státy americké

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 699 / per credit

Dálkové studium, Na kampusu

Úvod

Náš přizpůsobitelný program MBA vytváří neobvyklý zážitek pro každého studenta

Ať už chcete pokročit ve své kariéře nebo se stát lepším vůdcem, MBA z Concordia University Wisconsin vám poskytne výhodu v pracovní síle. Náš program je určen pro zaneprázdněné pracující profesionály. Proto nabízíme především flexibilitu. Máte možnost pokračovat v magisterském studiu v oboru obchodní administrativy online nebo virtuálně. Přizpůsobte své kurzy tak, aby splňovaly vaše cíle pomocí přizpůsobitelných koncentrací titulů MBA, a vyberte si čas dokončení programu.

Přehled

Na první pohled, 36 kreditů může znít skličující - zvláště pokud jste pracující profesionál. Ale v Concordii můžete dokončit MBA za méně než dva roky - zatímco stále pracujete na plný úvazek. Každá třída trvá osm týdnů a vyučují ji odborníci z oboru ve třídě nebo online.

Absolvujete pět nově přepracovaných základních tříd, které jsou vyžadovány pro každého studenta, čtyři třídy vybrané z vaší oblasti koncentrace, dva zážitkové vzdělávací kurzy a dokončíte své zkušenosti s hlavním kurzem.

Naše osnovy zahrnují kurzy a koncentrace STEM, týdenní možnosti mezinárodního studia v zahraničí do Číny a Rakouska, příležitosti dvojího studia a kredity na stáže. Získáte také přípravu na zkoušky související s průmyslem a certifikáty ve vaší oblasti koncentrace. Protože chceme, abyste začali správnou cestou, přijímáme až šest kreditů postgraduálního převodu. Navíc se nevyžaduje žádný GMAT ani GRE.

Robert W. Plaster Free Enterprise Center slibuje, že bude místem, kde může společně probíhat podnikatelská spolupráce a inovace ve zdravotnictví.

Čím se tento MBA liší od ostatních?

Víme, že máte spoustu možností při výběru programu MBA. Na Concordia University jsme vybudovali MBA, který pomáhá studentům prospívat v mysli, těle a duchu. Vedeni našimi hodnotami zaměřenými na Krista, naši studenti se naučí projevovat nekompromisní soucit a bezkonkurenční dovednosti. Náš program MBA je postaven na třech pilířích úspěchu studentů:

  1. Nejen číslo - všem studentům MBA je přidělen specialista na zapojení studentů, který je tu, aby jim pomohl na každém kroku. Kromě toho se naše fakulta zavázala poskytovat studentům 5hvězdičkový zážitek.
  2. Zažijte rozdíl - všichni studenti MBA se zapisují do 6 kreditů zážitkového učení. Tyto kredity pomáhají setkat se se studenty tam, kde se nacházejí, a rozvíjet dovednosti zaměstnatelnosti. Ať už chcete získat pracovní zkušenosti v oboru podnikání (stáž), získat globální perspektivu (studium v zahraničí), zlepšit své dovednosti na trhu práce (obchodní koučování), najít mentora (iniciativa mentoringu) nebo zlepšit své dovednosti (Six Sigma, projektový management), máme zkušenosti, které hledáte.
  3. Upskill - Naše obchodní osnovy poskytují pevný základ pro používání kvantitativních a kvalitativních údajů k tomu, aby byl efektivním rozhodovacím orgánem, stratég, a vůdce. Studenti si také vybírají z jedné ze 14 koncentrací, které jim pomohou rozvíjet odborné znalosti v oblasti jejich zájmu.

Už jste zahájili MBA v jiné instituci? Žádný problém! Můžeme přijmout až 18 absolventských kreditů od kvalifikovaných institucí pro podobné kurzy.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky