Keystone logo
Bellevue University College of Business

Bellevue University College of Business

Bellevue University College of Business

Úvod

Posláním College of Business ( COB ) je rozvíjet vysoce výkonné, celoživotní studenty připravené inovovat a vést v konkurenčním a mezinárodním obchodním prostředí. K dosažení tohoto cíle dodáváme vysoce kvalitní programy určené k zapojení studentů a budování jejich hodnoty jako profesionálů. COB zaměřuje na aplikované učení a posilování obchodních principů a postupů. Jednotlivé kurzy a celé akademické programy mají jasné výkonnostní cíle a jsou navrženy tak, aby představovaly, posilovaly a osvojovaly kritické koncepty a dovednosti. COB v nabídce svých programů a při navrhování a vývoji programů pro naše studenty orientuje na trh a zdůrazňuje a pěstuje inovace, posiluje vůdčí schopnosti a zdůrazňuje vysoce kvalitní výkon.

Zaměření kurikula na celé akademii zdůrazňuje výkon a aplikaci, tj. Studenti se naučí aplikovat obchodní koncepty, standardy a informační systémy na typické a jedinečné pracovní činnosti v komunitě. Protože většina studentů jsou dospělí studenti, jsou vyzváni, aby své pracovní zkušenosti přinesli do učebny. Výsledkem je, že se členové třídy navzájem seznámí s aktuálními obchodními praktikami a problémy a lépe pochopí, jak se principy uplatňují v ziskovém a neziskovém prostředí.

Ve spojení s učebním plánem ve třídě pomáhá Career Services studentům při rozvíjení stáží v místních obchodních organizacích. Tyto stáže pokrývají širokou škálu obchodních funkcí a poskytují studentům zkušenosti z reálného života a slouží jako praktická metoda aplikace znalostí získaných během studentského studijního programu.

Univerzita Bellevue získala specializovanou akreditaci pro Master of Business Administration, Bachelor of Science v účetnictví a Bachelor of Science v oboru Business Administration prostřednictvím Mezinárodní akreditační rady pro obchodní vzdělávání (IACBE).

Místa

  • Bellevue

    Galvin Road South,1000, 68005, Bellevue

    Otázky