Keystone logo
City University of Seattle Master of Business Administration
City University of Seattle

Master of Business Administration

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Jul 2024

USD 745 / per credit *

Dálkové studium, Na kampusu

* Mezinárodní F-1 Školné - Absolvent za kredit

Úvod

Zážitkové učení, stohovatelný MBA

Zúčastněte se široké škály kurzů, které připravují studenty na každou výzvu v dnešním obchodním světě a umisťují studenty k postupu do manažerských rolí nebo k řízení vlastních podniků. Zlepšete obchodní prozíravost a měkké dovednosti, jako je komunikace a týmová práce, které dnes zaměstnavatelé požadují, s tímto přepracovaným programem, který má řešit naše neustále se měnící globální prostředí. Přidejte do svého titulu jednu nebo více oblastí důrazu, jako je projektový management, do té míry, aby vyhovoval vašim konkrétním potřebám.

Program Master of Business Administration na vás City University of Seattle připravuje na vedení, spravovat, a rozvíjet různé organizace. Pouze s 39 čtvrtletní úvěrové hodiny do dokončení, studenti mohou dokončit svůj titul za pouhých 18 měsíce. Kromě toho, studenti mohou využít našich stohovatelných možností pro rychlejší dokončení studia.

Kromě našeho populárního online programu MBA, CityU nabízí všední den ve třídě, smíšený režim, a intenzivní víkendové programy, takže si můžete vybrat plán, který vám vyhovuje.

Přehled programu

Tento program MBA poskytuje špičkový rámec nově vznikajících dovedností, znalost, a nástroje požadované od dnešních obchodních podniků. Program byl vyvinut ve spolupráci s obchodními lídry z klíčových průmyslových odvětví, kteří poskytli cenné informace o tom, co postgraduální obchodní profesionálové potřebují k kultivaci a zvládnutí v sobě a v organizaci. Kurzy se zaměřují na vznikající obchodní výzvy, jako je využití vlastní kultivace pro řízení, designové myšlení pro inovace, právo a řízení moderního podnikání, vedení lidí, vliv, měna důvěry, digitální marketing a analytika, finanční kontrola a podávání zpráv, rozhodování založené na datech, etika a sociální dopad, a podnikání a umění kreativního myšlení.

Vaše MBA od vás CityU postaví pro postup do manažerských rolí a zároveň zostří vaše obchodní prozíravost a komunikační dovednosti. Pokud máte bakalářský titul z akreditované univerzity, máte nárok se přihlásit. Jsme přesvědčeni, dovednosti, které se zde naučíte, vás připraví na úspěch, takže nevyžadujeme přijímací test Graduate Management (GMAT) nebo jakýkoli jiný standardizovaný test pro zvážení zápisu.

Výsledek programu

Osnovy

Kariérní možnosti

Stipendia a financování

O Škole

Otázky