Keystone logo
California Institute of Advanced Management

California Institute of Advanced Management

California Institute of Advanced Management

Úvod

O nás.

California Institute of Advanced Management ( CIAM ) je nezisková univerzita, která se věnuje tomu, aby se příležitosti k celoživotnímu učení staly přístupnými, náročnými a relevantními pro různorodou studentskou populaci. Jeho cílem je usnadnit vzdělávací přístup a vynikající akademickou úroveň prostřednictvím výjimečného řízení univerzitních operací a zdrojů, inovativních systémů doručování a studentských služeb a příslušných programů zaměřených na vzdělávání, orientovaných na úspěch a reagujících na technologii.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-faulty-grads-2016.jpg" alt="CIAM" />

Zaměstnanci, fakulty a absolventi CIAM 2015

Založeno na filozofii společnosti Drucker.

S využitím moudrosti Petera F. Druckera pro vedení managementu CIAM vybavuje vedoucí a manažery s nástroji a disciplínami pro přijímání sociálně odpovědných rozhodnutí, které jsou smysluplné pro měnící se podnikatelské prostředí tím, že zahrnují zkušenostní učení v on-line i v učebně. Pět principů řízení významných pro Petera Druckera bylo:

  • Stanovení měření výkonnosti
  • Motivace a komunikace
  • Stanovení cílů
  • Organizování
  • Rozvíjení lidí

Naše mise:

Budování z moudrosti Petera F. Druckera, produkujeme vůdce, kteří mají hluboké pochopení svých manažerských povinností k dosažení osobního a společenského úspěchu. Děláme to tím, že poskytujeme zkušenostní učení jak v tradičních učebnách, tak v virtuálním prostředí.

Naše vize:

CIAM produkuje vůdce, kteří jsou zodpovědní, globálně orientovaní a ponořeni do praxe.

Naše hodnoty:

CIAM hodnotí a prosazuje kulturu, která respektuje etiku, integritu a plnění povinnosti našim voličům, zaměstnancům a společnosti. Tyto hodnoty plynou přímo z moudrosti Petera Druckera.

Zpráva předsedy:

" California Institute of Advanced Management ( CIAM ) má jeden cíl: dát vám příležitost vytvořit si vlastní budoucnost v nastavení, které si vyberete. Abychom toho dosáhli, vybudovali jsme naše kurzy a náš program kolem toho, co manažery a podnikatelé potřebují vědět aby vedly k dnešnímu náročnému a konkurenčnímu prostředí. Vedoucí představitelé a budoucí zaměstnavatelé dnes chápou, že dnešní zásadní zaměstnanci, kterým se Peter F. Drucker, Otec moderního managementu nazývá "znalostní pracovníci", nelze řídit, ale musí být vedeni. Kromě toho mohou tuto vedoucí úlohu vykonávat pouze manažeři, kteří mají nejen MBA, ale mají také perspektivu zakotvenou v zkušenostech a v širokém spektru oborů. Co jste se již naučili v životě a na vysoké škole bez ohledu na to, co je vaše hlavní a co jste získali v interakci s ostatními v minulosti, jsou dveřmi příležitosti CIAM MBA vám dává klíč k otevření těchto dveří budováním na vašem osobním světě. "

- Jennie Ta, MBA, prezident CIAM

Přidejte se k nám na CIAM !

Jsme extrémní, že máte zájem o to, abyste své vzdělání přijali na další úroveň. Náš úžasný tým Admissions je zde, aby vám pomohl prozkoumat, jaké zkušenosti MBA nabízíme.

Tak pojď a řekni hello! Náš přátelský Admissions Team je připraven vám pomoci s Vaším rozhodnutím o MBA a ukáže vám hodnotu zkušenosti CIAM .

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • El Monte

    California Institute of Advanced Management 9550 Flair Drive, Suite 201, El Monte CA 91731

Otázky