Keystone logo
Central South University

Central South University

Central South University

Úvod

Jako národní klíčová univerzita přímo pod ministerstvem školství Čínské lidové republiky byla Central South University založena sloučením bývalé Hunan Medical University, Changsha Railway University a Central South University of Technology 29. dubna 2000.

Bývalá Central South University of Technology byla založena v roce 1952 a identifikována jako národní klíčová univerzita v roce 1960; v roce 1996 prošel schvalovací kontrolou a zapsal se do seznamu klíčových univerzit národního „Projektu 211“; v roce 1998 byl převeden přímo pod ministerstvo školství z China National Non-ferrous Metals Industry Corporation.

Bývalá Hunanská lékařská univerzita, dříve známá jako Xiangya Medical University, byla založena v roce 1914. Jako jedna z prvních západních lékařských škol a univerzit v Číně je jediným protějškem na jihu Peking Union Medical College, nejlepší lékařské fakulty v Čína; v roce 1996 prošel předběžným přezkumem oddělení odpovědného za „Projekt 211“ a začal podléhat spoluvytváření provincií a ministerstvem zdravotnictví ČLR (nyní známé jako Národní komise pro plánování zdraví a rodiny z ČLR), ke které byla přidružena.

Bývalá železniční univerzita Changsha, dříve známá jako Central South College of Civil Engineering and Architecture, byla založena v rámci přeorientování národních vysokých škol v roce 1953; v roce 1960 byl přemístěn na základě tří institucionalizovaných oddělení a některých učebních a výzkumných kanceláří a byl přidružen k ministerstvu železnic ČLR

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Changsha

    Lu Shan Nan Lu,932, , Changsha

    Otázky