We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Central China Normal University

Central China Normal University

Central China Normal University

Úvod

Nachází se ve městě Wuhan, hlavním městě provincie Hubei a hlavní rozbočovač dopravy v Číně, Central China Normal University je klíčovým komplexní univerzitní přímo pod správu čínského ministerstva školství. Malebné kampus přes 2000 Mu (330 akrů) leží na Guizi Hill, které hraničí South Lake. Jako jeden z vysokých škol na seznamu 211 Národního vzdělávacího prioritního projektu, Central China Normal University je vysoce uznáván jako důležitý podklad pro kultivaci brilantní talenty pro zemi, stejně jako vynikající výcvikové středisko pro vynikající učitele ve vyšších vzdělávacích institucí a vysoce školy.

Naše univerzita je jednou z prvních vyšších institucí v Číně, které jsou oprávněny nabízet doktorské a postgraduální tituly, vyhodnotit a udělují tituly profesor, docent a také doktorské školitele a již vytvořila kompletní a optimalizovanou pokročilý systém vzdělávání od vysokoškoláka k postgraduální programy od doktorské do post-doktorské programy, az na plný úvazek programů vzdělávání dospělých.

Náš výzkum síla je svědkem trvalý nárůst rok od roku. Národní sociální věda výzkumná práce CCNU řadí top 10 po dobu tří po sobě jdoucích let a její společenské vědy výzkumná práce Ministerstvem školství řadí top 6 po dobu čtyř po sobě jdoucích let. Pořadí no.8 ve čtvrté Social Science Prominent vědecký výsledek Award, řada výsledků našeho výzkumu získaly ocenění včetně dvou pěstních cen Přírodovědného Cenu podle čínského ministerstva školství a šesti prvních cen Hubei provinční Natural Science Award.

Navázali jsme úzké vztahy s mnoha klíčových univerzit a výzkumných ústavů a ​​provedli školy do školy výměn a rozsáhlé akademické spolupráce s více než 100 univerzit z více než 70 zemí, jako jsou USA, Kanady, Německa, Japonska, Ruska, Francie, Nový Zéland, Austrálie, Jižní Korea a Vietnam. Zahraniční odborníci a učitelé jsou pravidelně zváni učit na univerzitě. V posledních letech se učitelé univerzity byly neustále zaslané do zahraničí pro další studium, většina z nich se vrátila domů, aby se stal páteří ve své vlastní výuky a výzkumné oblasti; značná část z nich jsou aktivní na mezinárodní akademické tribuně a dělali obdivuhodné příspěvky k vědě, technologii, kultury a vzdělávání výměn mezi Čínou a jinými národy po celém světě.

Místa

  • Wuhan

    NO.152 Luoyu Road, 430079, Wuhan

    Otázky